Cemu odvratnost u ponasanju

trazim_drustvo

Obećava
Poruka
56
Pokuso sam da izadjem i da nadjem neko drustvo. I pokuso sam da upoznam ljude i uvek naletin na pakost, pokvarenluk i zajebanciju kao da su jedva docekali da pridje neko neki "pacenik" mada ja mislim da su oni pacenici "da ga zajebavaju" i onda me gledaju posle onako snuzdenog kako odlazim i umiru od smeha. A samo sam prisao i predravio se i pokuso da napravim kontakt.

Zaista mi nije nasno zasto su ljudi kod nas toliko losi, odvratni i pakosni.
 
...ya poznayem samo divne ljude...

...a ti bash nashao na svashtaru da se okachish...sta li ce biti kad se zverovi probude...
...ya sam neshto dobre volje...pa cu malko da te poshtedim...poz...

PS-t...priblizi stolicu zidu...drzi se cvrsto...bice puno kontakata... :D :D :D ...
 
trazim_drustvo:
Pokuso sam da izadjem i da nadjem neko drustvo. I pokuso sam da upoznam ljude i uvek naletin na pakost, pokvarenluk i zajebanciju kao da su jedva docekali da pridje neko neki "pacenik" mada ja mislim da su oni pacenici "da ga zajebavaju" i onda me gledaju posle onako snuzdenog kako odlazim i umiru od smeha. A samo sam prisao i predravio se i pokuso da napravim kontakt.

Zaista mi nije nasno zasto su ljudi kod nas toliko losi, odvratni i pakosni.
PA ja se obicno ponasam prema nekome kako zasluzuje pa ti sad vidi. :lol:
 
.pissbottleman:
... we'll end up alone like we began.....

lima1581024x768.jpg
 
LPhoklica:
nemoj da ga ohrabruješ



onog trenutka kada drugima pokažeš svoje nepokolebljivo lice, shvatićeš da nisu toliko odvratni jer si postao deo njih.

Ne vidim zaista u cemu je moja odvratnost. Lep sam decko cak lepsi od vecine. Normalan sam. Nisam uopbrazen. Nisam navikao da budem los covek i pakostan. Ne znam onda u cemu je problem. Psihicki sam normalan, mogu sa ponosom da tvrdim da sam dobar covek, dobar u dusi.

Mozda da kad pokusaju sledeci put da me ismejavaju porazbijam par vilica , mada to ne volim da radim, pa ce sledeci put nekoj drugoj ekipi u istom klubu ili kaficu biti manje zanimljivo za me podjebava.

Obicno ljudi podjebavaju kad vide da im neko nece odgovoriti, kad osete da mogu da podjebavaju onda ne umeju da stanu.
 
Missed point...

Nece ti dugo polaziti za rukom da se ponashash kao neshto shto nisi...
...ne znam, ali shto vishe gledam tebe i teme koje postavljash...
...chinish mi se sve beznadeznijim.

Mozda si zaista jedan od onih... koji odolijevaju sistemu shto pokushava da zagushi sve i stopi u sebe...
...a poshto je ochigledno da to nije tvoja volja, vec i sam ochajnichki pokushavash da se stopish sa masom...
...onda ti ta urodjena klica pobune koju se trudish da ishchupash - nije ni od kakve pomoci... naprotiv.

Shta da ti kazem... prikloni im se, ako ti je to draze nego da chekash nekoga slichnog sebi...
....mada... nije da ne razumijem. Jer ima i to chekanje svoju cijenu.
Usamljenost.
 
trazim_drustvo:
Pokuso sam da izadjem i da nadjem neko drustvo. I pokuso sam da upoznam ljude i uvek naletin na pakost, pokvarenluk i zajebanciju kao da su jedva docekali da pridje neko neki "pacenik" mada ja mislim da su oni pacenici "da ga zajebavaju" i onda me gledaju posle onako snuzdenog kako odlazim i umiru od smeha. A samo sam prisao i predravio se i pokuso da napravim kontakt.

Zaista mi nije nasno zasto su ljudi kod nas toliko losi, odvratni i pakosni.

srce mi se slama
hoćeš maramicu?

koordiniraj prstima malo bolje dok kucaš
 
Moras biti originalan, ne smes nikom podilaziti, moras imati cvrste stavove svuda i uvek, moras drzati rec, moras znati da otkacis nekog kada za to dodje vreme i da ti ne bude zao...
Mozda se druzis/kreces u okolini sa idiotima? Nije iskljuceno...
Budi ono sto jesi, inace ces trpeti krizu identiteta,, promeni nesto u fizickom izgledu/odevanju...
i ne zaboravi... na faksu su uglavnom svi drugari jer im negde nesto treba, to se sve vidi na kraju kad diplomiras ili dobijes dobar posao tako da nista ne propustas.
I da, sve sto covek hoce da dobije na silu mu izmice iz ruku, prema tome budi spontan...doci ce samo.
 
trazim_drustvo:
Pokuso sam da izadjem i da nadjem neko drustvo. I pokuso sam da upoznam ljude i uvek naletin na pakost, pokvarenluk i zajebanciju kao da su jedva docekali da pridje neko neki "pacenik" mada ja mislim da su oni pacenici "da ga zajebavaju" i onda me gledaju posle onako snuzdenog kako odlazim i umiru od smeha. A samo sam prisao i predravio se i pokuso da napravim kontakt.
Tako što si tražio da ti plate dupli vinjak ??? :shock:
Zaista mi nije nasno zasto su ljudi kod nas toliko losi, odvratni i pakosni.
hmmm ...
 
