KK Crvena zvezda

Pa za Jadransku i nisam bas siguran, to i nije bas vazno takmicenje...
Za dve-tri sezone kad dobiju prolaz u Evroligu bice mnogo bolje...
Sad mi se cini kao da najbolje ekipe ne igraju maximalno...
To ce da osvoji Hemofarm, Vojvodina ili tako neko... :)
Nama je vazna Superliga a to mislim da cemo osvojiti... :)
Trenutno smo najbolji a nadam se da ce tako i ostati... :)
Pozdrav.
 
eee cigani visoko ste uzleteli posle samo jedne pobede protiv Partizana, ali neka samo nas otpisujte,zar ne mislite da ja Zvezda preano usla u formu, jer ovo sto sada igrajuje njihov maksimum,a Partizan tj. Dule Vujosevic tempira formu uvek za sam pocetak play-off-a,tako da ce se do tada Cummings odlicno uklopiti i Partizan ce biti po obicjau zadnjih godina nepobediv u play-off-u!!!! A Hemofarm je smesan i ostace im da se po obicaju kolju sa Zvezdom u polufinalu....
 
vlada_susa:
Videcemo...vazno je da je Gurovic IGRACINA..dok je bio u Partizanu kontejner da mu das da gadja promasio bi za bar pola metra!!! A on vam je najbolji...bruka i sramota...
Pa nije vazno kako je igrao u Partizanu, vazno je kako igra sada...
A igra dobro... :)
Ja licno ne volim Gurovica i nervirao sam se kad su ga doveli ali moram da priznam da dobro igra i da se trudi...
I to mora da se postuje.
I svidja mi se kod Gurovica sto je sve vazne utakmice do sad odigrao dobro.Na nevaznim utakmicama se ispucava i divlja ali svaku tezu utakmicu je odigrao dobro...
Nadam se da ce tako biti i u Superligi... :)
I dalje mislim da smo bolji od grobara i da cemo uzeti titulu.
Pozdrav.
 
Cigani lete u nebo.....posle jedne pobede.....Sta je trebalo da uradite prosle godine kada smo vas razbili sa 40 razlike,mozda da rasformirate klub?Partizan je zadnje 4 godine gubio u Kupu,a osvajao Superligu....VERUJEM DA CE SE TRADICIJA NASTAVITI....Pozdrav svim GROBARIMA....
 
Ove godine Zvezda ima mnogo bolji tim nego ranijih godina a Partizan ima losiji i opet nisam siguran da cemo (Zvezda) uspeti da osvojimo titulu (mada mislim da imamo sansi) sto pokazuje koliko je Partizan bio jaci prethodnih sezona.
Gurovic igra sasvim ok, skace, igra, odbranu, trci kontre, pogadja spolja jedino sto previse forsira za 3 poena ali valjda ce da se smiri kad krenu odlucujuce tekme za titulu.
Mislim da Zvezdi fali jedna dobra dominantna petica i da bi sa takvim igracem sogurno uzela titulu sigurno. Ovako morace Dragojlo, Pero i Mire da popune rupu.
 
Heavyside:
Ove godine Zvezda ima mnogo bolji tim nego ranijih godina a Partizan ima losiji i opet nisam siguran da cemo (Zvezda) uspeti da osvojimo titulu (mada mislim da imamo sansi) sto pokazuje koliko je Partizan bio jaci prethodnih sezona.
Gurovic igra sasvim ok, skace, igra, odbranu, trci kontre, pogadja spolja jedino sto previse forsira za 3 poena ali valjda ce da se smiri kad krenu odlucujuce tekme za titulu.
Mislim da Zvezdi fali jedna dobra dominantna petica i da bi sa takvim igracem sogurno uzela titulu sigurno. Ovako morace Dragojlo, Pero i Mire da popune rupu.

Nemoj samo Dragojla molim te... :) :) :)
Eh kako nam sad fali Dzo Vukosavljevic...
To je jedino sto zameram Zvezdi ove sezone...
Izmedju Dzoa i Dragojlovica izabrati Dragojlovica je vrhunska glupost... :evil:
Mada, ove sezone imamo solidne sutere i mozemo da igramo raznovrsnije tako da mozemo da prodjemo i sa malo slabijom centarskom linijom.
Mislim da su Mire, Pero i Misanovic sasvim dovoljni za titulu ako ostali odigraju dobro...
Samo bi Mire trebalo malo da poradi na sutiranju zicera... :)
Sve u svemu svidja mi se kako Sakota radi, izvukao je najbolje iz ovog tima.
Valjda ce mu sledece sezone uprava obezbediti vise para za pojacanja.
Ipak, igracemo EL i nije red da se brukamo... :)
Pozdrav.
 
