sudjenje shkorpionima-"obilici"se medjusobno drukaju

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
sta kazete na sudjenje skorpionima? srpski vikend ratnici i paramilitarci medjusobno drukaju i optuzuju jedni druge...na ovom sudjenju se moze videti pravi profil ratnog zlocinca,koji su osramotili svakog casnog vojnika koji je ucestvovao u ratovima na prostoru SFRJ...indikativno je medjusobno optuzivanje ovih ljudi,koji su dojuche zajedno klali i ubijali,sve u ime srbije...
 
marlon:
Pa pagane ni prvi ni poslednji, ima toga i u najblizoj okolini.. ima u FGR, ima u USA, ima u Rusiji, ima u Kini... pa šta... ako su pravili pizdarije neka leže, niko ih nije primoravao. A da si bio u ratu, video bi na stotine takvih na svim stranama... Zlo je u ljudskoj prirodi, neko to ume da kontroliše... neko ne...

ok za to da takvih ima svuda...ovde je rec o nasim "obilicima",kako su ih mediji nazivali u vreme SM...nisam mogao da verujem da ce kad zagusti tako da se ponasaju jedni prema drugima...ljudi viteskog kova i patriote...ko crazy kure...
 
marlon:
Ma koje bre patriote, da si ti video face u ratu... ima ovde ljudi koji su to osetili na svojoj kozi. Neko ide u rat po pozivu, neko po ideji, neko da bi krao, neko da bi iziveo svoje animalne nagone... Evo ti na forumu... mozes da napravis presek svakog od nas kako bi se ponasao...

moj matiori je isao po pozivu...visoki decani,pec,pashtrik...i nagledao se takvih patriota...al da ne davim o tome...
 
marlon:
Pa pagane ni prvi ni poslednji, ima toga i u najblizoj okolini.. ima u FGR, ima u USA, ima u Rusiji, ima u Kini... pa šta... ako su pravili pizdarije neka leže, niko ih nije primoravao. A da si bio u ratu, video bi na stotine takvih na svim stranama... Zlo je u ljudskoj prirodi, neko to ume da kontroliše... neko ne...

Tako je, svi su krivi. Krivi su i Bosnjaci sto su se morali uopce braniti ( gledaj statistiku stradalnika u BiH ).
 
serb_pagan:
sta kazete na sudjenje skorpionima? srpski vikend ratnici i paramilitarci medjusobno drukaju i optuzuju jedni druge...na ovom sudjenju se moze videti pravi profil ratnog zlocinca,koji su osramotili svakog casnog vojnika koji je ucestvovao u ratovima na prostoru SFRJ...indikativno je medjusobno optuzivanje ovih ljudi,koji su dojuche zajedno klali i ubijali,sve u ime srbije...

E sine brate,
znaš da tebe Dlakavi poštuje i ceni ko sve druge, samo nisam hteo da im to kažem!
Znaš ša?
Jel si pomislio ti ikada ko to radi na poslovima obezbedženja?
A?
Mislim murija, zmije, škorpije, lisice, kenguri ovo-ono?

Pa bre moj drugar radi tamo, znam!
Bio glup u osnovnoj školi!
Niša nije mogao da skapira!
Znanje se od njega odbijalo kao od sekvoju, ono drvo, znaš...

Nije im'o gde da šljaka a nije teo da se zamara.
Čim počne da razmišlja on počne da se znoji!
Voleo da trči!
Bio najbolji u fizičko.

Posle zašljako u tu dobro plaćenu firmu.
Plaćalo se to trčanje i pentranje...
A ito mu bolje nego da pozajmljuje ljudima pare sa kamatom a imao keca iz matematike...
On tukao ljude a uzimao manje nego šo im je pozajmio, kaže s kamatom!

niti pisnu niti zubi škrinu...
 
Abdurrahman:
Ma znas ti dobro da mi nismo imali cim nisaniti, a inace da smo imali kao sto sad imamo, vidjeli bi vi gdje bi ste se nasli, kao sto vam je dokazano '95!

U yebote! Divi ovog!
Baš si kiklop!
Pa da si imao samog bi sebe povredio!
Ebote i ovaj se znoji dok rzmišlja!

Pali bre, nadži nešo žensko pa tamo vitlaj nemoj po nama...
Ovde si našao da mi se istresaš!

Divi kakvih ima....
 
Abdurrahman:
I mene to bas zanima!

Vidiš mene, za razliku od tebe, zanimaju i škorpioni koji su ubijali zarobljenike, ali i tvoji zločinci-mudžahedini iz uvoza, kao i tvoji domaći koje ne videh da osudjuješ.
Onda bi, možda, mogli da razgovaramo.
Ovako, ne pravim razliku izmedju tebe i, recimo, ove dvojice SPASIOCA, osim što si ti zelen, a oni crni8-)
 
DellBoy-011:
Vidiš mene, za razliku od tebe, zanimaju i škorpioni koji su ubijali zarobljenike, ali i tvoji zločinci-mudžahedini iz uvoza, kao i tvoji domaći koje ne videh da osudjuješ.
Onda bi, možda, mogli da razgovaramo.
Ovako, ne pravim razliku izmedju tebe i, recimo, ove dvojice SPASIOCA, osim što si ti zelen, a oni crni8-)

Vidim da odlično rezonujete!
Molio bih Vas da mi odgovorite - jel ima nade za nas u ovom životu?
Ili bar za mene?
:wink:
 

Back
Top