dosta mi vise da lazem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nevin24

Početnik
Poruka
8
Dosao sam ovde posto sam valjda anoniman ne znam ni sam. Vise mi se smucilo da lazem, ne sebe nego okolinu. Imam 24 godine skoro i jos nisam skinuo mrak i blam me, jebeno me blam. Sebe ja ne lazem. Lazem sve oko sebe. Kad god se povede prica ja smisljam price, lazem ko pas. Ne sto sam lazov nego sto me sramota, plasim se reakcije okoline ako priznam. Ipak zivim u Srbiji i znam da ljudi bas ne misle dobro momcima ko sto sam ja. Trazio bi pomoc ljudi oko sebe ali nisam siguran da cu da je dobijem ili da necu da dobijem uvrede i odbacivanje.
 
A što ne počneš umesto laganja da praktikuješ prećutkivanje istine?
Izbegavanje tog razgovora... Mnogim devojkama, koje se zadese u razgovoru, ćeš delovati zanimljivije... Što je zaista zanimljivo... :confused:
:)
 
Meni kao zenskoj ne bi to smetalo. E sad verujem da bi te muski dobro maltretirali cim ti ne mozes da im kazes. Ako neces placas, onda se jos malo strpi. Prosto prestani da lazes (ne moras nista da priznajes, nego se ne ukljucuj u razgovor) ili mozda promeni prijatelje!
 
e bato neš se ti ovdi uklopiti.ovdi se laže angro
al ima i dobra strana.ima te obučimo da lažeš za medalju.kat okupiš drugare ima sam da pričaš a oni da trepću i d te tapšu po leđima i da pitaju ma jel moguće a ti sve klimaš glavom i kaeš da da živa istina
 
Banshee:
ne znam sta je tu blam :neutral:

fascinira me osednutost nekih ljudi o tome sta ce drugi da kazu.
hu d fak kers bre :roll:

radis za sebe ne za druge...:neutral: skidas mrak za sebe,ne za te sto pricaju lovacke price...
ccc...:roll:

Ja to i moram zbog sebe da uradim, moram zbog sebe da nadjem devojku posto sam uspesno trpeo sve ove godine ali izgleda da me stize seksualna frustracija polako ali sigurno...zapravos stigla me davno...

Ali ne znam odakle da pocnem.
 
A usput mi je celog zivota punjena glava od strane porodice kako treba da izgledam strava, straobalno, da imam ne znam kakve misice, trbusnjake, guzu, ruke da bi u opste mogao da pomislim da pridjem devojci. Tako da imam i vecito osebaj nize vrednosti. Mislim izadjem ja u grad , vidim da nisu bas svi momci koji imaju devojke sa telom svetske klase i da nemaju svi bas strava misice, i zakljucim da je moj tata godinama jeo govna i nabijao mi komplekse, ali opet kad god treba da pridjem ja sam u fazonu, "joj vidi ovde nisam zategnut" "a sta ako ona oce da proveri kolika mi je podlaktica"
 
nevin24:
Ja to i moram zbog sebe da uradim, moram zbog sebe da nadjem devojku posto sam uspesno trpeo sve ove godine ali izgleda da me stize seksualna frustracija polako ali sigurno...zapravos stigla me davno...

Ali ne znam odakle da pocnem.

za pocetak promeni nick.
al stvarno.
ubice te od zahebavanja.

osim ako ti nas ne zahebavas,sto opet nije isljuceno.

zakljucak : na ovom podfoumu svi lazu.i kad se pojave pocece priozivka...i takoooo....

a ti malo vise misli o tome kako da uradis to sto nameravas a malo manje sta ce neko da ti kaze :neutral:

jer da ponovim...who the fu.ck cares :D
 
nevin24:
A usput mi je celog zivota punjena glava od strane porodice kako treba da izgledam strava, straobalno, da imam ne znam kakve misice, trbusnjake, guzu, ruke da bi u opste mogao da pomislim da pridjem devojci. Tako da imam i vecito osebaj nize vrednosti. Mislim izadjem ja u grad , vidim da nisu bas svi momci koji imaju devojke sa telom svetske klase i da nemaju svi bas strava misice, i zakljucim da je moj tata godinama jeo govna i nabijao mi komplekse, ali opet kad god treba da pridjem ja sam u fazonu, "joj vidi ovde nisam zategnut" "a sta ako ona oce da proveri kolika mi je podlaktica"
Izbaci iz glave "sta ako" i resio si problem.U sustini najglavnija stvar u svemu ti je da se prepustis, sve ostalo docice spontano. Sto se vise opterecujes sve si dalje da ga "umocish". Kada dodje do situacije pravis se samo da ti je ne-znam-koji-put. ;-)
 
Da pitanje je vise za "On trazi nju" probaj tamo... mozda i uspes, ko zna...
A da se angazujes vise po kaficima i izlascima? Ono kao startujes par na vece? Ali prvo izbaci te komplekse iz glave... sa njima neces nista postici...
I jedan moj drug je imao isti problem... dugoo... jer je uvek pikirao na neku Pamelu... a on je onako :roll: ... smanji kriterijume kad ti vec ne ide...

I ako toliko lazes... postavlja se retoricko pitanje da li nas i sada lazes?
 
d035.gif
a108.gif
 
ma shta ima veze shto si nevin? Nije to sramota...:)
Nego,kad vec toliko lazhesh,pochni malo i sam da verujesh u te lazhi,pa tako samouvereno startuj ribe,moglo bi da upali.. ovako nesiguran,teshko da cesh neshto smuvati... :wink: :mrgreen:
 
nevin24:
A usput mi je celog zivota punjena glava od strane porodice kako treba da izgledam strava, straobalno, da imam ne znam kakve misice, trbusnjake, guzu, ruke da bi u opste mogao da pomislim da pridjem devojci. Tako da imam i vecito osebaj nize vrednosti. Mislim izadjem ja u grad , vidim da nisu bas svi momci koji imaju devojke sa telom svetske klase i da nemaju svi bas strava misice, i zakljucim da je moj tata godinama jeo govna i nabijao mi komplekse, ali opet kad god treba da pridjem ja sam u fazonu, "joj vidi ovde nisam zategnut" "a sta ako ona oce da proveri kolika mi je podlaktica"

To je sranjje!
Pogledaj ljude oko sebe!Ko je pa perfektan,niko neko ima u misicima ali zato ne u glavi.
Polako naci ces ti tvoju srecu.Nemoj mnogo razmisljati i nemoj se plasiti prvog poteza neplasi se neuspeha i netrudi se da prikrijes da si nevin.neke devojke i ne neke mnoge to vole!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top