Kostunica je...

Kostunica je...

  • patriota

  • marioneta zapada

  • nisam siguran


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iz ugla obicnog covjeka koji zivi u BiH, rekao bih da je do sada pokazao dosta mudrosti, a da nije donosio prenagle odluke.. Sto je najsmijesnija stvar ovde u BIH, misli se na onaj federalni dio, ga smatraju gorim cetnikom od Milosevica..

Za moj pojam je jos uvijek na svom mjestu, mada o tome najbolje mogu da daju ocjenu gradjani Srbije..

Poz.
 
Patriota i nacionalista koji pametnim, odmerenim i lukavim potezima tezi da ostvari srpske interese, ali covek ne prica i ne hvali se, nego radi.
Bas zbog toga nekima izgleda kao da je isti kao oni iz druge "demokratske" stranke, a razlika je ko nebo i zemlja.
 
Ja mislim da je gosopdin Koštunica jedan pošten čovek, barem se tako pokazao do sada. Nažalost, njegova poštenost ne uspeva da dolazi do izražaja. Možda grešim, jer nikad ništa nije onako kako izgleda, ali videćemo kako će se on pokazati ubuduće.
 
James 007:
Ja mislim da je gosopdin Koštunica jedan pošten čovek, barem se tako pokazao do sada. Nažalost, njegova poštenost ne uspeva da dolazi do izražaja. Možda grešim, jer nikad ništa nije onako kako izgleda, ali videćemo kako će se on pokazati ubuduće.


ја мислим да је непоштено бити поштен међу непоштенима можда зато и не долази до изражаја јер он је политичар а политика се немери поштењем
вујадин
 
Jok, dacu ti ja telefon..... prvo mu se javi sef kabineta, pa se predstavis lepo ko si i šta si ali ne sa nikom jer će odma Rade B. da ti da po pitchci, pa zakazes susret za jedno 15 dana... pa razgovaras sa njegovim covekom, pa ako vidi da si zanimljiv sagovornik, mozda ga i vidis...

A zaboravi... prvo moras da se osisas... dlakav ne smeš tamo... izbacuju
 
Izgleda ne dise, nema je....propala u zemlju. Sad joj se ne isplati ni da izlazi odatle.
c008.gif
 
Некад је коштуњави био патриота, али се продо западу као и др. једино радикали нису, они се продали русији, најгое што се нико од политичара није продо Србији
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top