Reč dve o mojoj malenkosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Реч две о мојој маленкости

Драге даме и поштована господо,

Крстан је био, јесте и увек ће бити српски просветитељ, добротвор и србољуб. Мојој маленкости није стало до саморекламерства. Пишем зато што сматрам да Србе у Србији треба упознати са оним шта они не знају, до сада нису са тим упознати или једноставно о томе никада и нису размишљали на начин који ја потенцирам, дефинирам и аналитички процењујем и оцењујем. Увек и свагда са примерима које људи, они најобичнији Срби и Српкиње, разумеју покушавам да докажем како се не би смело радити. Свој положај и овде и на сваком другом српском форуму на којем учествијем сматрам као просветитељски, дидактички и истинољубиви те тај став, углавном, и преферирам. Мени није стало до тога да бих се препуцавао са полуписменим Тадићевим, Вуковим, Лабусовим, Карићевим… нарко-издајничко-буљољубим кокошарима и многим другим србомрзима, лумпен-комуњарама и класичним аџуванима, немам баш толико слободног времена за губљење, већ да својим знањем, звањем, хтењем, искуством и несебичношћу помогнем Србима и Српкињама да се спасу од те банде која се је попела на грбачу Србима у Србији. Колико сам у томе успешан најбоље се види по скики непријатеља Срба и Србије на овом и свим другим српским форумима где се појављујем. Мени је веома битно да се осврнем на оно што је уперено против Срба и Србије, но да ли ће то неко хтети да прочита, схвати и прихвати није оно о чему размишљам, или чиме се оптерећујем. На гробу свог прворођеног сина, кукавички је убијен од НАТО-зликоваца и ДОС-манлијских злочинаца (они су локаторима одређивали циљеве НАТО-бомбардерима) само због тога што би Србин сам се заклео да ћу своју преосталу овоземаљскост у целости посветити свом Народу, Вери и Отаџбини, те то и чиним. Мени сигурно није потребно да се било коме додворавам или улизујем, никада више не бих прихватио нити једну једину политичку функцију, доста је било, јер сам својим радом обезбедио мирну будућност не само за себе већ и своје унуке. Намерно, чак и на овом форуму апострофирам степен своје образованости, но ни то не чиним због себе, мени је то, заиста, најмање потребно, већ због оних интелектуалаца који су се посакривали по мишијим рупама и „храбро” чекају да се неко други избори за њих, народ, веру и отаџбину. Ти квекери и јесу криви за стање у којем се сада налазе Срби и Србија јер нису ни покушали да својим „знањем и звањем” допринесу„ бар за јоту да се промени стање безизлазности. Радим само оно што најбоље знам јер сматрам када би сваки Србин и Српкиња чинили то исто далеко бисмо догурали. Нисам мајстор да направим буре, али јесам да Србима помогнем да се спасу од богохуле, издајничке и кукавичке ДОС-манлијске нарко-комуњарске диктатуре. Више него убеђен сам да ме мој Ђулић Увеок гледа са Неба и поручује:
”НАПРЕД, ТАТА !„ Њега, тај део мене који је сада сједињен с Господом, никада нећу изневерити...

Крстан Ђ. Ковјенић
 
P. S.

Браћо Срби и сестре Српкиње,

Заиста ценим, поштујем и уважавам Вашу знатижељу да сазнате нешто више о мојој маленкости, али из дана у дан ме то све више умара. По хиљаду и један пут, докле, бре, више, браћо и сестре, слушам иста питања. Није ми тешко, већ неколико пута сам и на овом форуму објављивао своју аутобиографију, но чини ми се да је то губљење времена јер је моја маленкост ништа у поређењу са проблемима у којима се налази Ваш и мој Народ, наша Вера и наша Отаџбина. Да, то никако не смем заборавити, моју, заиста, моју слику свако може да види на http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=5470 јер никада нисам и никада нећу сакривати ништо везано за моју општу шпатност. Оним који се чак и мојој слици подсмејавају желим да поручим да смогну толико храбрости да се потпишу својим крштеним именом, представе се као што то сам чиним па тек онда да седенемо и разговарамо као људи. Није ли то минимум поштовања самога себе !? Лако је под кринкама изигравати будалу и подсмејавати се другом. Тај демонски манир је једина врлина коју имају, знају и преферирају ДОС-манлијски искоти, а нарочито Тадићеве ”демократе„, подвучене жутим.

