OPET KRADJA!!!

Јел зна неко где може да се скине гол? Сећам се ситуације од пре пар година кад се један миш пред крај утакмице прошетао између 2 играча која су се буквално, али буквално склањала...и дао гол за победу...:lol:

Надам се да Пикси такође није наиван...као што то нису Зека, Бјека и остале лопине...
 
Pa oni su glupi i ne znaju da diskretno nameste tekmu!Kada je Bozovic onako odigrao cist kontanapad za OFK u nadoknadi vremena onda mi je bilo jasno da je namesteno.I sada ce naravno opet Nadj da kaze kako su dobili zasluzeno.Strasno...
 
Partizan nije zasluzeno pobedio...realan rezultat je nereseno...mozda cak OFK-a je imala za nijansu konkretnije akcije i sanse...ali dobro...treba imati i srecu!
Docice derbi pa da Basta, Bosko, Ziga, Milijas and company pokazu da su bolji!
 
Pa kako mozes da spominjes titulu Obilica, kad se zna sta je tad bilo.. svaka cast Arkanu...ali ono sto je radio tih godina sa fudbalom nema veze sa regularnoscu!
I ja bi iskreno voleo da je jos neko osim Zvezde i Partizana uzeo titulu, ali jebg... :-(
 
Pa, nesto se ne secam neke afere sa Zvezdom oko namestanja....Podsetite me.
A za grobare bih mogao da nabrojim barem dvadesetak, pocev od one cuvene sa Olimpijom u Ljubljani kad se igralo do 112 minuta ( a nisu bili produzetci). I igralo bi se verovatno sve do danas, da nisu uspeli konacno da daju gol.
 
Ah ,kako imate obraza...I ja mislim da je ovo namjestena tekma,sve to radi jedna fudbalska mafija koju cine zeka i dzaja ( sad piksi)...Sad josh cigani pricajte kako vi sve tekme fer i korektno dobijate....Ma dajte ,sjeca li ko Borca,Hajduka iz Kule i 2 penala u 10 min itd.

A SCH da te podsjetim,necu da pricam o zadnjih deset godina,,samo da pomenem da se 80ih zlezda se nalazi na 18. mjestu na polovini sezone ,spremna za ispadanje,na kraju je cetvrta...

Sustina je da se nista nece promijeniti dok nam ova stoka vodi fudbal....
 
Јој људи стварно страшно. Сад сам видео гол. Очекивао сам нешто дискретније. Неко напуцавање нпр, па да лопта улети у гол, али ово је ужас...

Још гледам после интервју оног пацера из ОФК-е...црче човек од смеха...каже хтео да врати голману. Ком бре голману кад он не би смео да ухвати лопту? Јбт...толико је све чисто као дан. Која брука човечееее...Сад није битно што ће Звезда узети титулу...ко ће бре да гледа ове пи*кице од фудбалерчића сада?

Систем једне године теби, једне мени...јајаре бре...
 
meni kao grobaru nije problem da priznam da prokleta uprava namesta utakmice
unapred se zna da imamo 12 upisanih bodova
6 zeta
6 javor
a o nepriajtelju iz rupe ne zelim da dam nikakav komentar
 

Back
Top