prolaz na zelenjaku

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
da li samo meni smeta onolika guzva?
verovatno da ne...
sta mislite kako to resiti?
ko je ovih dna prolazio tuda, zna da jedno vreme nije radilo osvetljenje dole, i da je moglo da se prolazi 'normalno'. jes da je bio mrak, al boze moj...
sad su opet uklkjucili to osvetljenje, i opet krsh i guzva...po meni, bolje da je mrak, nego da ima milion preprodavaca i da ti treba 3 minuta za put od 20sec...
 
uh sve bih ih poklala... uglavnom kad prolazim tuda zurim i nekad odem jednu stanicu dalje pa se vratjam da ne bih morala kroz onaj shalabajzluka da prolazim... dobijam killer instinkt ozbiljno... udjem vesela izadjem rashchupana i to izletim....
 
Ma ono je bas cool prava slika naseg cistog i lepog grada .... zivelo komunalno i nasi politicari ... bice bolje obecavamo vam :) !!!! Bolje plate , nova radna mesta , povoljni krediti i sve naravno za LEPSI BEOGRAD ... ima se moze se , ZELENI VENAC je sada strava ........ i uzas :) !!!
 
Ma uletis i kazes jednom prodavcu bezi evo inspekcije da vidis kako se kupi a kad vide i ostali brzi su ko pirati kad se pakuju za 3 sec. samo onaj rad jedan preko drugog hehehe a ti opusteno nastavis dalje :)
 
e ja bas mislila da su iskljucili osvetljenje da se te dileje ne bi tu okupljale al izgleda da je ipak bio neki kvar...
ponadala se da su KONACNO resili taj problem...a jos vise od tih prodavaca nerviraju me oni likovi koji se kod svake kartonsek kutije zaustave da gledaju gace,carape,i ostale gluposti :roll:
 
Zelenjak mi je ubedljivo najodbojniji deo grada. Upste ne volim tuda da prolazim, i ne mislim samo na prolaz vec na ceo taj deo......
Ali kad smo kod prolaza...... :twisted: :evil: Guzva oko onih cigana prodavaca.....ma nemam reci......... Kad se narod okupi, ko da se deli dzabe....A tek kad vidim one jadne zivotinjice (cega sve tu nema - od pacica i pilica do stenadi) koje prodaju u onim kutijama...........
Sramota je da takav ciganluk postoji u centru grada.
 
mislim da je najbolje resenje da se instalira jedan mlazni motor na neki od ulaza u taj prolaz, pa da se taj motor upali, i da izduva svu necist na drugu stranu :)
ko ima mlazni motor na prodaju?
 
A šta ćete.. moraju i oni, ljudi od nečega da žive.. treba da se skupi kinta za ''kop''.. za Paraliju... za novi gran' čiroki....
crazy-1.gif
 
Nisam davno bio na zelenjaku.....al u tom prolazu sam daaavno jeftno kupio letelicu za HE-MAN-a.......bila ista ko original,mozda i bolja sa onim dodatkom odelchetom da mozes da ga prikahis odozdo.......ovo nikome nista ne znachi,al mi doslo da napisem......
Pre par dana sam bio u robnoj kuci u Beogradjanci i to je tek tuzna prica.......ebote,robna kuca u kojoj sam kupio ORIGINAL OPTIMUS PRAJMA,vise skoro da uposte nema igracaka.......nema bre nista!
 
frozen1982.:
Nisam davno bio na zelenjaku.....al u tom prolazu sam daaavno jeftno kupio letelicu za HE-MAN-a.......bila ista ko original,mozda i bolja sa onim dodatkom odelchetom da mozes da ga prikahis odozdo.......ovo nikome nista ne znachi,al mi doslo da napisem......
Pre par dana sam bio u robnoj kuci u Beogradjanci i to je tek tuzna prica.......ebote,robna kuca u kojoj sam kupio ORIGINAL OPTIMUS PRAJMA,vise skoro da uposte nema igracaka.......nema bre nista!
Kako nema!? pa sad' moš da kupiš or'ginal krajsler!!!
drhtavica.gif
 

Back
Top