Sta uzeti ...???

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
Ajmo muskarci da vidimo sta uzeti za 8 mart ! voleo bih da nije previse skupo al da je iznenadi i koliko toliko obraduje ako je moguce ! Hmm... sta uzeti lupam glavu danima !
dal neku kozmetiku pa i cvece,izvesti negde otkud znam .... ? :) ajmo predlozi !
 
meni je ceo taj 8. mart obicna glupost........
sta sad, kao imas neki datum kad treba da budes pazljiv prema nekoj zenskoj osobi...
pa ako to nisi tokom cele godine, cemu to licemerno kupovanje cveca, parfema, restorana i romantika za 8. mart?
 
Kupi joj neki nakit, mozes i nesto od bizuterije, nije skupo, sitnica. Ili neku kozmetiku, ali proveri sta joj treba i sta voli. Ili neku krpicu.... majcicu ili dzemperic....
 
hmm ovo sa restoranom i romantikom bas mi se svidja ! a bizuterija hmm nemoj da se navikne onda jadan ja stace tek onda pozeleti za rodjendan ? Kola ? heheh
Hehe a dildo heh bas si me nasmejao ! al kupio bi joj neki chipkasti ves al hmm neznam velicinu ! ako uzmem vecu reci ce pickati materina zar sam ja toliko debela ! heheh
 
evo predlog :
hawaii_bouquet.jpg
b085db3b.jpg
maui_bouquet.jpg

94aaf58c.jpg
oahu_bouquet.jpg
 
Ja licno se nicemu ne obradujem kao cokoladi, moj predlog kupi joj neko lepo pakovanje cokoladnih bombona, ili izlazak na neku pizzu, onako nesto neobavezno ako ona nije pristlica 8. marta...
a ako jeste onda neki skuplji poklon ili vecera na fensi mestu...ma uostalom budi svoj, kupi sta ti mislis da treba...
 
Meni, ko za baxus, oduvek poklanjaju kojekakve narukvice, ogrlice (sve u fazonu: to je nesto sto traje, da me se uvek secas..i to jos zlatne.....pa zute......da je bar belo zlato...), dakle nakit, parfeme, i sl.
A ja bas volim cvece. A najvise bi me obradovalo da mi neko pokloni neku knjigu, i to da nije tek kupljena u knjizari, vec da je njegova, neka koju on voli i koja mu znaci. Eto, ne bi ga nista ni kostalo.....
Medjutim, u poslednje vreme retko da naidjem na decka koji cita, a kamoli da mu ne daj boze padne napamet da mu knjiga posluzi kao poklon.....
 

Back
Top