Vojvoda nije mason(razotkrivene prljave,pogane lazi izdajnika Srpskog Naroda)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Al Pacino:
Naravno,slike se nisu pojavile,sto samo govori koliko su "istinite" informacije o Srpskom Cetnickom Vojvodi Profesoru Doktoru Seselju....Naravno da nikada nije bio,niti je mason...

Sto se navodnih "fotografija" tice,naravno da nikada nisu ni postojale.

Џабе се радујеш... фотке сигурно стижу... не бригај... и немој стално лажно представљати човека јер НИЈЕ ЧЕТНИЧКИ ВОЈВОДА ... е, а заборавио си да наведеш и да је "МУЧЕНИК"... :razz: :razz: :razz:

ниси одговорио:

1. Другови "четници" ГДЕ ВАМ ЈЕ СРПСКА ТРОБОЈКА НА МИТИНГУ ?

2. Другови "четници" ГДЕ ВАМ ЈЕ СРПСКА ХИМНА БОЖЕ ПРАВДЕ ?

3. Другови "четници" ако сте ЧЕТНИЦИ зашто сте кликтали и вриштали на
митингу ЖИВЕО САДАМ ХУСЕИН када је он највећи комунистички
диктатор а уз то и муџа ?

п.с. питај тамо Твоје другове руководиоце нека Ти дају "веллику Србију" из 1992. са фоткама
твога "војводе"... а ја лепо већ наведох све податке о часопису "Он" - знаш Ти добро и
то врло добро о чему се ради.
 
marlon:
A Mito meni ovo smešno... on misli da je Dolgoruki MASON:....:D:D:D

Па право да Ти кажем и ја нешто нисам начисто, осим што знам да су "Малтешки витезови" који су основали ред Св.Јована Јерусалимског ипак нека врста масона... то се види и на одличјима која су добили Шешељ и Атић (малтешки осмокраки крст), а сада да ли су они признати или не... :shock:
 
marlon:
Ma kakav bre Dolgoruki...mogu da ti posaljem na mail celu genealogiju porodice Dolgoruki... kakvi masoni :D a paz' biser...... inicijacija i titule u masosnskoj loži... bilo kojoj da se fotografišu :D :D dvostruka glupost. Dolgoruki, taj koga je Šeki išao je hohštapler, al ebiga, bilo pa proslo...

Не знам да је хохштаплер, али знам да је касније убијен... а видећеш фотке како су снимљене (ако си некад видео ентеријер масонских ложа) има и степеник и црвено јастуче...
 
NEMA VEZE SA MASONIMA... u tome je i poenta cele priče, Malteški vitezovi, Rozenkrojceri, Masoni... to su sve ozbiljne organizacije, šta misliš prdne nekome da ga prime i oni odma' :D Ovo je karikaturalno bilo, znam za tu fotografiju, bilo je davno ali se sećam, nego ako imaš vremena i živaca nadji Frensis Bejkona i "Novu Atlantidu", videćeš ono o čemu ti pričam.
 
marlon:
NEMA VEZE SA MASONIMA... u tome je i poenta cele priče, Malteški vitezovi, Rozenkrojceri, Masoni... to su sve ozbiljne organizacije, šta misliš prdne nekome da ga prime i oni odma' :D Ovo je karikaturalno bilo, znam za tu fotografiju, bilo je davno ali se sećam, nego ako imaš vremena i živaca nadji Frensis Bejkona i "Novu Atlantidu", videćeš ono o čemu ti pričam.
Evo,ako ovo djubre izdajnicko provincijalsko Marlon kaze da Seselj nema veze sa Masonima,onda je potpuno jasno da i nema nikakve veze sa njima......
 
Ma pusti bre jomini, ti barem znas sta su mi sve govorili. :D Al, da bi bio mason moras nesto da vredis, da si priznat i dokazan kao neko, znaci da imas referencu. Šekija nikad ne bi primili... ali vidiš ovo je tragičnije od toga. Ceo svet je znao ko je Dolgoruki. E sad u Srbiji neki neobrazovani nisu i on pošto je prevarant kao i Dolgoruki rešio da bude šta li već vitez ili nešto. Isto kao Karić što je Doktor. Možda jedino zna da izmeri temperaturu....:D:D:D
 
Al Pacino:
Naravno,slike se nisu pojavile,sto samo govori koliko su "istinite" informacije o Srpskom Cetnickom Vojvodi Profesoru Doktoru Seselju....Naravno da nikada nije bio,niti je mason...

Sto se navodnih "fotografija" tice,naravno da nikada nisu ni postojale.


Da nije mason, verujem,jer da jeste ne bi bio u Hagu, masonski lobi bi ga zastitio!
 
marlon:
NEMA VEZE SA MASONIMA... u tome je i poenta cele priče, Malteški vitezovi, Rozenkrojceri, Masoni... to su sve ozbiljne organizacije, šta misliš prdne nekome da ga prime i oni odma' :D Ovo je karikaturalno bilo, znam za tu fotografiju, bilo je davno ali se sećam, nego ako imaš vremena i živaca nadji Frensis Bejkona i "Novu Atlantidu", videćeš ono o čemu ti pričam.
eto ti sad...
:(
a ja teo u rozenkrojcere...
 
Al Pacino:
Evo,ako ovo djubre izdajnicko provincijalsko Marlon kaze da Seselj nema veze sa Masonima,onda je potpuno jasno da i nema nikakve veze sa njima......

ccccc

aooo

poshtovani gospodine seljo
to shto su vashi roditelji pobegli sa planine na kojoj su chuvali ovce
nije razlog da prozivljavate njihove komplexe.

mixajlo beshe govorio o stalezima...
pa... u ovom sluchaju se slazem s njim, teshka srca priznajem. ovo samo moze da se vradi da preuzme caletovo stado i da nastavi tradiciju...
 
Dali je istina da je četnička zastava "Sloboda ili smrt" preuzeta od Masona i to Slika Majstora, pogrebno platno Hirama ima u sebi nekoliko ucrtanih lobanja sa kostima.

Baš gledam iz knjige simbola masonske simbole i nevjerovatno koja sličnost. Ko da je preuzeto sa te slike lobanja sa kostima.

Zanima me ko je autor te četničke zastave. Jer jasno je odakle je uzet motiv. Ko što je jasno odakle su komunisti dobili petokraku.


Ko god da je pobijedio Masonski simboli su bili tu. kada gledam masonske simbole onda je cio Balkan gledan simbolima jedan masonski rad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top