KAKO sam nasla princa na belom konju - uputstvo

Vragolasta Amfibija:
jeb..ja jos kad sam ga postavila i tako se lepo pretstavila i nista...ne..to nije delotvorno...idem da se upisem u neciji spomenar definitivno
daj neki spomenar//...
E sad nemoj tako Vragolasta... ipak si ti stavila sliku svog decka kako se ljubis sa njim i nadasve "stidljivo" :lol: trazila jos jednog... Tema ti je bila dobra... al verovatno si nesto zasrala ko i obicno... :lol: Da nisi bila previse slatkoreciva? :lol:
Sigurno da ima i onih koji tamo nadju nekog...
 
i da..tema je jos uvek dobra..jeste da sam zamolila blondi da pobrise negde oko 20 strana koje su unistile temu..sad je preporodjena...samo ne postujem tamo kad se osecam neduhovito..znaci retko postujem :-D ali ima..jos mi se nude...oces da stavish ponudu?da udjes u uzi krug.bili su tamo mnogo...niko nije prosao.probaj..
 
Vragolasta Amfibija:
i da..tema je jos uvek dobra..jeste da sam zamolila blondi da pobrise negde oko 20 strana koje su unistile temu..sad je preporodjena...samo ne postujem tamo kad se osecam neduhovito..znaci retko postujem :-D ali ima..jos mi se nude...oces da stavish ponudu?da udjes u uzi krug.bili su tamo mnogo...niko nije prosao.probaj..
Da se sprdam sa tobom tamo? :lol: Sve bi to naravno bila samo zezancija... Umes ti dobro da se zezas to ti priznajem...
Ma i kod mene retko ko udje u uzi izbor... ebi ga kazu prezahtevan... nemam pojma... :roll:
Razmislicu o tome...
 

Back
Top