mrzim

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.766
blizance
45.gif
 
Po mom misljenju i iskustvu, blizanci zaista jesu po malo komplikovani...
Ili je dobar ili los, kao da ima veze kako se ujutru ustanu, pa ceo dan budu ili "med i mleko" ili pravi "zlotvori"...
 
upoznala sam skoro jednog blizanca, pozvao me da izadjemo..
prvo mi nije ni rekao svoje planove niti me je pitao da li me to zanima uopste
dosao je po mene u 10 ujutru...nisam bila jos ni ustala...
pa me je cekao 3 sata dok se probudim, rasanim i sredim...plus kaze da je zakasnio, da je planirao da dodje po mene u 8 pa da "iskoristimo ovako lep dan", pa mi je zvocao posle jedno 3 sata kako sam mu upropastila ovako lep suncan dan, jer je on hteo da idemo negde da kuliramo i da igramo bilijar...bilijar u 8 ujutru???
po "ovako lepom i suncanom danu"???:))
podnela sam ga nekoliko sati, onda sam pobegla kuci i naravno vise se nismo videli...
kakav bre suncan dan i bilijar u 8 ujutru u nedelju, ja bre hocu da spavam...i koje nevidjeno zvocalo....
uzas...
plus ne podnosim bilijar....
 
Mala_Zelena:
Ja volim jednog blizanca...

da znas da je fixa u pravu - cesto su oni samo povod za tugu i razocarenje. sto govore ne misle, moze ti pricati vic koji je cuo od tebe pre par dana ili kao kroz shalu pitati "pa zar se ne secas da smo zajedno gledali taj-i-taj film" (a pritom je rec o filmu koji nisi gledala sa njim). jao toliko su povrsni da i sami nemaju predstavu kada i koga lazu a kada istinu govore. za njih je sve igra.
 
Mala_Zelena:
Ovaj bliznac nije toliko povrsan. Druzimo se vec par godina i on jeste vise od toga. Drag mi je, i obozava me.

dobro de, nije mi namera da te uveravam da te ne voli. i ovaj blizanac je voleo ali na jedini nacin koji to ume a to je bilo jako detinjasto, slatko ali nikako da se uozbilji, nikakve odgovornosti, obaveze... pa nece ga roditelji izdrzavati doveka. a kod njega je sve "ma lako cemo, sredice se vec nekako" i od danas do sutra. nezanimljivo.
 
Mady, a sta je u podznaku taj blizanac?

I mene to muci, ali ne kao pre, valjda sam sazreo malo, bilo je u fazonu > kako cemo, lako cemo <, a kad ne bude tako "lako" onda idem linijom manjeg otpora!
 

Back
Top