Ostali o Rambu Petkovicu

klasican primer kako stampa utice na coveka... par novina je 5 puta napisalo da je rambo ekstra igrac i odma' se takvi loze kako ga treba pozvati u repku... nasa reprezentacija je jaka... a selektor petkovic je ukomponovao tim maksimalno... i pozvao je samo proverene igrace koji su spremni da daju zivot za tim... a rambo veze blage nema...
 
pa da...a ti si gledao kako Rambo igra i mozes da zakljucujes... pa on je jedan od najboljih igraca dole u Brazilu, je u Brazilu... nije pvorener kazes...pa zato postoje pripremne tekme da se vidi koliko moze da pomogne, bar je zasluzio priliku....
 
Pa nije toliko bitno ko koliko ima godina, nego ko koliko moze da doprinese uspehu reprezentacije i ako neko ima volju i zelju da igra za svoju drzavu...
Ne kazem ja da bi on trebao 100% da igra u Nemackoj, ali bar mu se mogla ukazati sansa na pripremnim tekmama...
 
Znam da je odigrao i to jednu ili dve tekme... i par puta je rekao da je mozda cak u zazalio sto je odigrao uopste te dve (ili jednu) PRIJATELJSKU tekmu, jer sad ne moze da igra za Brazil...a svi zanm da je selektor Brazila izjavio da bi voleo da ima njega u reprezentaciji...

A kazi mi po cemu ti mozes da zakljucis da li on ima blage veze ili ne...?

I jesi li ti musko ili zensko..posto po nicku ne moze da se zakljuci...
 
batka_mija:
klasican primer kako stampa utice na coveka... par novina je 5 puta napisalo da je rambo ekstra igrac i odma' se takvi loze kako ga treba pozvati u repku... nasa reprezentacija je jaka... a selektor petkovic je ukomponovao tim maksimalno... i pozvao je samo proverene igrace koji su spremni da daju zivot za tim... a rambo veze blage nema...
Kažeš gore da si gledao kako Rambo igra... I nekad, a i sad. Onda ova poslednja tvoja izjava nema veze s mozgom.
 

Back
Top