Ceda Jovanovic na HRT-u

Kaa

Iskusan
Poruka
5.947
U nedelju u 2 na HRT-u1 onaj celavi hrvat je za gosta imao Cedicu,ovaj mu se toliko uvlacio da je celavom na kraju bilo neprijatno...Uzgred,ispljuvao ga je za sve pare i da je narkos,i da je imao veze sa podzemljem,da je radio prljave poslove za pokojnog Djindjica...Bese mi zao Cedice na kraju,ali i nekako toplo oko srca- ebote,i samom `rvatu nije bilo jasno kako trpimo likove poput njega,bebe isl. - pa nek mi onda neko kaze da nismo demokratska i liberalna zemlja.
Jel gledo to jos neko `sem mene?(nadam se da nije,posto mi je propao nedeljni rucak zbog mucnine)
 
Kaa:
U nedelju u 2 na HRT-u1 onaj celavi hrvat je za gosta imao Cedicu,ovaj mu se toliko uvlacio da je celavom na kraju bilo neprijatno...Uzgred,ispljuvao ga je za sve pare i da je narkos,i da je imao veze sa podzemljem,da je radio prljave poslove za pokojnog Djindjica...Bese mi zao Cedice na kraju,ali i nekako toplo oko srca- ebote,i samom `rvatu nije bilo jasno kako trpimo likove poput njega,bebe isl. - pa nek mi onda neko kaze da nismo demokratska i liberalna zemlja.
Jel gledo to jos neko `sem mene?(nadam se da nije,posto mi je propao nedeljni rucak zbog mucnine)


На жалост јавили ми тек када је прошла емисија... хајде нам још мало препричај... а што се Чедоида тиче ови што га подржавају треба мало да размисле о томе одакле драматургу без иједне написане драме и са 5 минута радног стажа лова да постане власник ПОЗНАТОГ РЕСТОРАНА "МАДЕРА" КАО И ПОЗНАТОГ РЕСТОРАНА "КАЛЕМЕГДАНСКА ТЕРАСА" ??? Да не причам о "возном парку" и плаћеном обезбеђењу...
 
Ма које реторичко питање... КУПИО ЧОВЕК ДВЕ НАЈПОЗНАТИЈЕ КАФАНЕ У БГД. еееееејјјј... од чега... миссим од које "зараде"... додуше доста људи прича да су он и пок.Ђинђић поделили ону "награду" за хапшење и изручење Милошевића...
 
Ja sam gledala delic emisije, posto nisam zelela da mi pokvari rucak. Smucilo mi se svejedno. Nemoguce da neko zaista veruje u Cedine gluposti. By the way, jel neko zna kako se doticni otarasio podocnjaka? Mislim da nije puder u pitanju.
 
Ma još uvek se vide podočnjaci... I ja sam stigao na sam kraj... Nije mi bilo jasno šta priča, ali je bilo očigledno da je mnogo zamuckivao... Delovao je totalno spetljano... Nije mogao da poveže dve reči. I meni je delovalo da se uvlači... Ali stigao sam na sam kraj i bio mi je smanjen zvuk...

Inače, to je izgledalo ovako:
ceda.jpg
 
lara#1:
Zasto Ceda stalno muca, ponavlja predhodnu rec 2-3 puta? Mozda je nesiguran u ono sto prica. Mozda ni on sam blage veze nema sta prica? Ili je to samo nedostatak adekvatnog obrazovanja i smisla za govornistvo?

to je cedin stil...kao sto se vucic nadvikuje,tako ceda govori...zar tebe nisu ucili da nije lepo nekog ismevati zbog mana?
 
serb_pagan:
to je cedin stil...kao sto se vucic nadvikuje,tako ceda govori...zar tebe nisu ucili da nije lepo nekog ismevati zbog mana?

Ne radi se tu o stilu vec o nesposobnosti. Ne treba Ceda kod logopeda vec kod psihijatra.Naravno da necu misliti o lepim manirima u situaciji
kad trebam proceniti sta valja a sta ne za opste dobro naseg naroda.
 
lara#1:
Ne radi se tu o stilu vec o nesposobnosti. Ne treba Ceda kod logopeda vec kod psihijatra.Naravno da necu misliti o lepim manirima u situaciji
kad trebam proceniti sta valja a sta ne za opste dobro naseg naroda.

reci mi,a sta to tebe toliko zabrinjava u vezi chede jovanovica...ti neces glasati za njega,ja hocu i jos masa ljudi koje poznajem...cudna je potreba nekih ljudi da se non stop izivljavaju na chedomiru...ako ti se ne svidja,ok,apsolvirali smo hiljadu puta chedu,pa chedu,muka je ljudima ovde vise od prica o chedi...neka narod demokratski odluci da li zeli cedu...
 
Па то и ја покушавам да им објасним.
Толико пажње посвећено крајње маргиналном лику уз то и сувопарном.
Стварно нема смисла.
 

Back
Top