pomoc

  • Začetnik teme mirosllav
  • Datum pokretanja
M

mirosllav

Gost
potrebna mi je pomoc.neznam kako da installiram angel potion mpeg4 codec i Divx codec,da bih mogao da gledam filmove sa cd-a.
 
Kao i svaki drugi program i ovi se valjda instaliraju sami. Dupli klik na konicu programa ili na SETUP.EXE je sasvim dovoljno. Sve zavisi gde ti se nalazi codec i da li je otpakovan ili ne... 8)
 
ne komplikuj,instaliraj red light3., i kodek 5 ili kasnije,to nije problem , e sad ako to ne umes,onda se malo pozabavi kompjuterima vise, pa se javi,bez uvrede, pozdrav !
 
gost 3:
ne komplikuj,instaliraj red light3., i kodek 5 ili kasnije,to nije problem , e sad ako to ne umes,onda se malo pozabavi kompjuterima vise, pa se javi,bez uvrede, pozdrav !
ok.ne nisam uvredjen,ali stvarno neznam pa sam zato pitao,nemam blage veze,pa zato moja pitanja i izgladaju glupo.Necu vise da se javljam,pokusacu sam.Pozdrav.
 
:x Ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori ...:x
Zanemarimo 'gost-a 3' koji verovatno spada u one koji su zaboravili kako su izgledali kad su prvi put stavili prst na tastaturu ...
Ako ti je zaista potrebna pomoć ostavi neku e-mail adresu za kontakt ... :wink:
 
kvazimodo:
:x Ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori ...:x
Zanemarimo 'gost-a 3' koji verovatno spada u one koji su zaboravili kako su izgledali kad su prvi put stavili prst na tastaturu ...
Ako ti je zaista potrebna pomoć ostavi neku e-mail adresu za kontakt ... :wink:
Hvala na razumevanju,i to postujem.Mozda neznam kompjutere ali neke druge stvari i te kako dobro,bar mislim.moja e-mail adresa je miroslav@bitinfo.co.yu.I moramda priznam da dosada nisam komunicirao ovim putem,ali se nadam da cu lako da savladam.Mozda cu da te pitam neka stvari koja ce mozda sa tvoje tacke gledista biti vise smesna,ali veruj da sam takav,iskreno kazem,i tako mislim da je najbolje.U svakom slucaju hvala na razumevanju i zelji da mi pomognes da malo udjem u ove vode.
 
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ja licno mislim da je stvarno jako IDIOTSKI nekog omalovazavati ako ne zna nesto da uradi pogotovo sa ovm gloopim mashinama zvanim kompjuter!!!!!Samo na forumima na "nashem" jeziku ima pametnjakovica koji..... :twisted: :evil: :evil: No nije vazno....Ako imas josh neko "GLUPO" pitanje,slobodno postavi odgovor ces vec dobiti.I ne obracaj paznju na pametnjakovice...KOjih po nashim forumima ima podosta..Sto se tice instalacije,dobio si odgovor.Probaj,nema sta da pokvarish..:) :) ;)
 

Back
Top