zdravlje-zeleni caj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kupujem zeleni caj iskljucivo stranjski, da ne mislite da sam snob - ne - zeleni caj mora da je proverenog kvaliteta.Kupila ga 2x u prodavnicama zdrave hrane, onako u listu i kad sam ga stavila u vodu poceo je cudno da peni.Ovako kupim nemacki, pise da je kvalitet - 1 klasa i uzivam.Citala sam da je za zeleni caj jako bitan nacin proizvodnje, cuvanja i pakovanja, tako da....
 
Pa, najvishe prevare se desavaju sa mlevenom robom. Ko zna shta je unutra. Kako mozhesh biti siguran? Sigurnost je vazna.
Nego, da vas pitam, odkad pijete "zeleni chaj" da li oseca neko "poboljsanje" shto se tiche zdravlja?
Zeleni chaj, nije bog-zna shta koristan za zdravlje.. ali ima neku ulogu, ne kazhem.
 
GoshuMaster:
Naravno da nije od soje o mudri Hesse, a nije ni od palacinaka kako si ti predpostavljao.

Mmm Goshu, oni su jeli palačinke, i šta im fali?
 

Prilozi

  • aaa.JPG
    aaa.JPG
    16,9 KB · Pregleda: 19
maja79:
koliko kosta taj nemacki zeleni caj prve klase?jel skup?pitanje za goscicu
Imas u Veru, oko 100 i nesto dinara, nije strasno, vredi! Ima 25 filter vrecica, zelena kutija sa naslikanom zutom soljicom sa cajem.Pise na njemu Feinster gruner tee! ;) Dovoljne su 2 soljice dnevno, ma moze i jedna.Skida holesterol, spusta visok krvni pritisak.Frapantan podatak sam nasla u novinama - 100x je veci antioxidant od vitamina C !!! Itd....pijte zeleni caj!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top