SNOVI

  • Začetnik teme Neka tamo devojka...luda
  • Datum pokretanja
Uh al cu da se napisem sad......
Ovako moja skola je deformisana 200%. I sad za cudo i moj pas je u skoli. I sad pored ucionice u kojoj smo imali cas imali smo i bazen (samo u snu). I sad otisli tamo ja,jedna Milica,Stefan,i jos neki. I sad tamo se "kupali" kad odjedamput se desi nesto cudno i odatle izadjemo svi sem Milice i Stefana. Kad ono kad smo otvorili vrata videli smo JUGO koji ide kroz bazen koji je odjedamput prazan i pravo na Milicu i Stefana koji su bili u cosku zagrljeni (a ovako ni rec ne progovaraju,bukvalno). I mi pre nego sto je JUGO udari u njih zatvorimo vrata da to ne bi videli. I sad otvorimo mi vrata kad tamo ko da je bomba pala,auta nema nigde,kao ni Milice i Stefana. I sad nekoliko nas trazi njih po bazenu u rusevinamam,kad odjedamput eno ga komp na ivici bazena. i ja stanem ispred kompa i nadjem dokument u kom ima 1000 slika. I nadjem ja neku Stefanovu sliku UZMEM JE IZ EKRANA (bolesna sam znam...) i pocinjem da placem i da ljubim sliku. Kad ono drug jedan nadje kao one kozne "torbe" gde se stavljaju preminuli. Ali nismo se usudili da otvorimo,vec smo potrcali da zovemo pomoc,i ne znam ni ja sta. Kad odjedmput ja se pojavljujem da u kuci Stefana,koja ni ne lici na njegovu kucu. I ne znam sa kim sam tu pricala. I krenula ja KROZ SUMU (zamislite) do skole sa nekom devojcicom koja zna put. I odjedamput se pojavljuju moji roditelji....i ja se budim.

Bolestan san sta da kazem...... :roll:
 
Baba-vestice... :D
Ne, ozbiljno.... kad sam bila ono strasno mala.... sanjala sam jednu vesticu iz one male slikovnice, ne znam da li se secate, ona malecna knjizica, bile su razne bajke, snezana, ivica i marica... uglavnom moja vestica je bila iz snezane, nosila je rozi ogrtac.... dogadjaj i nije nesto, smor, ali to je jedini san koji pamtim cak 13 godina...
 
Pa mislim da mije najteze padalo kada sam pre izvesnog vremena sanjala neke stepenice,dok se ja neprekidno penjem uz njih ali non-stop padam i nikako da stignem do vrha... :( :)
 
Kao posla ja u kabinet za biologiju po dnevnik,a ono vice drugarica:EEEEEEEJ,ZABORAVILA SI DA OBUCES DUKS!!!!!!!!Ja pogledam,ono imam samo majicu sa bretelama,a cela skola vristi i cereka se.........to i nije tako cudno ali je novo.Ili kao ja se penjem uz planinu i molim drugaricu da mi pridrzi ranac,ali ona ga baci dole i smeje sa,a druga drugarica me samo tuzno gleda i nece da mi pomogne da se popnem....... :? :? :? :?
 
Sanjo sam kako sam menjao poze sa Dzenom Dzejmison 8)


Ozbiljno sad.. ma de znam sta sam najcudnije sanjao, nikad skoro ni ne sanjam, a ako sanjam zaboravim sve.. A i tesko da je moguce da sanjam kad spavam 3sata dnevno :)
 
Electra:
Keeper:
Marinica:
Cesto sanjam kako sam gola krenula na more i sl.

:shock: :shock: :shock:
a znas li da snovu izrazavaju tvoju podsvest? :)
znaci da podsvesno zelis da ides gola na more ...... c c c c c c :P

A moze da znaci i da je lose vecerala... :wink:
Snovi imaju veze cak i sa - varenjem. Ozbiljno... i to je naucno dokazano :D

pa ako je u pitanju hrana, onda je sigurno kriv "goli ruchak" dzejmija olivera :lol:
 
Keeper:
Electra:
Keeper:
Marinica:
Cesto sanjam kako sam gola krenula na more i sl.

:shock: :shock: :shock:
a znas li da snovu izrazavaju tvoju podsvest? :)
znaci da podsvesno zelis da ides gola na more ...... c c c c c c :P

A moze da znaci i da je lose vecerala... :wink:
Snovi imaju veze cak i sa - varenjem. Ozbiljno... i to je naucno dokazano :D

pa ako je u pitanju hrana, onda je sigurno kriv "goli ruchak" dzejmija olivera :lol:

It's Naked Chief you chipmunk! :lol:
 
Moj najcudniji san...hmmm...Mnoooogo ih ima...
Jednom ti ja sanjam,kao sa drugaricom sedim jedem picu.I tu dolazi decko koji mi se svidja.I mi pricamo...
I odjednom u tu pricu upada Jennifer lopez :roll:
I kaze mi:"Eeeej,Tamara,cekam bebu,dodji kod mene na rucak!!!"
I odem ti u neku stracaru i tamo nas dve slavimo i ja joj kazem:"Iiiiii...Jao...moje kumce,cccc!!!!"
:oops: :oops: :oops: :oops: jeste...stvarno sam to sanjala... :oops:
 

Back
Top