Silovanje - šta reći na to?

Betty

Elita
Poruka
21.481
Koliko je to po vama zločin i da li ga opravdavate? Jednostavno je pitanje - kapiram da ima onih koji imaju razumevanja za ovaj vid ...ne znam čega, nekakve bolesne satisfakcije za pitajbogašta. Koji je otprlike profil silovatelja, i šta mislite o njima?
Na stranu masturbatori i ini, ovo je mnogo ozbiljnije ;)
Šta biset uradili da neko preti vašoj sestri, prijateljici, komšinici? Ili još gore: da to zaista i uradi?
 
Naravno da ga ne opravdavam.... Apsolutno sam protiv bilo cega na ovom svetu sto se ne radi svojom voljom (dobro ne bas svega al ajd da ne bukvalisemo stvari),....Jbt ne mogu da verujem da je neko u stanju da siluje neku devojcicu ili neku bebu to mi je uzasno!!! :shock: Sve treba na lomacu koji tako nesto urade!!!
c003.gif
To su Bolesni ljudi,...NE OPRAVDAVAM NIKAKO!!!!
 
Iju... Beti, Beti... Ozbiljne teme u 3 izjutra... Ne ide to... ;) Ako ti tema preživi još par dana, odgovoriću kad sledeći put skoknem na Krstu... Sad ne mogu da se bavim ozbiljnim temama...

Doduše, da neko preti mojoj sestri ili je siluje - ne znam šta bih uradio... Padalo bi mi svašta na pamet... Mislim da ne bih išao tako daleko da bih krenuo da ga ubijem, ali sve ostalo (prebijanje, napr) bi dolazilo u obzir.
 
Silovatelj samo silu razume.....
Navučen opet je do bola na pravdu oslonjen.....
"Može mi se" klinci i osobe (oba pola) koji to čine da bi sebi pokazali koliko su moćni po meni najviše štete donose , jer unose strah u oba pola.....

Prvi je socijalno bolesna osoba, i sposoban je za život i poštovanje samo kad je sam.....
Razume dobro šta znači 1 na 1, pa ga tako treba i silovati.....hladnim oružjem od 3 do 6 rebra....

drugi je već zavisno od oblika i pomalo žrtva i pomalo budala....

Treći su ulizice i poltroni , pacovi i sitne duše......obično to rade u društvu.....pa ih treba društveno i obraditi (u sušari, na plin, Djenka co.)

Moj brat je silovatelj, ne rodjeni, ali ga nijedna neće nikada tužiti , jer ga ne poznaje lično.....znate ono klinkice idu sa opasnim momcima na piće jer onda ispadaju face, ali stradaju mace....A pocepao je himena na taj način više nego ja koverata u svom životu....
 
zvuci glupo.....ali mene glava vise ne boli:shock: ah ne hteo sam da kazem da u neku ruku zavidim silovateljima.....ja kada primetim da devojka makar malo ne uziva u sexu/ odnosu > odma mi se spusti......blam:oops::oops::oops::oops:< ovaj piglu smajli sto ne crveni, dok je pocrvenim u tom trenutku......pa kako posle da objasnim zasto i kako?

nije mi nikako jasno kako neko moze da sprovede sam cin!!!!
a, citao sam da recimo u nekim zemljama ako devojka nosi farmerke, cin napastvovanja ne moze da se okarakterise kao silovanje, jer je nemoguce skinuti farmerke bez pristanka.....mada opet, ja sei sa pristankom ponekad smorim:roll:
 
Preti? Meni recimo vredjanje i provokacija nista ne znaci, ali pretnja?! Tada mi pada mrak na oci - vidim sebe da radim nesto sto ne treba, kazem ne, ne, ne... Vec sledeceg trenutka to cinim iako znam da nije trebalo...

Da preti - bilo bi svasta. (ovo je kratka verzija odgovora)
 
ja misim da sam ovo jednom lepio...al kao nije zgoreg ope...silovanje je fuj...nem pojma ja bi one koji siluju podvrgao silovanju...svaka drzhava da ima 5 nekih crnaca koji su kao dzelati...da ga nabambusaju da ne mozhe da hoda...tako neka varijanta...