Браћо и сестре, са изузетком од јуна 1992 – 20. јула 1999. (тада сам био са својим Народом јер сам сматрао да сам му потребан) пуних двадесетпет година живим и радим у Словенији. Овде, мада ми хладноћа већ леди душу, мораћу да останем све дотле док Срби не дођу на чело Срба и Србије. Није то због претњи ДОС-манлијске гамади, већ због чињенице да су многа уста одвисна од мојих примања и да им одавде могу далеко више да помогнем. Истина је, драга браћо и сестре, чему и због чега то крити, да сам овде стекао велики број пријатеља, да моје име нешто значи и представља, те да сам одувек био веома активан не само на научном већ и на друштвеном хоризонту. Наравно, Бог ми је сведок да говорим истину, никада нисам био члан нити једне једине странке у Словенији, нарочито не ЛДС-а, но тачно је да сам од те странке био предложен и изабран на изборима за члана у ( Mestni svet četrtne skupnosti Črnuče) Љубљани. Људи су тражили кандидата који је познат, искусан и признат и који може да прође на изборима и то је сва мудрост везана за то спочитавање. Зар сам тим чином нешто одмогао Народу, Вери и Отаџбини којима душом и телом припадам ? Више него убеђен сам да то није недолично, недостојно и неморално, но свако има право да реагира као му се прохте. То је истина коју не желим, чак и када бих то могао, мењати. ДОС-манлијски пуританци могу да вриште колико им воља јер то је и једино што знају, смеју и умеју...


НАЈЉУДСКИЈЕ молим модератора овог форума да не брише ову моју тему јер велики број порука добијам на своју адресу krstan.kovjenic@siol.net а иста питања и исте молбе се врло често појављују и на овом форуму. Зашто је то тако можда сам сам најбоље описао у свом прилогу под насловом: „ИСЛУЖЕНЕ ШПИЈУНЧИНЕ…“ којега публиковах на: http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=3591




 
Prvo poziva intelektualce koji ćute i koji su pod pritiskom i ne smeju da zucnu, a sada... Tvrdi da su kukavice, kvekeri i da su oni krivi zbog stanja u Srbiji. Ko Vam diktira šta je to pravedno? I Vi još niste pokazali svoju diplomu niti ijedan naučni rad koji ste objavili.
 
eIvin:
Profesore,molim link do nekog Vašeg naučnog rada,pa makar jedan je publikovan na internetu...od tolikog broja...

Поштовани и уважени господине,

На GOOGLE се може пронаћи нешто више од три хиљаде радова које сам сам писао, или које су други писали о мени. Што се тиче стручног усавршаванја све податке о томе се могу добити на универзитетима у у Падови и на Сорбони. Највише својих стручних радова сам публиковао на КЕРИИ ( Keria се пише на следећи начин:kappa, eta, rho, jota, alfa) Studia Latina et Graeca...

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић


P. S.

Поштовани господине, молим Вас да се убудуће обраћате у јавности својим крштеним именом како бих и моја маленкост и свако други могао да види са киме има посла. Зар Вам се не чини да није поштено од некога нешто сам захтевати, хтети да Вас поштује и цени, а сакривати се под маском. Који је Ваш разлог да се сакривате и бојите свог идентитета !?
 
Krstan:


НАЈЉУДСКИЈЕ молим модератора овог форума да не брише ову моју тему јер велики број порука добијам на своју адресу krstan.kovjenic@siol.net а иста питања и исте молбе се врло често појављују и на овом форуму. Зашто је то тако можда сам сам најбоље описао у свом прилогу под насловом: „ИСЛУЖЕНЕ ШПИЈУНЧИНЕ…“ којега публиковах на: http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=3591




[/B]
Najljudskije, a? A ipak svesno i nadasve drsko (nadam se, jer ako nije onda je glupavo) opet kršiš pravilo koje sam uveo radi ozbiljnosti...
Najljudskije te molim da prekineš, inače nećemo se družiti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top