Ucinih to!

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Osmislila sam ovo kao temu na kojoj cete pisati nesto drugacije sto ste danas uradili. To moze da bude nesto ludo, nesto kaznjivo, nesto novo...
Ako ste, npr. pobjedili sami sebe, stavili konacno tacku na nesto.
Konacno odbrusili dosadnim penzionerima u busu...
Vozili se bez autobuske karte...
Smuvali tipa- cicu za jedno vece, bla, bla...
Ne moram vam ja davati ideje, iznenadite me...
 
Interesantno...nadam se da ova tema nece pasti kao zrtva chata i offtopica...bila bi steta...
..nazalost,danas mi se nije nista desilo...sem sto sam prvi put ja klinca vodio na probu hora...hm...'el moze to?
 
danas ne uradih nista sto bi moglo da se kaze ovde...

ali u subotu... poljubih neko dete od 19 leta... :shock: na ocigled celog mog i njegovog drustva... i jos dvadesetak ljudi.... :roll:
eto... stigle me emocije... a mali extra sladak... :D
 
evo i ja za subotu: odvukla sam celo svoje drustvo u pola cetiri ujutru na mesto gde sam znala da ce biti jedan sladak tip...nasla ga i zaledila se- ponasala se kao dete debil...
 
E, da, jos nesto da dodam...
I stvari koje ste uradili prvi put, pa da bude jasnije...(ne moraju, naravno, biti pozitivne)
Ja prije par sedmica poljubih dijete od 15 ljeta :shock:
I to ga ljubih citavo vece...
Ah propadanja u zemlju sutradan...
 
LUDICA:
E, da, jos nesto da dodam...
I stvari koje ste uradili prvi put, pa da bude jasnije...(ne moraju, naravno, biti pozitivne)
Ja prije par sedmica poljubih dijete od 15 ljeta :shock:
I to ga ljubih citavo vece...

Ah propadanja u zemlju sutradan...

au... pa ja ispadoh smesna sa onim malo pre... :lol:
 
LUDICA:
Moze, moze...
Nego, jel si nekad isao na roditeljski?
Moj cale nikad nije :roll:

Naravno,ne jednom...interesantno je da sam uvek jedini tata...sto i nije tako lose... 8-)
Obicno kasnim,i uvek je interesantno posmatrati reakciju "mama" na moj ulazak u ucionicu.
Pre nego sto udjem kao u kosnici,kako se pojavim na vratima-muk...i obavezno mi je neprijatno...posle par minuta se sve vrati na normalu.
Nisam vican psihologiji,narocito kada su zene u pitanju...i me ovo definitivno svaki put zbuni...
 
HeRoInA_84:
au... pa ja ispadoh smesna sa onim malo pre... :lol:
Racunajmo da si ti ipak starija
icon_redface.gif

Ma ne, dzaba mi izvlacenje..
Moje opravdanje je da sam bila pijana...
new_all_coholic.gif
Znam da sam pomislila kako je pozitivno to sto je visi od mene i sto se dobro ljubi...
 
Bez chata i komentarisanja? :lol:

Pre neki dan sam prvi put u životu ušao u krug jedne kasarne... :shock:

Prošle godine sam prvi put bio u vezi sa devojčicom iz drugog grada... Slatkica... Još uvek mi ponekad nedostaje...

No, ti reče danas? Izvinjavam se na kvarenju teme... ;) Prvo što mi pada na pamet kad pomislim na današnji dan je moja poseta drugaru koji je trenutno u zelenom. A to me podsetilo na neke "naše" (moje i njene) priče, planove, ideje... Zato je ovde i ova priča...
 
father:
Naravno,ne jednom...interesantno je da sam uvek jedini tata...sto i nije tako lose... 8-)
Obicno kasnim,i uvek je interesantno posmatrati reakciju "mama" na moj ulazak u ucionicu.
Pre nego sto udjem kao u kosnici,kako se pojavim na vratima-muk...i obavezno mi je neprijatno...posle par minuta se sve vrati na normalu.
Nisam vican psihologiji,narocito kada su zene u pitanju...i me ovo definitivno svaki put zbuni...
Eh, zene... :lol:
Nemoj da te to iznenadjuje, pogotovu ako si jedini, zgodni tatica... Samo nemoj da te to uobrazi ;)
 
iluzionista:
Bez chata i komentarisanja? :lol:

Pre neki dan sam prvi put u životu ušao u krug jedne kasarne... :shock:

Prošle godine sam prvi put bio u vezi sa devojčicom iz drugog grada... Slatkica... Još uvek mi ponekad nedostaje...

No, ti reče danas? Izvinjavam se na kvarenju teme... ;) Prvo što mi pada na pamet kad pomislim na današnji dan je moja poseta drugaru koji je trenutno u zelenom. A to me podsetilo na neke "naše" (moje i njene) priče, planove, ideje... Zato je ovde i ova priča...
Ma tema je okvirno postavljena kao "danas" , da bi ostala aktuelna...
Ali dozvoljeno je (cak i pozeljno) pricati i o onom drugacijem sto se desilo nekad prije ;)
 
odbio sam neke ljude, koji me koriste vec dugo vremena... pitam se da li cu... ili mozda bolje... koliko cu istrajati u odluci...
blah... zashto osecam krivicu, kada je oni zasigurno nisu osecali...
ne volim kada me ljudi nateraju, da budem ono sto obicno nisam...
kak' to lose...
 
LUDICA:
E, da, jos nesto da dodam...
I stvari koje ste uradili prvi put, pa da bude jasnije...(ne moraju, naravno, biti pozitivne)
Ja prije par sedmica poljubih dijete od 15 ljeta :shock:
I to ga ljubih citavo vece...
Ah propadanja u zemlju sutradan...


pa kada si rekla da je dete nisam mislio da je bas bas dete ....jooooooooooj bre, blesavo jedno
 

Back
Top