Masovni protest u Bugarskoj

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Partija "Ataka", slicna SRS odrzala je 3 marta velike demonstracije u Sofiji trazeci da Socijalisticka vlada zaustavi ulazak Muslimana u vladu.
Kako je javila Sofijska Novinska Agencija, postoji cak i mogucnost gradjanskog rata u Bugarskoj, jer se desnica veoma zestoko pobunila protiv vlade, koja je u nemilosti od 1999 godine kada su Socijalisti dozvolili prelete NATO-u za napad na Jugoslaviju.
 
ma kakav bre gradjanski rat...to je samo prazna prica,i cisto politikanstvo,prikupljanje poena i dizanje tenzija za njihovo unutrasnje politicko mnjenje.
ne ide to tako,tj.ratovi u evropi ne izbijaju tako lako..setite se nekog gradjanskog rata u evropi pre jugoslovenskog..znaci,decenije su prosle.uz to,bugarska je prilicno stabilna zemlja danas,u nato-u,i na korak od eu,a svetski igraci ne dozvoljavaju bas svuda da buknu razne gluposti...uz to,za rat je potrebno mnogo vise od stanja u bugarskoj
 
Alekasandar2:
Znas, ja sam antifasista, desnicar, ali u zemljama gde komunjare kolovode to desnica jaca.

Kazu jos da postoji opasnost od gradjanskog rata u Bugraskoj

otkad si dosao na forum,totalno se srozao kvalitet diskusije...zatrpavas nas tako bezveznim temama,na koje svako normalan ostane bez komentara...cuj,gradjanski rat u bugarskoj? bugari usli u sofiju...ne znam za druge,al ja vala vise necu ulaziti u teme koje ti postavljas...niti replicirati...toliko je bezvezno,da je zanimljivije slusati press cliping milorada mirchica nego tebe
 
Alekasandar2:
Das, interesantno da je Celicna garda postreljana od strane Rumunskih fasista.
Челични су били ПРАВОСЛАВНИ НАЦИОНАЛИСТИ, КОЈИ СУ ХТЕЛИ ХРИСТА У СВОЈОЈ ЗЕМЉИ, као и сваки НОРМАЛАН ПРАВОСЛАВНИ ДЕСНИЧАР, био он Бугарин, Румун, Србин или Рус
 
Бл:
Челични су били ПРАВОСЛАВНИ НАЦИОНАЛИСТИ, КОЈИ СУ ХТЕЛИ ХРИСТА У СВОЈОЈ ЗЕМЉИ, као и сваки НОРМАЛАН ПРАВОСЛАВНИ ДЕСНИЧАР, био он Бугарин, Румун, Србин или Рус


Donekle se slazem sa tobom, mada ne idem toliko desno.

Procitaj recimo nesto o Hose Antoniu De Primo De Riveri, vodji falangi.
recimo on je zastupao ideju socijalne pravde, radnickih prava uz tradicionalnu crkvu u Spaniji, isto je stradao kao i vodja celicne garde. Njega su uhapsili Repubikanci na pocetku rata, a Franko je znao da mu je Hose Antonio protivnik i suparnik, i nije hteo da ga zameni, pa je oaj streljan.
Iako katolici, istuacija je dosta slicna sa Celicnom gardom.
 
serb_pagan:
otkad si dosao na forum,totalno se srozao kvalitet diskusije...zatrpavas nas tako bezveznim temama,na koje svako normalan ostane bez komentara...cuj,gradjanski rat u bugarskoj? bugari usli u sofiju...ne znam za druge,al ja vala vise necu ulaziti u teme koje ti postavljas...niti replicirati...toliko je bezvezno,da je zanimljivije slusati press cliping milorada mirchica nego tebe


Nesreco jedna, evo SOFIA NEWS AGENCY:
Politics: 5 March 2006, Sunday.
Parties like nationalistic fraction Ataka (Attack) could spark a civil war, the head of the Union of Democratic Forces (UDF) for Sofia Borislav Borislavov has said.
Such parties have definitely appeared because of the divided right wing, Borislavov said Sunday when democrats gathered to plant several pine trees at the communism victims' memorial in Sofia. Although the idea was to gather the scattered parties and fractions and give birth to the forest of the united right wing, diehards Democrats for Strong Bulgaria (DSB) were not represented.
Tension is building around the nationalists in Bulgaria, after Ataka gathered thousands at a rally on Bulgaria's national holiday March 3 to yell for resignations and boo the government.

http://www.novinite.com/view_news.php?id=60051
 
Alekasandar2:
Donekle se slazem sa tobom, mada ne idem toliko desno.

