Little Help!

patak_kv

Početnik
Poruka
3
Dakle,do sada sam imao odnose sa curom dva puta(prvi-skidanje mraka) i nijednom nije bilo erekcije bez njenog ili mog "rucnog rada" da li je to neki problem(da li je to do mene,naravno)???Onda,prvi put i nije bas kratko trajalo (15-20 min) da li je to mozda nesto sto ne bi trebalo da bude tako???Koji je polozaj najpogodniji da curu ne boli prilikom ulaska?I jos ovo: koji je polozaj najbolji za muskarca da dozivi veoma brzu erekciju(ako je to moguce uopste)???
 
patak_kv:
Dakle,do sada sam imao odnose sa curom dva puta(prvi-skidanje mraka) i nijednom nije bilo erekcije bez njenog ili mog "rucnog rada" da li je to neki problem(da li je to do mene,naravno)???Onda,prvi put i nije bas kratko trajalo (15-20 min) da li je to mozda nesto sto ne bi trebalo da bude tako???Koji je polozaj najpogodniji da curu ne boli prilikom ulaska?I jos ovo: koji je polozaj najbolji za muskarca da dozivi veoma brzu erekciju(ako je to moguce uopste)???

uf... 2 much questions...

i sve mogu da razumem, osim toga zasto se zalis za onih 15- 20 min... :D mislim, ona se verovatno nije zalila... :D
 
mala_nish:
neeemojte da ga zezate nego mu bar vi momci objasnite kad se mi cure ne razumemo bas toliko u te muske stvari...

...ko ga zeza...Psiho mu ye bash precizno odgovorio...ne bih nista dodao...

Kod:
Zasto muskarac uopste mora da bude u [B]nekom polozaju [/B] da bi doziveo erekciju?

...lepshi biser nisam prochitao...poodavno...kikiki...
 
patak_kv:
Dakle,do sada sam imao odnose sa curom dva puta(prvi-skidanje mraka) i nijednom nije bilo erekcije bez njenog ili mog "rucnog rada" da li je to neki problem(da li je to do mene,naravno)???Onda,prvi put i nije bas kratko trajalo (15-20 min) da li je to mozda nesto sto ne bi trebalo da bude tako???Koji je polozaj najpogodniji da curu ne boli prilikom ulaska?I jos ovo: koji je polozaj najbolji za muskarca da dozivi veoma brzu erekciju(ako je to moguce uopste)???

Kao prvo ne bi trebalo da je vise boli,najbolja poza je ona koja se njoj/vama najvise svidja(ako ne znate koja,onda istrazuj te),kao drugo penis treba da ti bude u erekciji da bi mobao da yebes,e sad ako ti moras da ga pola sata dizes e ebi ga onda,mozda imas strah ili te ta cura ne pali dovoljno,mada pitanje ti je malo s'brda s'dola tako da je ovo najozbiljniji odgovor koji mogu da ti dam.
 
patak_kv:
Dakle,do sada sam imao odnose sa curom dva puta(prvi-skidanje mraka) i nijednom nije bilo erekcije bez njenog ili mog "rucnog rada" da li je to neki problem(da li je to do mene,naravno)???Onda,prvi put i nije bas kratko trajalo (15-20 min) da li je to mozda nesto sto ne bi trebalo da bude tako???Koji je polozaj najpogodniji da curu ne boli prilikom ulaska?I jos ovo: koji je polozaj najbolji za muskarca da dozivi veoma brzu erekciju(ako je to moguce uopste)???
Slusaj sine...prvo yebote ovaj naslov "Little Help" ...to se na srpskom jeziku kaze (a bogami i na hrvatskom i bosnjackom) "Mala pomoc".
A drugo za sve ovo oko poza i sl. moraces da pittas tvoju devojcicu. Mada moze ti i da je posudis nekom sa foruma,recimo meni...pa daje ja lepo "istestiram" pa cu nda a ti kazem sve sta joj odgovara,a sta ne. :lol:
 
patak_kv:
Dakle,do sada sam imao odnose sa curom dva puta(prvi-skidanje mraka) i nijednom nije bilo erekcije bez njenog ili mog "rucnog rada" da li je to neki problem(da li je to do mene,naravno)???Onda,prvi put i nije bas kratko trajalo (15-20 min) da li je to mozda nesto sto ne bi trebalo da bude tako???Koji je polozaj najpogodniji da curu ne boli prilikom ulaska?I jos ovo: koji je polozaj najbolji za muskarca da dozivi veoma brzu erekciju(ako je to moguce uopste)???
Nije nista nenormalno... Samo delujete neopusteno...

Probaj malo duzu predigru sa njom... da bude vlaznija... manje ce je boleti... a i pusti nju sama da ga stavi... ulazi polako...

Za brzu erekciju... ma sve zavisi od osobe do osobe... zagrlis je... pomazis po guzi... ljubis po vratu.. sta ja znam... nadji sta ti odgovara... a i da te uhvati sta ti fali... Samo se opustite... A i ona bi mogla da se ponasa malo zenstvenije da te napali... nek se spricne s nekim mirisom... nek ona pokaze da zeli da bude sa tobom... nek pokaze da joj je lepo... neke tipove pale i zvukovi... otkrite sta vam godi....
 

Back
Top