Ako znate program hitno mi je

absonic:
Znate one programe,kao uneses sliku pa onda ono:
Dodaj bradu
Skrati kosu
Predpostavi izgled za 10 godina i to...
Ko u filmovima.Jel ima negde da se downloduje ili da mi neko ispise program?
Moze?

Pomenuo si kljucnu rec "kao"!!! Sta ti bre mislis sta znaci takav program!?! To ti ovde nece niko uraditi bez bar 5000 eura, mada mi se i to cini malo. Jesil' ti ikada seo da programiras nesto, a??? Da covek ne poveruje na kakva pitanja moze da naidje!!!
 
HahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahahHahahahahahhahahahahahahahah.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Umrecu....
 
Shto bre napadate choveka tako? Ako ne zna o nechemu, mozhete bar lepo da mu kazhete, a ne ovaj fazon :
To ti ovde nece niko uraditi bez bar 5000 eura, mada mi se i to cini malo.
Ovo je vrhunac! Ti lik ochigledno veze nemash shta taj softver treba da radi! I kako.

--
On-topic : Ima takvih programa, ali su skupi. Mislim da josh uvek mozhe da se nadju amaterske zezalice tipa Virtual Make-Up koji sve te oko kose i lica mozhe da odradi. Neki softver koji radi ageing cesh teshko/nikako naci, mada mozhesh da probash da se igrash sa Kai-evim plug-inovima.
 
:D Hahaha Samo se vi smejte! Samo se zezam, ima program koji sam video tj. imao sam ga neko vreme. FantaMorph. Ne znam da li radi bas tako, ali kad je nekoj tamo tetki dodao brkove i oci tigra, mislim da je dovoljno. Ja sam ga slucajno nasao na nekom PCPlay Cd-u. Nije velik i mislim da se moze downloadovati. Potrazi na google ili tako nesto.

Miak :roll:
 
Ipak, FantaMorph je specijalizovan samo za to, i moze se koristiti za tako te sitnice. Naravno, rekao sam da bi SE NjIM MOGLO ODRADITI tako nesto, ne DA ON TOME SLUZI.
Ah, kako je lepo pisati bojama i boldovanim slovima ove naglasene reci... :)
 

Back
Top