KAZNA

hm da
klečanje na ku'ruzu...je obevazan deo obreda...
nemam pojma.
ne kažnjavam.
možda....paaa malo ignorišem,
tipa danas nisam kuvala...
 
jednostavno ignorisanje. cutanje je zlato i najvise iznervira. a kada se ne javljate na telefon ili ste hladni..to je po meni prava kazna
ali zavisi od greske... nekad je dobra samarcina totalno opravdana
 
Psihologue:
ZENE kako kaznajvate svoje momke ili muzeve kad
VAS NE SLUSHAJU?

Nikakav sado - mazo...Normalne situacije me zanimaju.

Pa šta ja znam....zavisi od koje situacije? Ignoriram ga...uopče ne pričam sa njim ako šta kaže ja samo okrenem glavu kao da ga nema...ako kaže da me voli...ne uzvratim! Samo to kod mene traje samo par minuta ;)
 
Samu sebe ponekad iznenadim

gađala ga mobilnim telefonom - a on se pocepao od smeha
izletim napolje i odo - on zamnom
ma zanimljivo to - dinamika
 
Psihologue:
ZENE kako kaznajvate svoje momke ili muzeve kad
VAS NE SLUSHAJU?

Nikakav sado - mazo...Normalne situacije me zanimaju.
Tada počne žešća diskusija i svako ima pravo na repliku,a ako ni to ne urodi plodom sledi durenje i komunikacija " samo službeno" dok se nešto ne promeni na bolje. :x 8-) :p
 
Sta znaci uopste kazna kao pedagoska metoda.Dosta smo o tome raspravljali na temi “uskracivanje sexa” naprimer, u smislu kaznjavanja i dosli do zakljucka da je to sasvim bez veze.Sto i jeste u svakom slucaju.E sada..kada me ne slusa..kako ga kaznizi..naprimer ..presolim mu jelo.. Ma sala naravno... Kazne nepotrebne i besmislene u odnosu dvoje ljudi....ja ni svog malog psa ne mogu da kaznim ...
 
Ja napućim usta, isrpavim se i pogledam u suprotnu stranu i ćutim :lol:
Ogovaram na pitanja sa da, ne ili ne znam i ćutim.... Kolko mogu da brbljam, toliko duže mogu da ćutim, ćutim satima - to ga uznemiri...
 

Back
Top