ВЕЛЕИЗДАЈНИЧКА ЦРВЕНО-ЦРНА ТРОЈКА!

Kings_1

Obećava
Banovan
Poruka
71
ДРАШКОВИЋ, ТАДИЋ, МАРОВИЋ - Европско уједињење и српско разједињење, по фашистичко-комунистичком тестаменту, прави одлучујући корак – у провалију и прети да за собом одвуче све на Балкану, па и далеко шире! После шиптарског и окупаторског бацања рукавице у лице свим Србима са предлогом да председник владе на Косову и Метохији буде ратни злочинац Агим Чеку, министар иностраних послова (пре Албаније него Србије) жалосни и срамотни Вук Драшковић, без гриже савести и трунке стида, јавно изјављује ''да се Србија неће мешати у то кога ће народ на Космету да изабере за премијера! Дипломатским речником речено: Космет није у Србији! Ако је и од Вука премного је! Још један прилог за историју бешчашћа националне штеточине и политичког дилетанта који у својству министра иностраних послова државне заједнице више лобира за Велику Албанију него за Србију. Али није он сам. Раме уз раме му је председник Србије Борис Тадић који јавно признаје да Агим Чеку за њега није ратни злочинац већ бивши војник! Страшно! Да ситуација буде још страшнија побринуо се и трећи угао црвено-црног троугла, председник државне заједнице Србија и Црна Гора Светозар Маровић који је, такође без гриже савести и стида, јавно изјавио да ће се у својству председника државне заједнице укључити у сепаратистичку референдумску кампању за одвајање Црне Горе из државне заједнице.

У сва три случаја Драшковић, Тадић и Маровић дрско су загазили у националну велеиздају!
 
Ова велеиздајничка тројка најгласнија је у лову на Младићеву главу. Лове генерала који је бранио Србе у споља наметнутом верско-националном грађанском рату, а спремају се да сервилно простру црвених тепих Шитару Агиму Чекуу, злочинцу чије су руке до рамена крваве од српске крви у новоусташкој униформи фашистичке Хрватске и у балистичкој униформи фашистичке Велике Албаније!

Да је неко свећом тражио овакве националне велеиздајнике не би их нашао. Сами су се јавили! Драшковић, Тадић и Маровић пожњеће онако како су сами посејали семе зла! ... "Istina" ....
 
Kings_1:
Ова велеиздајничка тројка најгласнија је у лову на Младићеву главу. Лове генерала који је бранио Србе у споља наметнутом верско-националном грађанском рату, а спремају се да сервилно простру црвених тепих Шитару Агиму Чекуу, злочинцу чије су руке до рамена крваве од српске крви у новоусташкој униформи фашистичке Хрватске и у балистичкој униформи фашистичке Велике Албаније!

Да је неко свећом тражио овакве националне велеиздајнике не би их нашао. Сами су се јавили! Драшковић, Тадић и Маровић пожњеће онако како су сами посејали семе зла! ... "Istina" ....

Imenjace:)

KLada sam pogledao naslov pomislih jos jedno lupetanje DOS-ovaca, kada vidim ti u potpisu, reko ovo mora da je zanimljivo:)))
 
Kings_1:
""Sta ti znaci KUKARACA?
Jesi li ti Srbin i pricas Srpskim jezikom?
Trebalo bi da je tako jer vidim ovde neke Srbe nazivas veleizdajnicima."" ..kukarace --stetocine .."Neke Srbe" ..tacno je to su Srbi ali su prodane duse DJINDJURELE (ni voda ni vino ) ..pasje pogani izdajnicke ...jos nesto ??

Ajde sada izbroj do 10 pa napisi ponovo sta si hteo da kazes.
Razumes li ti sebe uopste?
 
Novela:
Ne sekiraj se Drvasicu za mene.
Ja sam samo jedna od onih 50 i kusur % glasaca koji su svoj glas dali Borisu Tadicu.
Za razliku od tvog, moj favorit je pobedio. Znam da je to tesko prihvatiti, ali, cuj! vazno je ucestvovati, zar ne? :)
To ti je ipak od promaje.Čuvaj je se. Može te produvati.
Vaš problem i jeste u tome što vam je najvažnije pobediti a ne kako pomoći narodu.
 

Back
Top