Kucni ljubimci

bebaizivka

Početnik
Poruka
2
U braku smo godina i nemamo dece.To je visa sila.Kao utehu kupilismo psa,otrovali su ga.Nademo psa koji nije ni progledao,odgajimo ga na flasicu,dobijemo njegovo stene i to nam otruju.Psi su bili u kuci sve vreme.Nije ni cudo sto nam se sve ovo desava.Ljudi vise nevole ni sebe,ni komsije,pa kako da ocekujemo da vole pse.Nas bol je neopisiv.
 
Postoji zakon o držanju pasa, načinu šetanja i ostalo...
Kupuju se džemperi za iste ali se nema za lopaticu.
Znamo da kuče "mora", ali brate mora i da se počisti.
Nema gimnasticiranja sa kučićima po stepeništu radi kondicije.
Nema "noćnog pevanja" dok ostali spavaju.
sigurno da u tolikom gradu imate gde da ga izvedete a ne kod onih "koji nisu ljudi"

U parkićima dok "šetaju" kučiće vlasnici više gledaju na dete koje vrišti od straha dok se kuče bezbrižno šeta gde mu volja.
Ako je vlasnik jači od roditelja - nema problema za tuču!

Probajte sa akvarijumskim ribicama ako volite životinje
Ako volite odredjene životinje onda ne volite životinje
 
iako ljudi smatraju da sve što hoda na dve noge i zove se čovek ima svest i savest i samim tim jeste u svakom pogledu bolji od životinja, svaki dan se desi da pripadnici naše vrste tu teoriju demantuju ...
 
bebaizivka:
U braku smo godina i nemamo dece.To je visa sila.Kao utehu kupilismo psa,otrovali su ga.Nademo psa koji nije ni progledao,odgajimo ga na flasicu,dobijemo njegovo stene i to nam otruju.Psi su bili u kuci sve vreme.Nije ni cudo sto nam se sve ovo desava.Ljudi vise nevole ni sebe,ni komsije,pa kako da ocekujemo da vole pse.Nas bol je neopisiv.
inače poznajem ljude koji nisu mogli da imaju dece pa su kupili psa, divnog retrivera.. baš su mu se posvetili i osnovali svoju odgajivačnicu retrivera...posle su dobili najpre jedno pa i drugo dete ...
nikad se ne zna
 
gigule:
inače poznajem ljude koji nisu mogli da imaju dece pa su kupili psa, divnog retrivera.. baš su mu se posvetili i osnovali svoju odgajivačnicu retrivera...posle su dobili najpre jedno pa i drugo dete ...
nikad se ne zna

Šta su dobili? Svoje dete ili dete retrivera?
Ovde je opisana ljubav prema novcu, jer vrše selekciju pasa...
Retriveri su inače medju najinteligentnijim psima.
Osete kada si raspoložen i onda jao tebi ali isto i kad si tužan pa se šćućure i ne cimaju te ako si nervozan.
Jako su zahvalni kad imaš malo dete u kući.
Mene nerviraju pojedini vlasnici pasa a ne psi.
Koliko je životinjski svet bolji od ljudkog na sebi možeš osetiti ako udješ u neki kavez u Zoo vrtu, pa prema tome ne lupaj.
 
dlakva strvino,
nismo ovce zajdno čuvali stoga te molim da mi ne govoriš da lupam, imam svoj stav o životinjama i ljudima možda je pogrešan, možda se ti ne slažeš sa tim ali nemoj mi govoriti da lupam.
i mene nerviraju pojedini vlasnici pasa ali me mnogo više nerviraju nadrkani ljudi koji u svakoj životinji vide samo zlo ...
a posebno oni koji svoju decu uče da je psa bolje šutnuti nego pomaziti..itd

životinje napadaju svakoga ko im ugrozi teritoriju posebno ako su sputane u ponižavajuće kaveze i žive u ponižavajućim uslovima kakvi su inače u zoo vrtovima...
čovek na žalost nije daleko odmakao od životinja.
ma šta pričam, osvrni se oko sebe...
 

Back
Top