mot045hl.gif


da neko preti?...pa neam pojma verovatno bi ga skrco...ok sve zavisi al verujem da ako bi reko "e silovatju ti kevu"...ma bio bi ga dok ne pochne da riga krv...
imo jedan lik u parq pored moje osnovne...visok...mozhda 50tak god...imo velike bele brkove u vukovom fazonu...bash onaj pravi manijak iz parka...on je sedeo na klupi i kao gleda klinke posle shkole i ispod mantila drka...freak...i to tako trajalo i trajalo...policija je znala za tog lika i kao privodili su ga imam druga zhivi u vinari to je pored parka i on je lepo chovek vido par puta ga policija privodi...al ga pushtaju...i to tako biiiilo...i jedared taj lik napo sestru nekog momkaaa...nije je napo da je siluje...al kao "e devojchice otjesh da pipnesh chiki a?" pa kao pokazhe tuki...i verovatno bi na tome ostalo da brat te devojchice nije jedan od vetjih budala moje shkole...ono tuche nozhevi izbacivanja iz shkole - ludilo...i sqpi se ekipa budala...nadju mu gajbu...ulete sve s palicaama...i nadju tamo neq zhenu koja kazhe da on tu ne zhivi vetj 2god i ne zna gde je...jurili ga po gradu jurili...nashli...iii ooooodvaaaalili al bukvalno odvalili od batina...to je valjda kad narod uzme pravdu u svoje shake?...ok narod je u ovom sluchaju gomila likova iz vechernje shkole...al ipak...e tako bi i ja...lozhi me to kao zadovoljavanje pravde
 
Pa naravno da su silovatelji manijaci.....i kakve to veze ima masturbiranjem?pa ako samo masturbatori siluju onda smo svi silovatelji,ne znam im li i jednog muskarca koji nikada nije masturbiro....najbolji lek je koleno u jaja...to sam negd vec reko...a kad padne odgristi mu stojka.
 
Betty:
Koliko je to po vama zločin i da li ga opravdavate? Jednostavno je pitanje - kapiram da ima onih koji imaju razumevanja za ovaj vid ...ne znam čega, nekakve bolesne satisfakcije za pitajbogašta. Koji je otprlike profil silovatelja, i šta mislite o njima?
Na stranu masturbatori i ini, ovo je mnogo ozbiljnije ;)
Šta biset uradili da neko preti vašoj sestri, prijateljici, komšinici? Ili još gore: da to zaista i uradi?


Ja se sećam u nekoliko navrata da su me ribe gledale toliko pohotno i otvoreno terale na blud (bilo kod mene bilo kod njih)

osećao sam se jako neprijatno...
Vrištao sam, grebao i šutirao...
Nisam im se dao!
Zvao policiju a oni su mi se smejali!
Morao sam sam...
Posle da se priča kako je Dlakavi laka roba...
Koja će me posle izebanog?

dakle, nisu samo muškarci "pod teranjem"...
 
nikodim:
Nema opravdanja za takvu monstruoznost, ne postoji opravdanje za to, jednostavno ga nema. Postoji nesto sto se zove dijagnoza, ako to moze posluziti kao opravdanje, to je vec razumljivo.

"Pronaci i unistiti."

ok, al recimo da mene neko siluje, radovao bi se, priznaj?
ili bi ti bilo svejedno. ne bi bio ovako osecajan.
ne bi osudjivao tog lika
znaci samo one zhene iz novina su jadne :)
i toliko verujes sebi da nikad ne bi ti silovao.
a ako ti unistavas ti isto vrsis nasilje.
 
je l, a kad.
posto govorish u... kako beshe vreme sa "bih"

shta fali da se ispuni

eheheh ochajna sam? :(

pa ajd, al javno, da ne bude posle neshto izmishljam..... i aj i ti

eto opet se nisam uzdrzal da vidim shta pishe meni sloba pa da prestanem da shirim gadosti
 
nisam nisam cenyura nego sam dodavala sada

pa nije fer

a kako cu te prepoznati je l cesh mi prici kad se najmanje nadam
jooooooj. eheheh <ochajna> zheljna sam?

evo sad su svi uslovi tu nisam menjala da ne bude da varam
 
e super svidjam se patku :) .. ili je on ochajan? :(

e pozuri ako hocesh ja necu vise da idem na krstaricu

otisla sam.....ti se zezaj po politici il de si vec....analiziraj

heheh ili mi pisesh sada presli smo na intimnu prepisku
aaaaaaa

mora da mi ugovara on je sirovina

zhene el bi ste ga malo, a? kolko ga svi pljuju i on nishta tera svoje... to ipak treba ceniti
 
Izvinjavam se svima,biću grub i bezobrazan
Svakog ko preti silovanjem ili nedaj Bože siluje obesio bi za JAJA.
Pitajte one koji znaju kako se takvi provode po zatvorima,bolje im je da se ubiju nego da padnu.
Niko mi nikad neće objasniti da je to bolest.NIJE
Do sada sam par puta naleteo na tipove koji su maltretirali žene.Posle svakog predavanja istih muriji morali su prvo na traumatologiju.
Zato za jaja i kastracija.
 

Back
Top