Lep vikend nema sta, osigurasmo titulu u fudbalu a u basketu odvalismo groblje!

Jedan interesantan podatak sa kosarkaskog derbija: Henderson je na pleju igrao 1. i 3.
cetvrtinu Jeretin 2. i 4. s'tim sto je henderson i u 4. bio u igri
ali na dvojci. Dakle igrali su obojica na kecu po 20 minuta. Tih 20
minuta koje Henderson igrao na kecu Zvezda je izgubila sa 15 razlike a
onih 20 koje je Jeretin igrao na kecu Zvezda je dobila sa cak 29
razlike! Definitivno cu od sada cu da budem umereniji u kritikama na
Jeretinov racun...Nisam verovao da cu ovo ikada reci ali steta sto nije igrao vise...
 
Heavyside:
Lep vikend nema sta, osigurasmo titulu u fudbalu a u basketu odvalismo groblje!

Jedan interesantan podatak sa kosarkaskog derbija: Henderson je na pleju igrao 1. i 3.
cetvrtinu Jeretin 2. i 4. s'tim sto je henderson i u 4. bio u igri
ali na dvojci. Dakle igrali su obojica na kecu po 20 minuta. Tih 20
minuta koje Henderson igrao na kecu Zvezda je izgubila sa 15 razlike a
onih 20 koje je Jeretin igrao na kecu Zvezda je dobila sa cak 29
razlike! Definitivno cu od sada cu da budem umereniji u kritikama na
Jeretinov racun...Nisam verovao da cu ovo ikada reci ali steta sto nije igrao vise...

Pa da je igrao vise, verovatno ga ne bi hvalio... :) :) :)
Primetio sam da sto duze igra, vise gresi...
A to je primetio i Sakota... :)
Kad god je igrao vecinu utakmice, pri kraju je mnogo gresio a ovako kad ga vise menja bolje odigra...
Henderson je u zadnje vreme dosta los i to mi se uopste ne svidja... :)
Najbolje bi bilo kad bi doveli jos jednog dobrog pleja da bude prva petorka i da mu Jeretin bude izmena...
Mislim da tada ne bismo imali problema... 8-)
Pozdrav.
 
Tacno...kada bi umesto Hendersona doveli nekog dobrog pleja ali domaceg a na mesto drugog stranca nekog dominantnog centra npr. Kebu Stewart-a o kome se nesto pricalo imali bi solidan tim u evroligaskim okvirima...ovo je sve naucna fantastika za ovu sezonu ali ako uzmemo titulu sledece godine bi to mogli da urade sa ne mnogo velikim parama.
 
Heavyside:
Tacno...kada bi umesto Hendersona doveli nekog dobrog pleja ali domaceg a na mesto drugog stranca nekog dominantnog centra npr. Kebu Stewart-a o kome se nesto pricalo imali bi solidan tim u evroligaskim okvirima...ovo je sve naucna fantastika za ovu sezonu ali ako uzmemo titulu sledece godine bi to mogli da urade sa ne mnogo velikim parama.
Pa u sustini mozemo da imamo i vise od dva stranca posto u Evropi i GY nema ogranicenja, pa bi mogli samo na kraju sezone za nas play-off da se oslobodimo jednog...
A i ne znam ni jednog naseg dobrog pleja za kog bi imali para... :)
Za Kebua se prica jos odavno ali sve su to vesti na nivou kurira tako da se ne nadam previse...
Eh kad bi sad imali Obinu... :)
Sad sam se setio ko bi bio dobro resenje za pleja... :)
Paskal Roler, reprezentativac Nemacke.
Gledao sam ga prosle godine na EP i odusevio me je...
Jedini koji nesto vredi u reprezentaciji Nemacke pored Novickog... :)
Solidan sut, brzina, dobro asistira i skroz se podredjuje timu a mislim i da nije skup.
Mislim da bi on i Jeretin bili sasvim dobro resenje...
Ali to su samo moje zelje... :)
Videcemo na jesen sta ce biti.
Ali sad imamo trenera koji se dokazao i posle Raicevica, Antica i Milosevica imam potpuno poverenje u njega... :)
Nacice on vec nekog...
Pozdrav.
 
