Ja model

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BlackDragon:
Manekeni i foto-modeli su nevidjeno glupe i napaljene osobe...

Na glup, a cesto i vulgaran nacin skrecu paznju na sebe, zaradjuju pare ili pokusavaju da ih zarade.
mislila sam da se ovo nikada nece desiti......ja da se slozim sa blekishkom :lol:
ma, meni je sve to glupo.....i ruzno....manekenke su mi odvratne
 
Ivana Kukric (ako ne znate, jedna od nasih veoma poznatih manekenki) je sestra najbolje drugarice moje mame.Videla sam je jednom...Ja sam se uplasila kada sam je videla ..KOST I KOZA. Odvratno, a obrazi joj skroz u ustima, takav osecaj imam, ruzna, ruzna, ruzna......mrsava kao da je ne hrane....a sto recenicu ne zna da sklopi, to je druga prica i pored svega toga se prenemaze, prica kroz nos i sva je usporena.....
gadim ih se
 
BlackDragon:
Manekeni i foto-modeli su nevidjeno glupe i napaljene osobe...

Na glup, a cesto i vulgaran nacin skrecu paznju na sebe, zaradjuju pare ili pokusavaju da ih zarade.
ne volim kad neko generalizuje ljude...ima naravno glupih manekena, ali ima i onih koji se time bave sa strane...i ne mora da bude pod obavezno da su glupi.po meni je jako glupo kada neko misli da su ljudi odredjenog zanimanja ovakvi ili onakvi. imate i glupe advokate koji su zavrsili tu gde su bubajuci, pa o tome niko ne govori.
bezveze obeshrabrujete devojku.
postujem kada neko nije u tom fazonu, pa ne voli(ako sam dobro shvatila meseceva kci,pozz)
ali kada ne voli pa omalovazava one koji vole...to nije u redu :roll:
 
Ima manekenki i manekena koji studiraju ili su cak zavrsili pravo ili neke mnogo teze fakultete od pravnog,a zar ne mislite da su ti ljudi mnogo organizovaniji od nekih koji sede kuci besposleni!Puno bih zahvalila Maloj iz nisa na podrsci!!!
 
Mislim da je ok biti maneken/ka ali ne volim prvo ove sto muce sebe radi dostizanja kilaze i ne volim ove sto idu u manekene da bi se slikali na tv-u i provaljivali neke gluposti... manekenima nije mesto na tv-u osim naravno u reklamama i promocijama ;)
 
Moja jedna ortakinja iz odeljenja je manekenka.
I prica mi kakvih mentola ima kod nje u agenciji.Kaze odu one lepo u Mek da hasaju,ova moja naruci koliko moze da pojede i ove sve je gledaju sa facama uzasavanja i kaze jedna "Pogledaj koliko kalorija to ima!"

Budale :roll:
Inace foto model je lep poslic.Mada ja nemam kvalitete ni za jedno , ni za drugo ;)
 
Alexxandar:
Jos bolje spot nek pogledaju on je tek zakon :)
She's a model and she's lookig good,
I'd like to take her home thats understood. :mrgreen:
jok, najbolje je uzivo kad ih gledas, a iza veliki video bim na kome ide spot :mrgreen: (ja se sad kao hvalim)

ja nikad ne bih bila manekenka..model.. whateva'.... zato shto jedem k'o prase...

neka mi neko objasni shto je gore biti striptizeta nego fotomodel? ista stvar....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top