Restorani u SU

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
Imam u planu da posetim Suboticu , Palic ...
u vidu izleta ...
pa me interesuje , gde i sta bi moglo da se obidje i proseta , gde bi moglo fino da se ruca , vecera ( a da nije extra i skupo ), i ako ima nesto da ne valja voleo bih da me obavestite !
Budite moj vodic !
Hvala
 
Imas nekoliko dobrih ili dosta dobrih restorana i sa pristupacnim cenama , imas na samom Palicu skoro do obale Oaza ili Sever-ov restoran ili Fontana (malo vece cene od prvo navedenih, ali nije strasno).
A u Subotici imas fino mesto u Dudovoj sumi " Fortuna" ima finu bastu i kuhinja je dobra i nije skupo.
Ako sam uspio bit od koristi , dargo mi je , prijatan boravak . 8)
 
Mislim da neces pogresiti ako u gradu jedes u bilo kom restoranu koji nudi meni rucak. Cene od 170 do 200,00 din i sasvim obilato. Na Palicu izbegni "President" i "Elitte" skupi su do bolaaaaaa...
 
nego, ljudi, jel zna neko da li je sutra izlozba oldtimera (kola, ne penzionera) na palicu?? i u koliko je sati??

znam da se bas i ne tice teme, ali nisam nasla slicnu, a nameravam da posetim neki restoran, pa tako...
 
Pa i u "DUKAT"-u je dobra klopa ima Meni - rucak za 180din. , mozes birati , obicno ima dve vrste , a ako dodjes malo kasnije onda , sta je ostalo , najbolje je doci oma u podne .
 
Zanima me da li ima neki pristojan, da nije fensi, da se lepo jede, da je prijatna atmosfera (da nije bucno i sl.), i ako je moguce da nije bas nesto extra skupo :oops:
Ono da se lepo osecas ka udjes unutra i da mozes na miru da uzivas u hrani :) Imali tako sta?
 
Zato ni Mala Gostiona nije za baciti.Tamo mi je omiljen Nedeljni rucak.(kada odem naravno)
Zadnji put bio je prepun poznatih licnosti iz Subotice i okoline,kako politickih tako i poslovnih i estradnih.
 

Back
Top