Позив за Српски народ

Poruka
22.423
Позив за Српски народ
mladic01.gif

Брачо!

Већ дуги низ година ми гледамо како се Српски народ бори за своја огњишта, за опстанак на земљи својих предака,
онако како завјештава Православље. Косово, Сарајево, Вуковар, Крајина - све ово за нас су синоними храбрости и јунаштва
народа, који нико и никад неће покорити, народа који увијек је живио уз изреку "Боље у гроб него бити роб". Нажалост,
када су се Срби борили за своје право живјети на својој земљи, већина нас је била сувише млада и ми нисмо могли да се
боримо раме уз раме са нашом браћом Србима. Али све поразе Срба (који су увјек били политичке а не војне природе) тешко
су нама падали, јер ми смо знали да је Србија само пробна кугла, ако Србија ће пасти, ускоро и Русија мораће суочити са
истим непријатељем.
И ми смо увијек се поносили на Србе, који су у и најтежим тренутцима борбе чували свој понос, чојство и јунаштво.
Ми смо се поносили тиме што нико није могао побједити Србе у отвореном сукобу, и зато непријатељ увијек морао користити
неке подмукле методе да савлада Србе. Ми се поносили на то да су Срби спремни одговарати само пред својим народом и
Богом а не пред неким вештачким творевинама попут такозваног "хашког трибунала". Ми питамо, ко је дао право том
"трибуналу" да суди Србима? Ко је га направио? Изгледа, да је он легалан исто толико колико је легална нека
терористичка организација, која пресуђује људима који нит криви нит дужни.
Сада српски душмани покушавају уништити још једног Српског хероја - генерала Ратка Младића, који је спасио
Српски народ у бившој Босни и Херцеговини од геноцида и физичког уништења. Опет се користе исте подмукле методе -
понижавање, претње и слично. Али шта све то значи за човјека који воли своју земљу и свој народ? Наравно, ми можемо
очекивати свашта од људи који су данас воде Србију, чак и изручење генерала Младића у Хаг. Али истовремено ми знамо
да је Србија ће се увијек поносити својим генералом, који да задњег дана се борио за њу.

C вером у Бога

Слобода или Смрт!

Са потписама:

Русиjа

Партия национального возрождения "Народная Воля"

Движение Против Нелегальной Иммиграции

Депутат ГД РФ от фракции ЛДПР Курьянович Н.В.

Казачья Войсковая Православная Миссия Федерации Союза Казаков

Региональная общественная организация "Увековечивание памяти участников ижевско-воткинского восстания "Ижевский Завод" (г. Ижевск)

Общественное движение "Национальный Альянс" (г. Тольятти)

Журнал "Српска.ру"

"Кольцо патриотических ресурсов"

Cайт "Единая Русь"

Jуг Русиjе (Украина)

Союз Верных Казаков

ЗУБР (За Украину, Белоруссию, Россию)

Русское Движение Украины

Союз Русского Народа "Святая Русь" (Крым)

молодежное объединение "Прорыв" ( Крым)

Република Српска

Сербско-Русское Братство <МОСТ> (СРБ <МОСТ>), Баня Лука, РС БиХ.

Балтички држави

Латвийская Национал-Демократическая Партия

Русский национальный союз "Родина"

Латвийская ассоциация русской молодежи - ЛАРМ

Прибалтийский казачий круг

Латвийская белорусско-украинская ассоциация

Slovacki

Slovenska Pospolitost - Narodna Strana

http://www.rus-obraz.org
mladic01.gif


ПУШТЕН ВЛАДИКА ЈОВАН ПО ИЗВОРИМА У СРБСКОЈ МАКЕДОНИЈИ
 
Zbog čega baš vi?
zato jer volite ovu zemlju više od mene koji ne mislim kao vi?
Zbog toga što ste pismeniji ili školovaniji?
Zbog toga što ćete pobediti na izborima? Ne vidim baš da su vam dragi izbori, vi bi to da rešavate na druge načine.
Šta ćemo sa onima koji žive u Srbiji, a nisu Srbi? Glasaće za vas?
Šta ćemo sa onima koji su Srbi i neće glasati za vas?
Gde bi vi da vodite Srbiju?
Znam da su, svojevremeno, radikali proglasili za naše najveće prijatelje Belorusiju, Irak, Libiju:roll:
Daj malo argumenata, nemoj samo parole
 
