MAFIA !!!

Ja ne da je imam samo na hardu vec imam i diskove tako da mogu kad `ocu da igram i kad promenim komp jeste da treci disk malo zeza ali moze da se natera da radi :mrgreen:
 
A da, zamalo da zaboravim: vrh igrica, najbolja koju sam ikada igrao... :mrgreen:
Slazem se se Tomijem u pogledu najtezih misija - trka mi je oduzela i ovo malo zivaca koje sam imao
 
Meni je dobar joypad resio stvar...sada je predjem iz prvog eventualno drugog puta...
A,da...kod mene stvari stoje ovako,prvo instaliram sistem->pratece drajvere->mafija->programi tipa winamp,mv2player and stuff....nikada nisam bez instalirane mafije...nikada...
Omiljeni nivo zatvor+snajperisanje sa vrha istog.
Poz.
 
tommy gun:
ono u napustenom zatvoru kad trebas da ga roknes na nekom ostrvcu?Jel to?Meni je najjbolja
misija u hotelu!

Jos je bolja ona jurnjava preko krova odmah posto ubijes onog lika u hotelu.
Ima ono zayebano napucavanje sa pandurima u toj misiji...
 
imam problem sa igrom.
u misiji ordinary routines (valjda se tako zove ),kada od ralphia trazis kola i on ti da ,ti izadjes iz dvorista i tamo negde kod stepensita za vincenca ,igra se snimi.
kada se igra snimila posle toga nema vise zgrada ,nego umesto njih rupe, a na nekim mostovima
negde na sredini se opet nalaze rupe u koje kad pokusas da prodjes padas ,pa je onda oko tebe
nebo i samo se vrtis , posle nekog vremena samo stane.

sta da radim i kako da iskljucim ovo ili da popravim???!!!???
 

Back
Top