planete na Asc

Pluton u 1. je katastrofa, moze potpuno da promeni licnost, tj. da ucini da recimo tipican Rak u potpunosti izgubi sve karakteristike Raka i bude potpuno neprepoznatljiv. Svakako zavisi od aspekata. Moj cale ga ima u 1., u Lavu... Uzas.. To treba podneti.
 
Hmmm, ne znam, moguce, al meni je njih par gledalo tatinu natalnu, i veruj mi da su svi, apsolutno svi, rekli nesto u ovom stilu "Jao, uzas, Pluton u 1.", a nastavak ide u gorem pravcu.
 
tangime:
nemate pojma. pluton u 1. kuci daje nevidenu harizmu i ti ljudi su dobri manipulatori ali retko ko zna da koristi energiju plutona ali i to dolazi sa godinama
E to si lepo rekla 8) , samo sto moze da se desi da ti ljudi imaju neki defekt u fizickom izgledu, valjda ako je lose aspektovan :wink:
 
Ja imam prijatelja i jednu prijateljicu , oboje sa plutonom u 1. kuci.
Njih je stvarno tesko podneti, u smislu stalno ti nesto komentarisu i kad ih ne pitas.
Kao da moraju da imaju stav o svemu...
ali je istina da su "dobri manipulatori", elokventni su i duze se sa puno ljudi.
Takodje kad ih neko ne voli, bas ih ne podnosi,

Ja ih simpatisem :wink:
 
...da bas tako! PL u konjukciji sa asc bez obzira na aspekt donosi ti sposobnost dobre koncentracije i zelju za dominacijom. Prilicno si emotivan(a) baska i zbog MO. Izbegavaj preuvelicavanje stvari jer mozes da ispadnes nerazuman. Ako iskoristis pravilno ovaj polozaj pruza veliku fizicku snagu (bavi se sportom JU ti to potvrdjuje). Privlacis slabe ljude jer dominiras ili jake ljude sa kojima se takmicis. Sa toliko planeta oko asc. upadas u oci i ostavljas utisak na okolinu... Energicnost. E sad saturn malo koci stvari i cini te poprilicno teskim ozbilnim dok JU je totalno drugaciji pa ti mozda daje smisao za humor, vrcavost i srecu...hmm.. nije jednostavno. Posedujes galantnost zbog VAGE. Nadam se da sam pomogla BYE. 8)
 
vaga na asc. znaci lepotu sarm, fine manire... u prilog tome je i VE koja se tu nalazi. PL ti daje zelju za dominacijom, sexualnoat, i fatalnu i misticnu pojavu. Imas sposobnost samoobnavljanja, kad je u pitanju ljubav, veoma si strastvena, a verovatno su ti takvi i partneri...
Zbog ovna na vrhu VII pazi da ne stanes na "Ludi kamen" Biras dominantne partnere, a onda ti zasmeta njihova snaga, jer zbog vage na asc. i PL mirna si sve DOK je sve po tvome...
nadam se da ti je ovo pomoglo
 
Ima ima, meni je na asc, samim tim je znacajno :)
Daje neki cudan sarm, dobru komunikaciju sa starijim osobama, kada je lose aspektovan to ume da bude jako drasticno pa osoba skoro da ne moze da komunicira sa mladjima od sebe, i tesko se sporazumeva sa decom.....cu da nastavim drugom prilikom :)
 
amanzaman:
Ima ima, meni je na asc, samim tim je znacajno :)
Daje neki cudan sarm, dobru komunikaciju sa starijim osobama, kada je lose aspektovan to ume da bude jako drasticno pa osoba skoro da ne moze da komunicira sa mladjima od sebe, i tesko se sporazumeva sa decom.....cu da nastavim drugom prilikom :)

Hvala! Zeljno iscekujem nastavak :)
 
Pl na ascedentu daje misticnost,sposobnost da se dignesh sa dna i meni je tamo smeshten.Nekada izaziva smaranje sopstvenim mislima,za ljude sa polozajem pl u 1 polju kazu da imaju u sebi necega djavolskog,ali su i veoma privlacni.
 
Takodje imam Plu na Asc. Navodno, ljudi sa ovim aspektom imaju veliku moc regeneracije, brzo ozdravljaju. Ako je Plu u aspektu sa Mo, onda ovi ljudi mogu imati uticaj na mase. Za ove osobe kaze se da imaju sto lica i cesto se desava da za njih ljudi imaju potpuno razlicita misljenja (ostatak horoskopa morao bi ovo potvrditi).
 

Back
Top