Besplatan SMS sa promenom identifikacije!!!

the_majka

Zainteresovan član
Poruka
107
Sa ovog sajta mozete poslati free SMS i to BESKONACNO.A i fora je super sto mozete u polje identifikacije da stavite sta god zelite pa tako recimo posaljete ortaku poruku i stavite njegov fiksni u identifikaciju!
Kad udjete na sajt odaberite opciju SEND SMS TROUGHT THE INTERNET I RAGISTRUJTE SE.Dobicete 10 kredita i kad to potrosite ponovo se registrujete odnosno otvorite nalog i tako u nedogled
www.clickatell.com

Uzivajte!
 
Znaci...upad na site, pa odaberete opciju "send SMS Trought the internet, pa kad vam otvori stranu registrujte se.Registracija je uspela kad dobijete aktivacioni kod na tel i prilikom davanja broja vaseg tel.-a obavezno bez plusa!!!Kad se registrujete treba "balance"da vam bude 10.0.To znaci da imate 10 kredita i onda saljete SMS.Obavezno kad budete slali SMS kucate samo broj bez plusa!!!
Inace sedmi put sam se registrovao na iste podatke tako da se opustite...
 
Ne moze vam niko nista.Ponavljam kad se registrujete dajte vas broj mobilnog ali bez plusa znaci 38163 ili 38164...Kad zavrsite registraciju mora na taj broj mobilnog koji ste dali da stigne AKTIVACIONI KOD.Kad to dobijete ulazite u opciju Activate acount ili nesto slicno i kucate taj kod u oznaceno polje.Kad vam "BALANCE BUDE 10.0" Po gasu dok vam nokti ne otpadnu znaci saljite sms i cimajte sve zivo i nezivo!!!
AJDE...
 
the_majka:
Ne moze vam niko nista.Ponavljam kad se registrujete dajte vas broj mobilnog ali bez plusa znaci 38163 ili 38164...Kad zavrsite registraciju mora na taj broj mobilnog koji ste dali da stigne AKTIVACIONI KOD.Kad to dobijete ulazite u opciju Activate acount ili nesto slicno i kucate taj kod u oznaceno polje.Kad vam "BALANCE BUDE 10.0" Po gasu dok vam nokti ne otpadnu znaci saljite sms i cimajte sve zivo i nezivo!!!
AJDE...
e shta su ti srbi
8) pa i onas smsgate ukrainski je mesecima super radio dok nije pochelo ovo da se radi...

shto znachi, koristi racionalo, kad ti treba 8)

kazesh kad odu 10 kredita, ukucash isti broj fona i opet isto???

:D diiiiiiiiiiivno!
:roll: nadam se da ce da potraje :roll:
 
blacky333:
Ja sam poslala poruku koja je dugacka kao 4 i smanjili su mi balans od 10 poruka samo za 1.
Kako sad da znam da li je stigla samo 1(1. deo ili sve).
i da li je moguce ako posaljes vise od 10 da ti naplate.


Ovo je dobro pitanje, molim da neko odgovori i mene zanima, ja do sad u jednu poruku iskoristim samo 160 znakova, pa me zanima.

I jos jedno pitanje, jel to sigurno vam nista ne skida posle sa racuna? Ja imam onaj post-paid pa ne znam.. jos. Mada ne verujem, ali ipak.

Molim da neko odgovori na pitanja.
Pozz
 
Loo:
blacky333:
Ja sam poslala poruku koja je dugacka kao 4 i smanjili su mi balans od 10 poruka samo za 1.
Kako sad da znam da li je stigla samo 1(1. deo ili sve).
i da li je moguce ako posaljes vise od 10 da ti naplate.


Ovo je dobro pitanje, molim da neko odgovori i mene zanima, ja do sad u jednu poruku iskoristim samo 160 znakova, pa me zanima.

I jos jedno pitanje, jel to sigurno vam nista ne skida posle sa racuna? Ja imam onaj post-paid pa ne znam.. jos. Mada ne verujem, ali ipak.

Molim da neko odgovori na pitanja.
Pozz
Vodi racuna dok saljes da ti telefon bude iskljucen,ustvari najsigurnije je da izvadis karticu.Garantujem da ti nece skinuti ni dinar kredita.
 

Back
Top