Da, da taj Roler je dobar, on je sad u onom Franfurtu sa kim je Zvezda bila u grupi u Uleb kupu. Nije igrao protiv Zvezde jer je bio povredjen. Ja bi voleo kad bi doveli Zoroskog ili Koljevica, a najvise Popovica ali za njega verovatno nemaju love...
 
U proslom postu sam poceo da pisem i Popovica al' sam skapirao da verovatno nemamo para za njega, pa sam obrisao... :)
Inace je odlican i mislim da bi nam bas odgovarao takav igrac.
Gde je sad Zoroski?
Znam da je bio u Olimpijakosu al' mislim da su ga izbacili...
Cini mi se da je on dosta propao, tj. da nije dostigao svoj potencijal...
Kol'ko se secam jos je u FMP-u stagnirao...
Koljevica nikako ne bih voleo, on nije plej...
Mozda kao bek suter, mada imamo dosta sutera...
Ali i za njega sam cuo da ne igra bas dobro u Spaniji...a i verovatno ga ne bi dali za male pare posto je skupo placen...
Nekako mi pada na pamet Lukovski.
Dosta je dobar igrac, iskusan je, zna da asistira i da smiri igru (sto kod nas niko ne zna... :) )
i ne bi trebalo da mnogo kosta...
Samo su problem godine, dosta je mator, ne znam koliko moze da izdrzi... :)
Pozdrav.
 
Citas mi misli i meni je pao Lukovski na pamet, on je u podsvesti svim delijama posto je poslednju sezonu u zemlji igrao za Zvezdu i odigrao je stvarno maestralno. U zadnjih 15 godina nijedan plej nije odigrao tako dobru sezonu za Zvezdu kao on tu poslednju (sem Saleta Obradovica naravno). Igrao je bolje nego Rakocevic u svim svojim godinama u Zvezdi. Mislim da je on jedno od dobrih resenja...e da nam je sad Rakocevic...onom glupom Sagadinu ni on nije bio dovoljan....

Mozda si i u pravu za Koljevica, dva divljaka na kecu (on i Jeretin) bi verovatno bili previse.Inace Koljevic je otisao iz Bilbaoa i sada je u Olimpijakosu, malo igra ali kad ga pusti da igra bar 20 minuta on ubaci 15-20 poena.

Zoroski igra sada u Rusiji u onom Dinamu iz moskovske regije, igra solidno mislim da bi i on bio dobar Zvezdi.

Poenta je da ima dobrih domacih igraca na kecu i ako se Sakota odluci da nadje nekog umesto Hendersona moci ce da nadje adekvatng igraca, pogotovo sto mozda nadje opet nekog za koga mi ne znamo kao sto je ubo Raicevica, Antica i Milosevica.

Samo da uzmemo titulu, izmedju ostalog bice nam lakse i da dovedemo igrace jer svi oce da igraju Evroligu.
 
Kljuc svega je da uzmemo titulu... :)
Kao sto si rekao, svi hoce da igraju EL a mislim i da bi uprava u tom slucaju nasla vise para za pojacanja.
Vec su pokazali da su marketinski i poslovno iznad svih klubova kod nas, tako da ako budemo igrali EL, verovatno ce izvuci jos para od sponzora...a i hala ce verovatno biti uvek puna... :)
Mislim da bi plej trebalo da bude iz Evrope, posto su Amerikanci koji igraju u Evropi uglavnom divljaci...
Znaci, kad bih mogao da biram, na prvom mestu bi bio Popovic, pa Roler, pa Lukovski pa svi ostali... :)
Mada, kad je Sakota napravio ovo sto je napravio sa Raicevicem, Anticem i Gurovicem valjda bi napravio nesto i od Zoroskog... :)
Verovatno niko od njih nece doci ali mozemo bar da mastamo... :)
Sa jos jednim bar solidnim centrom i dobrim plejom imali bi ekipu za drugi krug EL...
Naravno, ako bi sadasnji igraci nastavili da igraju ovako i ako bi Larry vratio formu iz npr. decembra... :)
Pozdrav.
 
Jeste li culi da Vuk Radivojevic na kraju sezone prelazi u Partizan...ne mogu da verujem...
Ma moguce ja da ovaj Kurir, sere...ali opet...kaze da je to 100%...

A taj Radivojevic mi se cinio kao veliki borac i da igra srcem za Zvezdu, kad sad ispada da prelazi u Partizan...strasno..! :shock:
 

Back
Top