uobrazene i napaljene devojke nesigurne devojke

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Koliko je ovo istina.
Svi znamo da su devojke u Srbiji a posebno u Beogradu ladne, deluju uobrazeno , odbojno, napaljeno.

E sada ja sam u vise navrata cuo da je to zapravo zbog nesigurnost. Pa cak i od strucnjaka i ljudi koji se u to razumeju. Da zene i devojke kad se osecaju nesigurno pocinju da izigravaju nedostiznost i postaju da izgledaju napaljene i odbojne.

Pa me zanima koliko je ovo tacno. Koliko je tacno da postajete uobrazene i odbojne kad osetite nesigurnost.
 
Prolazim recimo pored devojke u zgradi i pogledam je a ona odme u zemlju. Kad god se nasmejem devojci i ona uzvrati ako joj pridjem cujem : "Excuse me" ili "Sprechensi Deuche"
ili ako ne onda ako prodjem pored nje posle par metara cujem da sa drugaricom prica neki strani jezik. A u jedno sam siguran, lep sam decko, cek lepsi od vecina, daleko iznad proseka. Tako da niko ne moze da kaze da sam gadan pa da zato okrecu glavu od mene.

Nego da se vratimo na nesigurnost. Da li su Beogradjanke nesigurne pa se ponasaju uobrazeno?
 
majcheki:
Pa evo ja sam ,,beograđanka'' - i mislim da tripuješ :lol:
Možda mnogo napadno bleneš?
I pa šta ako si lep? Kake to veze ima :D

Pa da sam neki gabor svatio bi cemu arogancija i odbojnost. Ali zaista mislim da se ne tripujem. Meni vecina Beogradjanki izgleda nadmeno.

Nego moje pitanje je bilo

Da li devojke osecaju nesigurnost i da li je ta nesigurnost povezana sa tim da oko sebe dizu zavesu odbojnosti
 
majcheki:
Paaa? Čak i da je tako - ša tebe zabole što ja nosem param oblake, radim šta mi se hoće :lol:
Zar misliš da mi je stalo do tvog mišljenja - u fazonu smešiću mu se da ne pomisli da sam uobražena jer ako slučajno pomisli da sam uobražena to bi moglo da znači da sam nesigurna :lol: :lol: :lol:

Znaci li sada tvoj odgovor da niste nesigurne nego ste bas uobrazene posto volite da parate noseb oblake, da budete arogantne i odbojne???
 
AcaBg82:
Znaci li sada tvoj odgovor da niste nesigurne nego ste bas uobrazene posto volite da parate noseb oblake, da budete arogantne i odbojne???
Jok brate.. 3puje$. To $to pi$e$ se ne de$ava fobrim frajerima, samo onima koji su nesigurni u sebe pa im sve $to ima sise deluje arogantno i odbojno. Opusti se za pochetak.. opusti sve osim rese koja mora uvek da bude u pripravnosti
 
AcaBg82:
Koliko je ovo istina.
Svi znamo da su devojke u Srbiji a posebno u Beogradu ladne, deluju uobrazeno , odbojno, napaljeno.

E sada ja sam u vise navrata cuo da je to zapravo zbog nesigurnost. Pa cak i od strucnjaka i ljudi koji se u to razumeju. Da zene i devojke kad se osecaju nesigurno pocinju da izigravaju nedostiznost i postaju da izgledaju napaljene i odbojne.

Pa me zanima koliko je ovo tacno. Koliko je tacno da postajete uobrazene i odbojne kad osetite nesigurnost.

ti si lep i skroman decko....... beogradjanke jesu lose!
samo....... hmm...... pa, ko ti je kriv? sto izlazis po silikonskoj dolini? menjaj mesto, promenice se i ljudi..... *eb.te....
ti si u stvari otvorio temu da nama skrenes paznju na "cinjenucu" da si lep........ :-?
 
AcaBg82:
Koliko je ovo istina.
Svi znamo da su devojke u Srbiji a posebno u Beogradu ladne, deluju uobrazeno , odbojno, napaljeno.

E sada ja sam u vise navrata cuo da je to zapravo zbog nesigurnost. Pa cak i od strucnjaka i ljudi koji se u to razumeju. Da zene i devojke kad se osecaju nesigurno pocinju da izigravaju nedostiznost i postaju da izgledaju napaljene i odbojne.

Pa me zanima koliko je ovo tacno. Koliko je tacno da postajete uobrazene i odbojne kad osetite nesigurnost.

ako je neko nesiguran u sebe onda ce to pokusati da ne pokazuje u bilo kom obliku - preterana ljubomora, ili jednostavno biti nezainteresovan u svakom pogledu, sto znaci ''biti hladan'', biti napaljen ali mislim na onaj primer egoizma... onda - odbojnost prema svima ...
inace mislim da se i muski svet takodje ponasa ovako...

ti si se samo slucajno nasao u toj situaciji da budes ''zrtva''...pa ti se ponovilo par puta...mogu da se kladim da ti se to desilo vise od 5 ali zato manje od 12 puta ? jesam upravu? ?
 

Back
Top