da li ostaviti devojku pre ili posle seksa?

S

srebro

Gost
Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?
Dakle narode..da li sam u pravu ili ne i šta kažete o svemu tome,glasanje sad! :?: :?
 
srebro:
Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?
Dakle narode..da li sam u pravu ili ne i šta kažete o svemu tome,glasanje sad! :?: :?

Recicu ti ovo samo jednom :) :!: Ako hoce sa tobom u krevet , stisni zube i udri :) a posle mozes malo da se kajes , ali videces kad preguras tridesetu zaboravices na njihovu "burnu" proslost :) a secaces se neceg drugog.
I kao sto su nasi stari rekli :
Gde god nadjes zgodno mesto , tu drvo posadi :)

Ili da prevedem ? :)

Pozdrav svima SL
 
srebro:
Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?

sta tu bash prezires i zasto je to 'prljavo'?
 
srebro:
Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?
Dakle narode..da li sam u pravu ili ne i šta kažete o svemu tome,glasanje sad! :?: :?
Da ulazim sa tobom u pricu jos si mlad!Zato kad porastes kazace ti se samo! :wink:
 
веруј ми, шта год да урадиш - кајаћеш се.
па двоумио сам се и ја својевремено око тога, и наравно после је било касно за кајање...

зато зажмури, ако одрадиш - одради, ако не - не, и пут под ноге!
 
srebro:
Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...


mislim da bi mnogo vise trebalo da te zanima njihova seksualna sadasnjost (i buducnost) nego proslost. prosetaj do kluba pa odgledaj "Chasig Amy", mozda ti se ukaze svetlost ili nesto slicno. ;)

jedino ako se plasis bolestina, to je druga stvar... ali, i za to postoji resenje.
 
Azrel:
srebro:
Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...


mislim da bi mnogo vise trebalo da te zanima njihova seksualna sadasnjost (i buducnost) nego proslost. prosetaj do kluba pa odgledaj "Chasig Amy", mozda ti se ukaze svetlost ili nesto slicno. ;)

jedino ako se plasis bolestina, to je druga stvar... ali, i za to postoji resenje.
'Chasing Amy' sa Ben Affleck-om mi je jedan od omiljenih filmova,ali i on ima tužan kraj....
 
Zar je uopste bitna proslost?Zasto tako razmisljas ?Bitno je valjda kakva je ta osoba....duboko...u sustini...To dali je bila sa puno ili malo ljudi u svom zivotu pre tebe uopste nije znacajno,ukoliko osecate bliskost.I ako nemozes da predjes preko njene proslosti onda nemoj ni da cackas po njoj.Zasto je uopste pitas za proslost?
 
SNOWGIRL:
Zar je uopste bitna proslost?Zasto tako razmisljas ?Bitno je valjda kakva je ta osoba....duboko...u sustini...To dali je bila sa puno ili malo ljudi u svom zivotu pre tebe uopste nije znacajno,ukoliko osecate bliskost.I ako nemozes da predjes preko njene proslosti onda nemoj ni da cackas po njoj.Zasto je uopste pitas za proslost?
E da zaboravih da napomenem...Bitno je samo dali je zdrava...Obavezno testiranje....
 
:roll: ostani ono sto jesi, a to je spavaj samo sa devojkama prema kojima osecas nesto!!!!
Mislim da je seks bez imalo emocija, totalno los trip...i da bas zbog toga odosmo svi u tri lepe ***** materine....S jedne strane ocekujemo mnogo (a to je sve pozivitno i ok kod druge osobe),ali sa druge strane "okolina" je ta koja nas tera da cinimo "lose stvari" i pri tom, pocinjemo da mrzimo i sebe i druge, da koristimo sve sto se iskoristiti moze...ne znam da li si mi pohvatao misli, ali....bolje sledi svoje principe!!!! :idea:
 
kiki76:
:roll: ostani ono sto jesi, a to je spavaj samo sa devojkama prema kojima osecas nesto!!!!
Mislim da je seks bez imalo emocija, totalno los trip...i da bas zbog toga odosmo svi u tri lepe * materine....S jedne strane ocekujemo mnogo (a to je sve pozivitno i ok kod druge osobe),ali sa druge strane "okolina" je ta koja nas tera da cinimo "lose stvari" i pri tom, pocinjemo da mrzimo i sebe i druge, da koristimo sve sto se iskoristiti moze...ne znam da li si mi pohvatao misli, ali....bolje sledi svoje principe!!!! :idea:

leleeeeeeee
:wink:
 
Mislim da principi se trebaju postovati.
Ali ja bih te pitao: Kako to da ti znas o tim vezama tek nakon zblizavanja? Ukoliko si protiv takvih ljudi onda bi ti savetovao da o tome vodis racuna ranije a ukoliko nisi o tome mislio ranije onda ih kresni par puta za uspomenu i dugo secanje (ukolikobudes to mogo). Koristi guzvu i uzivaj...
 
SNOWGIRL:
Zar je uopste bitna proslost?Zasto tako razmisljas ?Bitno je valjda kakva je ta osoba....duboko...u sustini...To dali je bila sa puno ili malo ljudi u svom zivotu pre tebe uopste nije znacajno,ukoliko osecate bliskost.I ako nemozes da predjes preko njene proslosti onda nemoj ni da cackas po njoj.Zasto je uopste pitas za proslost?

CAO "LEDENA'.. OPET TI?!!!
 
srebro:
Evo i ja se nešto pitam.Naime,imam 19 godina i više puta sam bio u situaciji da sam raskidao sa devojkama zbog njihove.....recimo burne...seksualne istorije za koju bih saznao posle zbližavanja i upoznavanja...Neko mi reče da sam budala zato što ne koristim prilike a ja se samo držim svojih principa...I u poslednje vreme gricka me ta pomisao...da li treba biti skot i odglumiti da volim osobu koju prezirem do odlaska u krevet pa onda zbogom (jer su to i zaslužile kao što neki kažu)?A ja osećam da bih tada postao upravo isti kao one koje prezirem.Da li je onda moja dosadašnja praksa ok?
Dakle narode..da li sam u pravu ili ne i šta kažete o svemu tome,glasanje sad! :?: :?[/quote

Pa ti si,kretenu,glavni sto se svake teme tice!Negde se predstavljas kao muskarac,a negde kao zena...
To kog si pola nisam siguran,ali definitivno znam da si bolestan!
 

Back
Top