SPORTKLUB

Dragan_Mance_PFC

Početnik
Poruka
27
Najzad imamo pravi sportski kanal,verujem da vec svi znaju,ali svejedno da cujem misljena i utiske...o svemu,direktnim prnosima NBA, NHL, NFL, Euroleague, Francuska liga, Brazilska liga, K1, Profi boks, najekskluzivnije sportske emisije i magazini, a kako sam nacuo obezbedjeni su prenosi jos nekoliko najjacis fudbalskih liga koji krecu od leta, kao i Italijanska odbojka i kosarka i Spanska kosarka od jeseni!!! I NARAVNO NAJZANIMLJIVIJA FUDBALSKA LIGA VEROVATNO I NA SVETU ENGLAND CHAMPIONCHI, od koga ce naredni prenos biti 03.03.2006. Sheffield Utd. - Crewe...
 
Inace ako si se vec danas uclanio ovde onda pogledaj neke starije teme koje su vec otvarane.Nemoj ih bez veze otvarati,ovakva vec postoji!
Sta hoces odmah da naguras 1000 postova kao Banci svojevremeno ?
 
Ali Mance...ne mogu da ti kazem da si dobro dosao, ali ako imas malo mozda pogledaj malo o cemu smo pricali, pa ces naci odgovarajucu temu za to tvoju novu...koja ce uskoro da crkne!
 
Daj čoveče, lepo ti kažu. Prvo pravilo je da se provere već postojeće teme,pa onda otvori temu koje nema. Jesam grobar, ali ne mogu da te podržim(što bi očekivao verovatno) kad praviš gluposti
 
Pa covek kaze iskreno...posto si nov (mada kazes da si imao druge nickove, mada cisto sumnjam) prvo pogledaj o cemu se pricalo pa onda otvori temu!
Sacekaj da ti piske dodje...hehe..piske pozzzzdrav
 
Opasan si...uf...
Ako te zanima samo Partizan...lepo idi na sajt grobara ili partizana ili ne znam vec gde i tamo imas forum...i prica se samo i partizanu...dok se ovde prica o fudbalu uopste

A sto se tice Rome...pozz od Zigica i Purovica! :-D :lol:
 
Sta mislis za Javor,sta je bilo? Ja im ne idem dok Zekonja ne ode pa ne znam,mislim sutra sa OFK-om ja sam Karaburac,nisam tu tekmu propustio od kad sam bio klinac dolazim,ali sutra necu,a isao bi ne znas kolko!
 

Back
Top