Procitaj recimo nesto o Hose Antoniu De Primo De Riveri, vodji falangi.
recimo on je zastupao ideju socijalne pravde, radnickih prava uz tradicionalnu crkvu u Spaniji, isto je stradao kao i vodja celicne garde. Njega su uhapsili Repubikanci na pocetku rata, a Franko je znao da mu je Hose Antonio protivnik i suparnik, i nije hteo da ga zameni, pa je oaj streljan.
Iako katolici, istuacija je dosta slicna sa Celicnom gardom.
Знам био сам на њиховом сајту, а и слали су нам писма подршке за КиМ.
Мита Љотић је има исто тако једног Јарана у Аустрији који је био као Hose Antoniu De Primo De Riverа, тог Аустријанца је стрељао хитлер, зато је Љотић мрзео Хитлера више од комуниста.
 
@aleksandar2

nemoj da se ljutis,al imam utisak ko da ti nisi bas normalan...neka agencija nalupala gluposti i ti automatski tripujes da je to istina..pa gde je potvrda svetskih agencija,gde su ti opasni masovni mitinzi...to bi bila toliko krupna stvar da je istina,da ne bi mogla proci bez izvestavanja svetskih mas medija...potpuna nebuloza..tako mozes da pises i o gradjanskom ratu u kongu...kom se ebe za demonstracije u bugarskoj...
 
Бл:
Знам био сам на њиховом сајту, а и слали су нам писма подршке за КиМ.
Мита Љотић је има исто тако једног Јарана у Аустрији који је био као Hose Antoniu De Primo De Riverа, тог Аустријанца је стрељао хитлер, зато је Љотић мрзео Хитлера више од комуниста.

da Kancelar Dolfus, falangista,

"Rot-Weiss-Rot bis Ich bin tot!" misli se na Austrijsku zastavu

Crveno-bela-crvena, do moje smrti!, odgovor na nacisticko "Heil hitler"
 
serb_pagan:
@aleksandar2

nemoj da se ljutis,al imam utisak ko da ti nisi bas normalan...neka agencija nalupala gluposti i ti automatski tripujes da je to istina..pa gde je potvrda svetskih agencija,gde su ti opasni masovni mitinzi...to bi bila toliko krupna stvar da je istina,da ne bi mogla proci bez izvestavanja svetskih mas medija...potpuna nebuloza..tako mozes da pises i o gradjanskom ratu u kongu...kom se ebe za demonstracije u bugarskoj...

"Ocel biti onog rata?"
"kakvog rata bre?"


a 1941, kada Srbin udari na Srbina?
Sto ne Bugarin na Bugarina?
 
Alekasandar2:
da Kancelar Dolfus, falangista,

"Rot-Weiss-Rot bis Ich bin tot!" misli se na Austrijsku zastavu

Crveno-bela-crvena, do moje smrti!, odgovor na nacisticko "Heil hitler"
Због великог пријатељства њега и Љотића, Љотић је замрзео хитлера, али за разлику од других, Љотић и Недић су били свесни хитлерове мржње према Словенима па су покушавали да смирују ситуацију, док су сатанисти комунисти Србе користили као топовско месо, увек сам се питао што нису стварали Загребачку републику, већ Ужичку, и што нису на Сљемену правили збег него на Козари Србској
 
Бл:
Због великог пријатељства њега и Љотића, Љотић је замрзео хитлера, али за разлику од других, Љотић и Недић су били свесни хитлерове мржње према Словенима па су покушавали да смирују ситуацију, док су сатанисти комунисти Србе користили као топовско месо, увек сам се питао што нису стварали Загребачку републику, већ Ужичку, и што нису на Сљемену правили збег него на Козари Србској

