Takmicenja

Nastavnik likovnog ima naviku da me vodi sa sobom na razne izlozbe slika,u galerije..............Uvek me tera kad ima neko takmicenje da idem...........(idem u skolu slikanja)...........talenat (ja ,a ne moj nastavnik 8) )
 
moze sve. uzmi ovako - likovno - odvedu te negde, kazu ponesi pribor, i imas sat i po dva da naslikas nesto na temu tu i tu...
atletika - jeste da idem na dugu stazu, ali sta? odvojim jedan sat za trcanje, i jos pola sata u skoli da vezbam skok u vis i to je to...
srpski se dvoumim jer ga ja u principu ne znam - znaju ga puskice...:D
jedino matematika i hemija - na kome moram malo vise da se spremam, ali nista preterano...malo po malo i eto ti vec puno...mislim na znanje i tako to
engleski skoro nista ne spremam, u nedelju mi je opstinsko, uzecu da ponovim neke izuzetke i tako.
sve se moze kad postoji neka organizacija...
ja sam '91. godiste
 
E da...............zaboravih da kazem........istorija...........trebala sam da idem iz srpskog (mali genije)ali me mrzelo da ucim.............a i biologiju sam batalila.............
 
uljudno sam odbila da idem na takmicenje iz engleskog...
sada poslednje aktuelno je da ucestvujem na festivalu frankofona pesma...tu se peva francuska muzika i to...
skolska takmicenja ne volim, od ostalih prihvatam jedino KARAOKE!!!!
 
Ja na engleski nisam otisla, jer su nam rekli da se poklapa sa francuskim i da izaberem jedno. A mogla bi da idem i na jedno i na drugo... (jedan iz razreda ide na oba) :P Opstinska su u nedelju, jedno u 10h jedno u 12h... odma jedno posle drugog... sto da ne...? :mrgreen: ovako idem samo na franc.
 

Back
Top