Dobra devojčica

Betty

Elita
Poruka
21.481
....šta mu to tačno dođe kad vam neko kaže? :shock:
"Neću ti ništa, ako budeš dobra devojčica ", primera radi....
kad smo bile male to je značilo: preći na zeleno (a ne jurcati :P), ne zaboraviti patike u školi, biti pažljiv na času....:lol: A šta znači danas?
 
Betty,..ti bas imas inspiracije za ove sitne sate :D:D:D
Meni je bas slatko kad mi neko to kaze........Volim kad me muskarci naizvaju devojcicom
c043.gif
 
ebote, zlatan zub Samanto :P :P :P

ja znam kad me je ranije dragi pozdravljao sa "budi dobra" - mislio je da ne flertujem i tako to, naravno da sam dobra, ali to je interno.
a mala nish baš si blizu....paćenici yebote!!!
 
hehe... Svojevremeno sam se tako pozdravljao sa jednom vrlo simpatičnom i pomalo otkačenom cicom čisto iz fazona... Njen odgovor je skoro uvek bio: "Ne. Ti budi dobar." :lol:
 
mala_nish:
na zalost "ako mi po.pusis"

"Нећу ти ништа ако ми попушиш" (???). Па, што би му онда попушила, ако ти неће "ништа"...

4_12_12.gif


Не, стварно не могу да верујем да неко одраслој девојци (жени) каже : "Нећу ти ништа, ако будеш добра девојчица", је ли то неко иживљавање, силовање, крађа шта ли?
 
Arhangel NS:
"Нећу ти ништа ако ми попушиш" (???). Па, што би му онда попушила, ако ти неће "ништа"...

4_12_12.gif


Не, стварно не могу да верујем да неко одраслој девојци (жени) каже : "Нећу ти ништа, ако будеш добра девојчица", је ли то неко иживљавање, силовање, крађа шта ли?
STA GOD DA JE, ODVRATNO ZVUCI. podseca me na jednog ulicnog manijaka koji me je napao u ulazu... brrrr
sve bih ih spalila!
pomalo zvuci i kao neki pedofil... :twisted: :evil:
 
mala_nish:
STA GOD DA JE, ODVRATNO ZVUCI. podseca me na jednog ulicnog manijaka koji me je napao u ulazu... brrrr
sve bih ih spalila!
pomalo zvuci i kao neki pedofil... :twisted: :evil:

Ма, ја бих волео да то Бети мало разјасни...Мислим, никако да скапирам ко јој се и у којој ситуацији тако обратио...

Звучи претеће, не могу себе да замислим како то изговарам. :roll:
 
Luda tema, nema šta :lol:
Šta misli dečak kad kaže budi dobra devojčica?
Verovatno - nemoj da radiš sve ono što sam ja rekao da nikada ne bih ali ću sigurno, prvom prilikom (ali ti to nećeš saznati)
 
Kad sam išla negde, a ovi od kuće mi govorili 'budi dobra'; bilo da je mama ili momak, uvek je značilo: nemoj raditi ništa što ne bi smela i da sam ja prisutna/an.

A ovo ako budeš dobra, neću ti ništa:? To mi niko još nije rekao; ali u pravu su ove devojke stavrno podseća na nekog manijaka.
 

Back
Top