ODGOVORNOST

naancy90

Poznat
Poruka
7.099
Da li vam je odgovornost jaca strana?Koliko ste odgovorni?Da li postujete dogovore, ispunjavate SVA obecanja, stizete u dogovoreno vreme na sastanke, kasnite u skolu.....?Ili vi vecito cekate, prekoravate druge......?

Evo, sada treba da se nadjem sa deckom, a ja cu sad na tusiranje, a znam da ce i on da stigne oko 17:40...tako da...lagano!;)
 
Nikad ne kasnim... I mrzim osobe koje kasne... :? (to je cisto nepostovanje)
Odgovoran - Da...
Postuje dogovore - Da...
Kasnio u skolu - Da, redovno... (ali to nema veze sa odgovornoscu :p)
 
Da...mogu da kazem da sam prilichno odgovorna i pouzdana....:D

Mada, u poslednjih nekoliko meseci sam uzasno rasejana pa mi se deshava da potpuno zaboravim neke vazne dogovore...a i kasnim chesto...ali samo u poslednje vreme! :?
 
ja uvek kasnim negde drugarice me cekaju i po 30 min. a dechaci da ne pricham....:)
jbg ja ne mogu protiv toga...
obecanja ispunjavam skoro sva...
nickmenjakinjoooo samo opushteno reci svom dechku samo :"ko cheka taj i docheka" :):):)
 
pa prilichno sam odgovorna...Poshtujem dogovore,ali ono shto najvishe mrzim kod sebe je to shto vechito kasnim-svuda,uvek...Retko kada stizem na vreme,i to bih volela da definitivno promenim kod sebe,ali mi ne ide...
 
ja sam...pa ovako - ako negde idem bas dugo (kao u skolu) a ta skola mi je na 35m od zgrade, ja bukvalno krecem u 2minuta do 8 ili 2 i nikad ne kasnim...hocu da kazem da tamo gde se vucem vec neko duze vreme da tamo dolazim taman na vreme i da krecem u spic najcesce...
inace, ne volim da kasnim i ne kasnim. ako znam da cu kasniti onda to i kazem i nema ljutnje - uvek kazem na vreme...
dosta sam odgovorna, jednostavno me zadesilo takvo vreme, i ako nisam odgovorna ne bih mogla dalje...
gledam da postujem dogovore...uglavnom i ispostujem - nekad ispaljujem ali to nije nista vazno kad uradim...imam citav niz ispostovanih dogovora koji onda lepo prekriju to sto ne ispostujem :D

ma ja sam andzelchich :D
 
Ispunjavam obecanja uvjek,jer nikad ne obecavam nesto u sta 100% nisam sigurna... dogovor ispostujem,ne kasnim,bez ako me stvarno nesto ne sprecava,ali javim uvjek na vrijeme da kasnim...
Jedino gdje sam neodgovorna je skola....:roll:
 
rodjen sam mesec dana ranije...na sve ostalo sam zakasnio :)
Sva obećanja ispunjavam, samo je pitanje vremena....zato što ih ispunjavam ,ne dajem ih olako!
Odgovornost, umem ja to :P
 
Hmmm mrzim kad ljudi kasne mrzim.....ja sam uvek tacna......
Odgovorna....hmmm da u smislu ako mi poverite nesto pazxicu i ispostovacu. Umem da brinem o sebi.....ali majka mi opet stalno kaze da sam neodgovorna......
Svasta.
 
nensy4ever:
ja uvek kasnim negde drugarice me cekaju i po 30 min. a dechaci da ne pricham....:)
jbg ja ne mogu protiv toga...
obecanja ispunjavam skoro sva...
nickmenjakinjoooo samo opushteno reci svom dechku samo :"ko cheka taj i docheka" :):):)
ma, vecito ja njega cekam, ali, sad sam uvezbala, kad kaze dolazim po tebe u 22, ja pocnem da se spremam u 22:30
ne preterujem, to je bas tako
 

Back
Top