DellBoy-011:
Zbog čega baš vi?
ЈЕР СЛЕДИМО ПУТ СВ. СРБА И СРБКИЊА
DellBoy-011:
zato jer volite ovu zemlju više od mene koji ne mislim kao vi?
ДА
DellBoy-011:
Zbog toga što ste pismeniji ili školovaniji?
ДА
DellBoy-011:
Zbog toga što ćete pobediti na izborima? Ne vidim baš da su vam dragi izbori, vi bi to da rešavate na druge načine.
СВЕ СТРАНКЕ СЕ ТРЕБА УЈЕДИНЕ УЗ ПЛАШЕЊЕ СРБА И СРБКИЊА КАКО ЋЕ НАС БОМБАРДОВАТИ ПОНОВО ДА БИ ПОБЕДИЛИ РАДИКАЛЕ
DellBoy-011:
Šta ćemo sa onima koji žive u Srbiji, a nisu Srbi? Glasaće za vas?
НЕКА ИДУ У СВОЈУ ЗЕМЉУ
DellBoy-011:
Šta ćemo sa onima koji su Srbi i neće glasati za vas?
ЗАР ИМА ТАКВИХ
DellBoy-011:
Gde bi vi da vodite Srbiju?
МИ БИ ДА СТВАРАМО СВ.СРБИЈУ, БОЖИЈУ СРБИЈУ, а не да је водамо за којекаквим лудацима
DellBoy-011:
Znam da su, svojevremeno, radikali proglasili za naše najveće prijatelje Belorusiju, Irak, Libiju:roll:
Daj malo argumenata, nemoj samo parole

ТО ЗА ИСЛАМСКЕ ЗЕМЉЕ ТО ЈЕ ПРОБЛЕМ РАДИКАЛА ЈА ИЗ ОБРАЗА
 
DellBoy-011:
Zbog čega baš vi?
zato jer volite ovu zemlju više od mene koji ne mislim kao vi?
Zbog toga što ste pismeniji ili školovaniji?
Zbog toga što ćete pobediti na izborima? Ne vidim baš da su vam dragi izbori, vi bi to da rešavate na druge načine.
Šta ćemo sa onima koji žive u Srbiji, a nisu Srbi? Glasaće za vas?
Šta ćemo sa onima koji su Srbi i neće glasati za vas?
Gde bi vi da vodite Srbiju?
Znam da su, svojevremeno, radikali proglasili za naše najveće prijatelje Belorusiju, Irak, Libiju:roll:
Daj malo argumenata, nemoj samo parole
Jeli jel se secas kako je Lukasenko doleteo u Beograd usred Bombardovanja pod pretnjama natoa da ce srusiti avion
 
Brate BL,veliki pozdrav,drago mi je sto postoji tako Veliki Srbin kao ti,kamo srece da vas je vise,pa da u osnovne uvedemo Guslartvo kao predmet,i da ostvorimo 400 fabrika za gusle i opanke i resimo problem nezaposlenosti koji vlada u nasoj Velikoj Srbiji (Srbija sa KiM,Republika Srpska,Makedonija-Juzna Srbija,Duklja-Zeta,Slavonija,Istocni Srem,Baranja i enklava Tokio!!!Ne daj se Tokio znamo da tamo ima Srba spojicete se sa maticom).Srbija!!!!
ALO PROBUDI SE COVECE JEL ZNAS DA ZAOSTAJEMO ZA SVETOM 100 GODINA TI PRICAS O GLUPOSTIMA!!!AMERI SU IMALI LIFT 1900 I NEKE GODINE U ZGRADETINAMA A MI SMO TAD IMALI VOLOVSKE ZAPREGE E O TOME TREBA DA PRICAS!!!
 
Kroasan:
Brate BL,veliki pozdrav,drago mi je sto postoji tako Veliki Srbin kao ti,kamo srece da vas je vise,pa da u osnovne uvedemo Guslartvo kao predmet,i da ostvorimo 400 fabrika za gusle i opanke i resimo problem nezaposlenosti koji vlada u nasoj Velikoj Srbiji (Srbija sa KiM,Republika Srpska,Makedonija-Juzna Srbija,Duklja-Zeta,Slavonija,Istocni Srem,Baranja i enklava Tokio!!!Ne daj se Tokio znamo da tamo ima Srba spojicete se sa maticom).Srbija!!!!
ALO PROBUDI SE COVECE JEL ZNAS DA ZAOSTAJEMO ZA SVETOM 100 GODINA TI PRICAS O GLUPOSTIMA!!!AMERI SU IMALI LIFT 1900 I NEKE GODINE U ZGRADETINAMA A MI SMO TAD IMALI VOLOVSKE ZAPREGE E O TOME TREBA DA PRICAS!!!
Slazem se ja i sa tobom u nekim stvarimima al ne zaboravi kad su se Amerikanci razvijali Srbi su se oslobadjali od Turaka i kasnije od njihove zaostavstine.Naravno slazem se ja da treba pricati o buducnosti i napredku ove zemlje al netreba zaboravljati ni na stvari o kojima BL prica jer dok mi neshvatimo da nam niko nece pomoci sem nas samih nama boljitka nema.
 

Back
Top