Kozara je bila maloumni potez. Da se razumemo, izuzetno cenim borbu partizana protiv nemaca, jer su Srbi bili patizani . Da li je bilo glupo dizati ustanak protiv nemaca? nije, ali je trebalo kao francuzi, male gerilske akcije, a ne a ne da se igrad brigada i armija. Inace ustanak u Bosni je poceo sa Cetnickim ustankom. ne bi bilo partizana da se Hrvati nisu osilili i poceli da kolju Srbe. rat u Jugoslaviji je bio Anti-hrvatski a ne Anti-nemacki. Opet nemam ni lepe reci za nemce.

No, kozara je pod Savom, glavnom saobracajnicom Romelove vojske za Severnu Afriku. Ofanziva na Kozaru se poklapa sa Romelovim operacijama u Africi. Jasenovac je namerno gradjen na Savi jer je bila najcuvanija veza u II SR. nemci su se odatle povukli 1944 godine.
 
serb_pagan:
otkad si dosao na forum,totalno se srozao kvalitet diskusije...zatrpavas nas tako bezveznim temama,na koje svako normalan ostane bez komentara...cuj,gradjanski rat u bugarskoj? bugari usli u sofiju...ne znam za druge,al ja vala vise necu ulaziti u teme koje ti postavljas...niti replicirati...toliko je bezvezno,da je zanimljivije slusati press cliping milorada mirchica nego tebe





c008.gif
 
serb_pagan:
@aleksandar2

nemoj da se ljutis,al imam utisak ko da ti nisi bas normalan...neka agencija nalupala gluposti i ti automatski tripujes da je to istina..pa gde je potvrda svetskih agencija,gde su ti opasni masovni mitinzi...to bi bila toliko krupna stvar da je istina,da ne bi mogla proci bez izvestavanja svetskih mas medija...potpuna nebuloza..tako mozes da pises i o gradjanskom ratu u kongu...kom se ebe za demonstracije u bugarskoj...

Мислиш, нису јавили амерички медији ? Мислиш да би то било први пут ? Да ли мислиш да оно што "нема на те-ве" није се ни десило ?

Те "независне" станице емитују само вести које су одобрене да се емитују...Толико о слободним и независним медијима...

п.с. ја сам о Аци стекао баш супротно мишљење од твог, иако нисмо у сагласју по политичкој основи.
 
Alekasandar2:
Kozara je bila maloumni potez. Da se razumemo, izuzetno cenim borbu partizana protiv nemaca, jer su Srbi bili patizani . Da li je bilo glupo dizati ustanak protiv nemaca? nije, ali je trebalo kao francuzi, male gerilske akcije, a ne a ne da se igrad brigada i armija. Inace ustanak u Bosni je poceo sa Cetnickim ustankom. ne bi bilo partizana da se Hrvati nisu osilili i poceli da kolju Srbe. rat u Jugoslaviji je bio Anti-hrvatski a ne Anti-nemacki. Opet nemam ni lepe reci za nemce.

No, kozara je pod Savom, glavnom saobracajnicom Romelove vojske za Severnu Afriku. Ofanziva na Kozaru se poklapa sa Romelovim operacijama u Africi. Jasenovac je namerno gradjen na Savi jer je bila najcuvanija veza u II SR. nemci su se odatle povukli 1944 godine.

Треба прво да нагласимо да сви Партизани у БиХ и ЦГ нису били комуништи, већ анти-фашисти. Знам много примера, где су до 45 мислили да су у Краљевој Војсци.
А Козара је НЕЧУВЕНО ГЛУП ПОТЕЗ ИЛИ ЗЛОНАМЕРАН, КОМУНИСТА ХРВАТА И МУХАМЕДАНАЦА. А ЈАСЕНОВАЦ ЈЕ ЗЛО КОЈЕ СМО ОСТАЛИ ДУЖНИ ЛАТИНИМА И МУХАМЕДАНЦИМА.
 

Back
Top