mapa grada

Ova na "planplus" je odlična karta, jedino je (pretpostavljam) nezgodna za one koji uopšte ne poznaju beograd jer ne postoji mogućnost da se vidi cela mapa odjednom.
 
Vi, princes krofno, ili šta već,

čim otvarate mapu da biste videli gde se nalazi neka u ulica na novom beogradu, verovatno ste iz:

1. Beograda (dakle, Beograda)

2. Niste iz Beograda uopšte.

Varijanta da ste iz novog beograda otpada, jer tamo ko se rodi i živi, tome ne treba karta, jer je on svoj na svome i zna ''gđe'' mu je kuća.

Opciju broj jedan bih odbacio, no za to nemam neko očigledno opravdanje, pa ću se osloniti samo na svoju inkvizitorsku intuiciju.

Zato zaključujemo da Vi potičete odnegder izvan teritorije Beograda.

A sve ovo pričam jer takvima treba zabraniti dolazak u Beograd, a i posedovanje bilo kakve mape koja ima veze sa Beogradom da ne bi mogli da se prave kukavički planovi o kopnenoj, ili pak, vazudšnoj invaziji Beograda.

S poštovanjem,

Inquisitio Sancta
 
Zli Inkvizitor:
Vi, princes krofno, ili šta već,

čim otvarate mapu da biste videli gde se nalazi neka u ulica na novom beogradu, verovatno ste iz:

1. Beograda (dakle, Beograda)

2. Niste iz Beograda uopšte.

Varijanta da ste iz novog beograda otpada, jer tamo ko se rodi i živi, tome ne treba karta, jer je on svoj na svome i zna ''gđe'' mu je kuća.

Opciju broj jedan bih odbacio, no za to nemam neko očigledno opravdanje, pa ću se osloniti samo na svoju inkvizitorsku intuiciju.

Zato zaključujemo da Vi potičete odnegder izvan teritorije Beograda.

A sve ovo pričam jer takvima treba zabraniti dolazak u Beograd, a i posedovanje bilo kakve mape koja ima veze sa Beogradom da ne bi mogli da se prave kukavički planovi o kopnenoj, ili pak, vazudšnoj invaziji Beograda.

S poštovanjem,

Inquisitio Sancta

Uh, ti si se nasao da provociras, uostalom, sta tebe briga iz kog sam kraja, gledaj svoja posla- ocigledno ti je dosadno
 
codemaker:
Pa de si mi ti?
Cim se pomene neka akcija, ti se pojavis - krvolocna! :)
šta da ti kažem kada sve znaš:p
ma sekira me ovaj inkvizitor...
i ja bez plana ne funkcionišem, i ako znam svu kaldrmu beogradsku, ali...po nekad je neophodno pogledati u bukvicu:p
 
Nadam se da niste išle na ovaj link jer adresa je www.planplus.com :)

Koliko se sećam, na toj karti je postojalo podešavanje da li ukucavate lokaciju ili adresu (dakle,npr.- Vojvojode Stepe ili palilulska pijaca)! Ako je ostalo tako, možda vam je potvrđen pogrešan sistem traženja!
 
Zli Inkvizitor:
A sve ovo pričam jer takvima treba zabraniti dolazak u Beograd, a i posedovanje bilo kakve mape koja ima veze sa Beogradom da ne bi mogli da se prave kukavički planovi o kopnenoj, ili pak, vazudšnoj invaziji Beograda.
Jeste :idea:
Pored zabrane dolaska u Beograd mislim da treba sprovoditi rigorozne mere nad onima koji su pomislili da dodju u Beograd, dakle oduzimanje prvog deteta, prava na trece dete, sakacenje, rusenje kuce i paljenje stale :razz:
Naravno mnogo drasticnije treba postupati sa prestupnicima koji su javno govorili o tome.

Dakle da sumiram, plan plus ;-)
 

Back
Top