Pandorina kutija brzo ne znam kako se crackuje

  • Začetnik teme Slatka 90
  • Datum pokretanja
Evo uradila sam sve to i opet nece aj sta cu sad a ja uopste nemam nikakav E drive imam samo A, C i D pa sam lepo otisla u D ... i uradila sve kako ste mi napisali ako znate kako molim vas pomozite mi ja verujem da to tako ide ali kod mene verovatno nesto zeza joj sta cu sad da radim molim vas ako imate neku ideju pomazite i usput hvala svima koji su odgovorili i koji ce odgovoriti
 
Ne svadjajte se ja ono stvarno sto se tice tih stvari oko kompjutera nemam veze sa vezom evo otvoreno priznajem ali ipak se trudim da nesto naucim ali kako kaoko da crackujem tu glupu pandorinu kutiju zaista hvala svima koji zelite da mi pomognete ali ja jednostavno ne razumem kako?
ZAR JE TO TAKO TESKO SHVATITI DA SAM JA JEDNA OBICNA GLUPACA? :cry:
 
Pokusaj jos jednom...
Prvo moras instalirati. To si vec uradila, ali za svaki slucaj uninstaliraj(izbrisi)igricu, pa je opet instaliraj(nasnimi).
Resetuj kompjuter.

Zatim odes u My Coputer, udjes u cd rom (u zavisnosti koliko ko ima hardova ili na koliko delova je podeljen ima razlicitih slova za cd rom)

Koliko sam shvatila tvoj se zove- D. Desni klik na D, zatim OPEN, otvoriti se prozor koji prikazuje sve sto se nalazi na cd-u. Medju svim tim folderima se nalazi folder Crack. Udji u tak folder. Kopiraj ikonicu u njemu(desni klik na ikonicu, zatim COPY ili selektuj ikonicu i pritisni na tastaturi CTRL+C)

Sada odes na to mesto gde si snimila igricu na hard-u(to je kod tebe verovatno na C disku)i u tom folderu kliknes na prazan prostor izmedju ikonica(desnim klikom)pa onda Paste(ili selektuj ikonicu pa na tastaturi pritisni CTRL+V). Resetuj komp.

Ako ovo ne uspe onda samo prebaci crack program u sistemski foder...

Meni su prsti otpali, ako si ukapirala ok, a ako nisi plati nekom pa nek ti uradi...
 
Ej stvarno ti hvala mnogo si mi pomogla bas mi je zao sto sam te toliko namucila ali ja jednostavno ne razumem sada kad si mi tako detaljno objasnila uspela sam da shvatim ali nadam se da ce te nastaviti da pisete i da cemo se nastaviti druziti bez obzira sto ova tema nosi potpuno drugo ime koliko sam mogla da primetim ti stalno visis na forumu pa kad budes imala vremena seti se one stare glupace sto nije znale kako se crackuje cd i zbog koje su ti prsti otpali(meni nisu jer ja sviram klavir) pa napisi naku porukicu cisto onako mnogo ti hvala.HVALA HVALA HVALA i saljite i dalje poruke mozemo da komentarisemo o mojoj minimalnoj inaligentcij
 
Alexandra9:
Pokusaj jos jednom...
Prvo moras instalirati. To si vec uradila, ali za svaki slucaj uninstaliraj(izbrisi)igricu, pa je opet instaliraj(nasnimi).
Resetuj kompjuter.

Zatim odes u My Coputer, udjes u cd rom (u zavisnosti koliko ko ima hardova ili na koliko delova je podeljen ima razlicitih slova za cd rom)

Koliko sam shvatila tvoj se zove- D. Desni klik na D, zatim OPEN, otvoriti se prozor koji prikazuje sve sto se nalazi na cd-u. Medju svim tim folderima se nalazi folder Crack. Udji u tak folder. Kopiraj ikonicu u njemu(desni klik na ikonicu, zatim COPY ili selektuj ikonicu i pritisni na tastaturi CTRL+C)

Sada odes na to mesto gde si snimila igricu na hard-u(to je kod tebe verovatno na C disku)i u tom folderu kliknes na prazan prostor izmedju ikonica(desnim klikom)pa onda Paste(ili selektuj ikonicu pa na tastaturi pritisni CTRL+V). Resetuj komp.

Ako ovo ne uspe onda samo prebaci crack program u sistemski foder...

Meni su prsti otpali, ako si ukapirala ok, a ako nisi plati nekom pa nek ti uradi...
Sta da kazem odlicno uputstvo za laike :wink:
@Slatka90 Nisi ti glupa samo neupucena :wink:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 

Back
Top