Pop up dosade

U pitanju je flash popup, ne html popup... Zato neke starije verzije FF ne blokiraju popup... U najnovijoj je to rešeno. Mislim da i u Operi još uvek iskače... Nisam siguran... Koliko se ja sećam iskakao je na 8.5 kada sam zadnji put koristio (bio kod drugara)... Doduše imam insaliranu i Operu, ali je ne koristim... Uglavnom je držim zbog testa... A pored toga, eventualno i zbog testiranja wml strana... koliko ja znam Opera je za sada jedini browser na desktop računarima koji podržava WML.
 
Pre otprilike dva, tri meseca instalirao sam Avant browser (niko ga ne pominje u ovim diskusijama) umesto IE na preporuku prijatelja i dosada NIKADA NI JEDAN POP UP nije iskocio... :shock: Prosto da covek ne moze da se navikne! Ima odlican pop-up i ad blocker... eto, osecao sam se duznim da to kazem... :lol:
 
Evo i ja da podelim iskustva :

Vec par godina koristim Outpost Firewall, i on u sebi osim pop-up blocker-a ima i ADD blocker. S tim pluginom ukljuchenim, ne vidim ni reklamne banere sa strane ili na vrhu stranice (Outpost prepoznaje reklamu po nekom stringu (add, adv, itd) ili po dimenzijama). Tako da vec dugo nisam video ni jednu reklamu na Krstarici...
 
Malo je ovo cudno za Operu sto napisaste.. Ja koristim Operu od dosta starijih verzija i vec poodavno sam zaboravio na sve sto ste gore napisali..

dakle u novijim verzijama nema pop-up prozora pa ni flasa..

Momci, podesavanja pogledajte i nema frke..

Poz.
 

Back
Top