Kako smuvati decka/devojku

Dali imate momka/devojku?

  • Da

  • Ne

  • Radim na tome


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
CcCc Kako bre svi sad imate momka a anketa pokazuje da je 46% onih koji su single ..Ko koga tu laže i vara a?
c008.gif
 
Ja imam nekoliko stalnih devojaka, uglavnom su iz razlicitih gradova, a gradova ima dosta jel te......... imam i dosta kombinacija, pa mozda i dobijem na lotou....... salim se........... :lol:
Nego, sto se tice kako smuvati, pa zavisi koji vam je cilj, zeznje ili ozbiljna veza, nema nekih pravila, ali bitno je da zracite energijom koja je u skladu sa vasim ciljem, tj. ako hocete samo sex, iz vasih ociju treba da izviresexualnost i da nemate unutrasnjih kocnica da ispoljite svoje sexualno bice, takodje je bitno ne razmisljati mnogo i ici po osecaju.
@zoranpetrovic84: furao sam ja nekad tvoj fazon, e da izgledas ko bre pit nece ti upali, bolje ti je da utripujes da si narcis, nego da sam sebe sazaljevas, ne samo da nece da se smuvaju, nego nece ni da pricaju, ni da cuju za tebe, ako si takav(kako mislis o sebi, tako ljudi misle o tebi), nego pali da budes drzak i pomalo grub, koliko god delovalo chudno, mnogi moji ortaci su smuvali ribu prozivajuci je i uspomoc verbalne torture, a kad digne nos onda je spuste na zemlju, i ja sam poceo slicnu praksu i dosta pali, takodje, ako vec imas ribu, mnogo si pozeljniji, nego ako je nemas, tako da je lakse naci nesto sa strane, nego ako si sam................ toliko od mene za danas :wink:
 
mare34:
@dovla: a sto da ne radis na tome i ako imas, salim se, ako imas, pocinju same da te salecu, znas ono tudje sladje :wink:
Daj covece ne staj mi na muku... ja ne znam jel meni pise na celu ili negde da imam devojku :evil:
Ovo da mi je neko pricao da ce se desavati rekao bih mu da je lud. Znaci nije normalno sta devojke rade... jos ako im kazem da imam devojku... isto kao da sam neki prekidac okrenuo... postaju neverovatne... a ponude koje dobijam necu ni da komentarisem :?
 
@Cool_Chick nemoj da cekas da ti pridje jel on verovatno ne znam da ti se svidja pa se moze desiti da pridje al drugoj devojci a ne tebi! Ako se vec znate samo nadji da nesto radite zajedno i upoznas ga bolje i dalje je lako! ;) Ako ga ne poznajesh pa hmm budi malo kreativna :) Slobodno ga pitaj neshto chisto kao bzvz pa se zadrzi na razgovoru s njim eto to moze da bude dobar predlog ;)
 
Eh sad postavlja se pitanje kako smuvati. Pa to ti je bre tajna, svako ima svoje tehnike. Mnogo bi sve bilo jednolicno i predvidljivo da odajemo takve tajne. Samo je potrebno iskustvo. Ja ga imam dovoljno posle 68 devojaka, ne racunajuci kombinacije za sex. Ali bre malo mi dosadilo, mora da pocnem da pravim pauzu, od 6-tog razreda je nisam imao.
 

Back
Top