Da li ispadamo prijatelji ili neprijatelji???

yutrooper

Početnik
Poruka
18
Narode imam jedno goruce pitanje, da li u slucaju da uhvatis u preljubi neciju/eg devojku/momka muza/zenu treba da mu/joj kazes i na koji nacin ili da zauvek cutis.
bez obzira bio ti on ili ona prevareni prijatelj, rodjak ili samo poznanik.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
LUDICA:
Ne, mislim da ne bih oprostila...
I kad bih pokusala, stalno bi mi se motalo po glavi...

Tražiš potpunu posvećenost od muškarca? A da li si ti u potpunosti posvećena njemu? Naravno, da je tako najlepše.. Ali ipak postoji neka sumnja da je to u potpunosti moguće. Ja ne razmišljam o drugima kad imam cicu... Ona mi je dovoljna... Ali opet postoji sumnja u samoga sebe...
 
Ja bih rekla ako mi je ta osoba bliska ,za koju znam da ce mi bez rezerve verovati! Imala sam situaciju da sam decka drugarice moje drugarice videla sa drugom( a njega upoznala pre toga) i nije bas bila lepa situacija. Iako ja nisam htela da kazem da sam ga u opste i srela on se prvi ispalio, pa napricao svasta...Vrlo se zakmoplikovalo al izvukoh se nekako...A oni vise nisu zajedno!
 
Mislim da se ne treba mesati ljudima u veze/brakove na taj nacin. Mislim da ne bi trebalo nikome nista da kazes. To je i onako samo njihova stvar. Ne treba nikome rasturati vezu ili brak a i postoji velika mogucnost da ce on njoj / ona njemu oprostiti ali da tebi nece, oni ce verovatno ostati zajedno a ti ces izgubiti prijatelja (ljudi su sujetni), a u strani koja vara ces sigurno dobiti neprijatelja . A zamisli oni ostanu zajedno ili se cak sutra vencaju i vi nastavite da se druzite...? ne valja. Svako treba da gleda svoja posla.
 

Back
Top