Ucestvujete li u ...????

Poruka
10
Da li ucestvujete u ovim raznoraznim kvizovima sto su se napatili na TV programima (pozovite ovaj broj i bla bla bla....) ?
Da cujem vase misljenje o tim kvizovima.
Moje je misljenje da je to cista prevara !
Za te nagradne igre kojih sve vise ima na TV programima SIBICARI su decije obdaniste!
 
sparrow1968:
Da li ucestvujete u ovim raznoraznim kvizovima sto su se napatili na TV programima (pozovite ovaj broj i bla bla bla....) ?
Da cujem vase misljenje o tim kvizovima.
Moje je misljenje da je to cista prevara !
Za te nagradne igre kojih sve vise ima na TV programima SIBICARI su decije obdaniste!
...cista prevara...bice zakonom zabranjena...
 
Aha - ponekad, kad upadnem u kuću sva raspoložena a ovi moji su smoreni - onda ovavezno počnem da licitiram - ajmo, ajmo - jedan poziv, nagrada - milioni idemo narode. Ko ne učestvuje, taj nema nikakvu šansu, ako ja dobijem nešto ništa vam nedam...
Pa me onda gledaju kao s marsa da sam pala - pa ih naložim pa mi tako kao zovemo, smejemo se (naravno nikad ništa ne dobijemo) ali se bar smejemo, ako ništa onda zato što zovemo glupi kviz i trošimo pare na gluposti :lol:
 
au, čemu ta tajanstvenost u naslovu?

Učestvujete li u, pa tri tačke, kao da je neko posumnjao da se misli na kvizove...

aa ne. mislim učestvujem ponekad, vičem po kući tačan odgovor i nerviram se kad ovi ne znaju...ali im ne dajem pare zbog toga.
 
ako su kvizovi sa pozivnim brojevima 041, 042... a sada izmišljaju i neke poz. brojeve tipa 0780....
savetujem da vaše znanje iskoristite u pametnije svrhe, umesto da trošite nerve i novac prijavljujući se za takve igre,
po svemu sudeći nameštene.
 

Back
Top