...au kaki ste nikaki...umesto komentara evo jedna pesmica od Cjaleta ...

No man is an island,
No man stands alone,
Each man's joy is joy to me,
Each man's grief is my own.

We need one another,
So I will defend,
Each man as my brother,
Each man as my friend.

I saw the people gather,
I heard the music start,
The song that they were singing,
Is ringing in my heart.

No man is an island,
Way out in the blue,
We all look to the one above,
For our strength to renew.

When I help my brother,
Then I know that I,
Plant the seed of friendship,
That will never die.

:D
 
trazim_drustvo:
Pokuso sam da izadjem i da nadjem neko drustvo. I pokuso sam da upoznam ljude i uvek naletin na pakost, pokvarenluk i zajebanciju kao da su jedva docekali da pridje neko neki "pacenik" mada ja mislim da su oni pacenici "da ga zajebavaju" i onda me gledaju posle onako snuzdenog kako odlazim i umiru od smeha. A samo sam prisao i predravio se i pokuso da napravim kontakt.

Zaista mi nije nasno zasto su ljudi kod nas toliko losi, odvratni i pakosni.


oooo svima omiljeni trogloid je ponovo tu...e ti si prisho "zdravo ja sam petar petrovitj i ovo je moj poqshaj da uspostavim kontakt"...hahaha pa nije to loshe nas je jednom neki drogirani lik na exitu tako startovo...kao jutro pijemo kafu preprichavamo i prilazi choek ima 3 banke dugu kosu s oooogromnim jixom i kao "e ljudi ja sam novak aj se druzhimo"...i mi "oooleeee"...posle 2god sam ga vido na sajmu knjiga na nekom zabachenom shtandu prodaje random polovne knjige...i kao eee jel se mi znamo...i on kao hhhm jao znamo se i nasmejali smo se stisli shaq i kao svako dobro chovek...ovo ti sad ja navodim neke primere...e al to ne bi mogo nekim ushtogoljenim smorovima...mi smo kao veseljaci i ne hajemo...al tebi bi se verovatno grohotom nasmejali...upirali prstom te kleberili do besvesti...ma to ti je samo kod nas neki ukrainci bi te prihvatili ko svog...kod njih su te neke sociopate mejnstrim...
 
father:
...au kaki ste nikaki...umesto komentara evo jedna pesmica od Cjaleta ...

No man is an island,
No man stands alone,
Each man's joy is joy to me,
Each man's grief is my own.

We need one another,
So I will defend,
Each man as my brother,
Each man as my friend.

I saw the people gather,
I heard the music start,
The song that they were singing,
Is ringing in my heart.

No man is an island,
Way out in the blue,
We all look to the one above,
For our strength to renew.

When I help my brother,
Then I know that I,
Plant the seed of friendship,
That will never die.

:D
svaka cast mozemo da pevamo i ja i ti u zabljem horu!
 
trazim_drustvo:
Pokuso sam da izadjem i da nadjem neko drustvo. I pokuso sam da upoznam ljude i uvek naletin na pakost, pokvarenluk i zajebanciju kao da su jedva docekali da pridje neko neki "pacenik" mada ja mislim da su oni pacenici "da ga zajebavaju" i onda me gledaju posle onako snuzdenog kako odlazim i umiru od smeha. A samo sam prisao i predravio se i pokuso da napravim kontakt.

Zaista mi nije nasno zasto su ljudi kod nas toliko losi, odvratni i pakosni.

Imam par pitanja...
- Rodjen si u stranoj zemlji pa si došao/la ovde i nemaš nikog?
- Preselio/la si se u novi kraj pa si pokušao/la da upoznaš nove ljude?
- Želiš da se priključiš "eliti kraja" da i ti budeš "faca"? Karakteristično za jedan period odrastanja...

- Kome si uopšte prišao/la? Privukla te galama i nekakv sjaj? Vidiš, sve što sija i ne mora da zablista...

Verovatno si u tinejdžerskim godinama.
Nije mi jasno...
Opet, šta da ti kažem kada i sam nailazim na nerazumne ljude u mojim godinama?
Zar tugovati zbog takvih asocijalaca koji misle da su dovoljni sami sebi?
Vidiš oni su umislili da su "elita", dal' ih neko zaista zna niko ne pita...
U suštini, to su nesredjene i tužne osobe...

Budi svoj i budi ono što jesi, naći ćeš već nekog...

Mada je konfuzno postavljen problem...
A i ljudi su jako čudni...
Zbilja oćete ovaj kaktus na smetnji mi je...
 
trazim_drustvo:
Ne vidim zaista u cemu je moja odvratnost. Lep sam decko cak lepsi od vecine. Normalan sam. Nisam uopbrazen. Nisam navikao da budem los covek i pakostan. Ne znam onda u cemu je problem. Psihicki sam normalan, mogu sa ponosom da tvrdim da sam dobar covek, dobar u dusi.

Mozda da kad pokusaju sledeci put da me ismejavaju porazbijam par vilica , mada to ne volim da radim, pa ce sledeci put nekoj drugoj ekipi u istom klubu ili kaficu biti manje zanimljivo za me podjebava.

Obicno ljudi podjebavaju kad vide da im neko nece odgovoriti, kad osete da mogu da podjebavaju onda ne umeju da stanu.


crkni u samosažaljenju!
 

Back
Top