HammerFall

bleach

Iskusan
Poruka
5.435
Dakle... da li ih slusate, sta mislite o njima, koji album smatrate najboljim?

Ja ne slusam tu vrstu muzike, ali eto igrom slucaja do mene je dosao Legacy Of Kings i svideo mi se. Posebno pesma The Fallen One...
 
U poslednje vreme smo se powermetal i ja nenadano zblizili...eh :( :oops: Pa,ne znam,stvarno ne volim tu vrstu metala,vec sam rekla da mi je vokal previse pederski,ali imaju nekoliko finih pesmica...
 
ma odlicni su,pogotovo pesme Always will be,angel of mercy,the fallen one,remember yesterday,renegade,In memoriam,at the end of the rainbow,let the hammer fall i da ne nabrajam vise,sve mi se svidjaju
 
Luthien:
ma odlicni su,pogotovo pesme Always will be,angel of mercy,the fallen one,remember yesterday,renegade,In memoriam,at the end of the rainbow,let the hammer fall i da ne nabrajam vise,sve mi se svidjaju
Allways will be je najbolja balada :oops: ali je meni prvi album najbolji ipak 8)
 
HammerFall je sasvim OK band, i Joacim nema uopste pederski glas....Sve pesme su im OK, a moje omiljene su Crimson Thunder, Renegade, The Way Of the Warrior...Ma su sjajne!
 
Courtney:
U poslednje vreme smo se powermetal i ja nenadano zblizili...eh :( :oops: Pa,ne znam,stvarno ne volim tu vrstu metala,vec sam rekla da mi je vokal previse pederski,ali imaju nekoliko finih pesmica...
"Let The Hammer Fall!!!!"
Mnogo jak bend. Fenomenalni vokali, jak zvuk, imao sam srece da ih gledam uzivo u Hamburgu. Jedan od boljih metal bendova!!
Ne znam odakle doticnoj ideja da su vokali pederski, kako ona kaze. Pre bih rekao neznanje i nezrelost.

"Heeding The Call, one and for all
never surrender, with glory we'll fall
Brothers unite, let's stand up and fight
fulfilling our fate, we are Heeding The Call"
 
Jeste da ne slusam metal ali imam sve njihove albume jer mi od svih metal bendova njihova muzika najbolje prija kad slusam,inace pesme koje volim su: Hammerfall,The Dragon lies bleeding,Crimson thunder,I Believe.
 
Takodje... Mada, slusam metal dosta, iako mi to nije osnovni pravac, ali njih sam mnogo zgotivio, ne znam ni sam zasto... Rekao sam da necu nositi nijednu drugu metal majcu osim Hammerfalla...
 
HammerFall je zakon!!!
Ja sebe smatram za velikog fana, cak i sada dok pisem ovo u playeru mi se vrti Crimson Thunder. Licno mislim da im je najbolji album Legacy of Kings. Momci sviraju fenomenalno. Sjajne, zarazne melodije, fantasticne solaze, ubitacan ritam... a to sto neki govore da je Joacimov vokal pederski nema veze s vezom. To je jednostavno nacin pjevanja u Power metalu. Visoki registri su jedan od zastitnih znakova ovog metal pravca.
Vidim da svi navodite balade kao omoljene pjesme iako su zbog toga od velikog broja metalaca uzeti na noz. Cak je bilo i dosta pljuvanja kad su snimili Renegade jer je bio dosta meksi od prethodna dva albuma iako su sa njim stekli najvecu popularnost i tiraz. Ipak dokazali su da se vracaju na stare staze sa poslednjim albumom, mada to jos nije na nivou Legacy of Kings i Glory to the Brave. Uskoro treba da im izadje novi studijski album i moram da kazem da ne mogu da ga iscekam.
Jos nesto; dok se nisu oni pojavili ova vrsta metala bila je na veoma niskim granama, skoro da uopste nije bilo kvalitetnih bendova, ali su oni dokazali da je ovaj zvuk daleko od Walhale i danas zahvaljujuci njima imamo gomilu veoma dobrih bendova sirom sveta.
Je li neko Slusao Alogiu uzivo kad je svirala njihove pjesme? Pa to je opste ludilo ******. Jos kad im se pridruzi Aca Celtik na bini...
Templari i dalje jasu!
UP THE HAMMERS!!!

[/b]
Like an arow we fly,
Stronger than all,
Heavy Metal troops on the rise!
Like an arow of might,
Stronger than all,
In the name of Metal
Defending our hopes and believes!
 

Back
Top