ima li josh nade?

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Danas sretnem jednu ribu, tako ...super, visoka, zgodna, lepa, dugachku crnu kosu, gord pogled, grudi, noge, dupe, sve u savrshenoj proporciji, a shta me naj vishe zainteresovalo su njene ruke. Imala je prilichno krupne shake za jednu devojku, znach ne one tanke elegantne vretenaste prstice neho bash onako povece . I one su me toliko fascinirale da sam svo vreme buljio u njene shake. 'el to normalno il' da se zabrinem? Mozda zna neko neku vezu izmedju erotike i shaka, al' ne u fazonu "mrzim kad' gricka nokte" ili slichne varijante.
 
Nemoj da se sekiras! Ja sam imala slicnu boljku. Naisao je period kad sam upoznavala muskarce sa extremno velikim stopalima, i to je bio glavni razlog da ih ja vise ne vidim! Ne znam zasto, valjda da me ne bi gazili!
 
Neva:
Nemoj da se sekiras! Ja sam imala slicnu boljku. Naisao je period kad sam upoznavala muskarce sa extremno velikim stopalima, i to je bio glavni razlog da ih ja vise ne vidim! Ne znam zasto, valjda da me ne bi gazili!
Po ovo moje sa velikim shakama je sitnica u poredjenju sa tobom. To bre spada u fetishe!
 
ima li jos nade???
hm...pa znas ono ''Nada umire poslednja!''

nego a sta tebe ustvari interesuje - ko bre zna sta se tebi odvijalo u tvojoj glavi dok si gledao njene sake!! :D :D :D
sta vise ne bi ti palo na pamet ovo da pitas da ti se to NIJE odvijalo u tvojim malim poganim mislima :D :D :D - malo se zezam... ali ovo predstavlja enigmu... ozbiljno - na sta si ti mislio dok si gledao njene sake, na sta su te podsetile, asocirale????
 
E ako ispada da neko nekog nece zbog velikih saka... mene onda nijedna ne bi htela... :-( :lol:

Mislim da to nije do velicine sake nego do oblika sake... Neki ljudi imaju lepe pravilne sake... a neki sve neke krive prste i ostalo...

A meni je bas slatko kad onako stavimo saku o saku... pa njena delije tako malo... :-)
 
Neva:
Meni je to bilo jako odbojno, a iz kog razloga pojma nemam !
Mozda ono, nosi patike br.45, a smrde za 50!

Ccc... A ja mislio ti fina devojka. :lol:

hehe Šala. :P

Mene kod devojke mogu da odbiju ogromna ala kremenko stopala. Volim malecna nežna stopala...

Ali nisam znao da tako nešto kod muškarca može da odbije devojčice... Mada ima nas raznih... ;)
 

Back
Top