Stezanje obruca oko voljene osobe

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Devojci ili decku svidja se neko SA KIM NIKAD NIJE PROGOVORIO NI REC i zaljubi se,i onda osobe od poverenja raspituju se detaljno sve o toj osobi,ali zaljubljeni sami nemaju hrabrosti ni da pridju toj osobi,ni da je zovnu,a najcheshce i kad uspeju nekako zajednickim snagama drugova drugarica,tetki,komsija,da ga/je savataju da se "upoznaju" ispostavi se da nemaju nista zajednicko i da je sav trud bio uzalud.
Je l se vama to nekad desilo?
 
da, ali nisam pravila toliku buku oko toga - a i najcesce se zavrsavalo tako sto bi on onda pozvao neku totalno levu osobu a ne mene, a ta leva osoba je neko koga znam i...da ne opisujem osobu...onda mi to ubi pojam u njega...pa mislim stvarno...to je bilo prosli put...

pre ovog je bio slucaj da sam posle saznala da je on ustvari veoma prost...

poenta je da nema nista dok se ne upoznam - a one male varnice izmedju na prvi pogled...to se lako preboli - hvala Bogu!!
 
nikad mi se nishta slichno nije desilo...
mrzim to komshije i drugarice mi reshavaju stvar..deluje mi ko da sam ne sposobna da se potrudim malo vishe sama za tu osobu... :roll:
i mrzim kada mi neko kaze "ej,svidjash se onom dechku...ej pitao te je..ili sl."odmah odbijem takve likove jer chim taj dechko nema hrabrosti da mi pridje taj je onda bez samopouzdanja a takvi dechaci mi se obichno ne svidjaju... :D
 
Meni samo nije jasno kako neko moze da se zaljubi u nekog s kim nije nikad progovorio... a inace takvih situacija je uvek bilo i bice i mislim da su tu krivi upravo ljudi odpoverenje, strine, tetke i komsije jer pogresno savetuju doticnu/og... mislim da bi trebali da je/ga posavetuju kako da mu/joj pridje a ne da se oni raspituju... ;)
 
Dovla:
Meni samo nije jasno kako neko moze da se zaljubi u nekog s kim nije nikad progovorio... a inace takvih situacija je uvek bilo i bice i mislim da su tu krivi upravo ljudi odpoverenje, strine, tetke i komsije jer pogresno savetuju doticnu/og... mislim da bi trebali da je/ga posavetuju kako da mu/joj pridje a ne da se oni raspituju... ;)


E kad smo vec kod toga i meni je to glupo. Kao kaze , ja verujem u ljubav na prvi pogled pa sam sad romantican /a ...totalna glupost. Ne postoji ljubav na prvi pogled, samo fizicka atrakcija. Al dobro, i to je zvaka za naivne devojcice
 
minna-:
pa da......ja ne mogu da se zaljubim u osobu koju ne poznajem..............
mozhe samo da mi se svidi fizichki izgled.......al to nije ni Z od zaljubljivanja......

ne kontam kakve veze ima naslov ove teme sa temom?! ....
ja pomislila na skroz neshto drugo........

Sta ste svi navalili u ovoj temi sa tim "......ja ne mogu da se zaljubim u osobu koju ne poznajem..............
mozhe samo da mi se svidi fizichki izgled...." u cemu je poenta?
 

Back
Top