SRBI NA OKUP ZA SLOBODU SRBIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SPASIOCI-SRBIJE

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
102
Svi Srbi sveta, moraju dati svoj doprinos za slobodu Srbije. To ce biti dug prema svojim precima, koji su za danasnje generacije, ne tako davno zbog nas ginuli.
Imali smo bake i deke nalik na Bogove, po postenju, milosti, radu i prastanju. Bili su svetosavci, hriscani, mucenici na svojoj zemlji, koju su krvlju branili. Nisu bili pecalbari, niti levicari. Verovali su u vrednosti stvorene postenim radom, a ne lopovlukom pomodarnih judeo-komunistickih lenstina, probisveta, prodavaca magle kao najskupljeg demoNkratskog smeca.

Nasa Srbija, majka svih Srba sveta je prodata od istih probisveta. Scenarijo su pravili hazard-cionisti rasuti diljem sveta, kako bi ga sto bolje pljackali. Glavni cenrti su im London, Pariz, Moskva, Berlin, Vasinkton, Njujork, koje su ih u svojim levicarskim revolucijama osvojili i porobili. Danas, Moskva nije ruska prestonica, kao sto ni Beograd nije srpska metropola? Njima vladaju judeo-masonske fukare, koje su preko komunista kao srpskih izdajnika dovedeni iz belog sveta, da nas drze kao obicno roblje, a k`o bajagi u ime neke "demokratije" i "ljudskih prava" za sve cigane sveta, arnaute, ustase, talibane, na srpskoj zemlji, samo ne za Srbe. Primer okupacionog logora je Kosovo i Metohija, gde se Srbi drze u getu, u sred Evrope i njene takozvane civilizacije.

Srbi, potomci slavnih predaka moramo svi na okup. Srbija nam je najskuplja zenica oka, koja nam je okupirana domacim i stranim hohstaplerima, pljackasima, satanistima koji nam ruse crkve i Boga, uspostavljajuci surovu diktaturu demoNkratskog proletarijata.
Beskrupulozni lopovi su nas opljackali, i nase zemlje prodali. Sve su nam oteli, da bi nas opet vratili turcima i arnautima na robovanje, i to dobrovoljno nasom voljom u ime sionske planetarne demoNkratije.

Mi, sinovi svetog nam Lazara, to necemo dozvoliti. Okupimo se i odlucno im recimo: napolje iz nase kuce, napolje iz nase zemlje! Pljackase i tajkune moramo pohapsiti, a njihovu pljackasku imovinu, vratiti mladima da se zaposle i zive pristojnim zivotom kao ljudi.
Kosovo i Metohija srpska je svetinja! Tu nema ni pogodbe, ni bilo kakve nagodbe! Niko nema pravo da prodaje srpske svetinje! Nema te funkcije koja moze da pregovara, jer je svaka stopa nas zemlje, natopljena krvlju nasih predaka.
Zato se okupimo oko SPASIOCA SRBIJE, koji ce uvesti red u zemlji, i konacno je osloboditi i ujediniti sa drugim srpskim zemljama.

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

SPASIOCI SRBIJE
Srpski NACIONAL-SAVEZNICI
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Svi Srbi sveta, moraju dati svoj ....To ce biti dug ....

Mi, sinovi svetog nam Lazara, to necemo dozvoliti. Okupimo se i odlucno im recimo: napolje iz nase kuce, napolje iz nase zemlje! Pljackase i tajkune moramo pohapsiti, a njihovu pljackasku imovinu, vratiti mladima da se zaposle i zive pristojnim zivotom kao ljudi.
Kosovo i Metohija srpska je svetinja! Tu nema ni pogodbe, ni bilo kakve nagodbe! Niko nema pravo da prodaje srpske svetinje! Nema te funkcije koja moze da pregovara, jer je svaka stopa nas zemlje, natopljena krvlju nasih predaka.
Zato se okupimo oko SPASIOCA SRBIJE, koji ce uvesti red u zemlji, i konacno je osloboditi i ujediniti sa drugim srpskim zemljama.

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

SPASIOCI SRBIJE
Srpski NACIONAL-SAVEZNICI


lepa igra reči...
Kosovo je zanimljivo SP Crkvi jer je tamo postavljena patrijaršija za vreme cara Duleta Savića.
To je postavljeno u inat jer je osvojeno tudje...

U stvari verska organizacija bi rado poslala neku nacionalnost da brani za džabe njene objekte??? :shock:
Daj brate...

Medjutim Vi sinovi laze lazarevića stvarno imate žešćih problema...
 
Srbi, moraju svakim danom da se se ujedinjavaju u odbrani svoga nacionalnog bica.

Isto tako, Srbi nesmu da rasipaju energiju na strancarenje i vlast, nego na rad i pravljenje najubojitijijeg tajnog atomskog naoruzanja.

Zlu ne trebalo, kako to nas narod lepo kaze.Praviti ga za mir, ako zatreba i upotrebiti ga, jer se jedino s njime brani sloboda integritet nacije i drzave.

Mir Boziji, Mi dolazimo...
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Srbi, moraju svakim danom da se se ujedinjavaju u odbrani svoga nacionalnog bica.

Isto tako, Srbi nesmu da rasipaju energiju na strancarenje i vlast, nego na rad i pravljenje najubojitijijeg tajnog atomskog naoruzanja.

Zlu ne trebalo, kako to nas narod lepo kaze.Praviti ga za mir, ako zatreba i upotrebiti ga, jer se jedino s njime brani sloboda integritet nacije i drzave.

Mir Boziji, Mi dolazimo...

Пази кад не верујем...

36_20_1.gif
 
Arhangel NS:
Пази кад не верујем...

36_20_1.gif
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~``


Arhandjel, zar neznas da su srpski naucnici do sada napravili pola atomskih bombi u svetu, za druge, samo ne za sebe?
Dolaskom nas, srpski inzenjeri ce stvoriti jos jace tajno ubojito atomsko,hemijsko i biolsko naoruzanje, bolje od svih drzava u svetu, koje ga danas imaju.

Mir Boziji, Mi dolazimo...
 
Добар вам је тај "мир Божији" - уз атомско оружје...

И дај, више не дави, мајке ти. Није ти ово телевизија, па да промовишеш странку. Реци нешто нормално, ово све претходно смо већ ен - пута прочитали.

Дођите већ једном и спасите Србију. ал' престани да гушиш, бре!
 
Arnold_Layne:
lepo ja citirah Djoku Balaševića legendu...

...Ne volem šizove i nervne bolesnike...
Pre ih puštali za vikend...
Sad ih puste pravo pred kamere...mater im...

Joooj, ne volem,
sve te intelektualce,
koji važno vrte palce -
- kupiš ih za špricer i kavurmu...

mada, će rima biti potpuna ako se poveže sa stihom koji sledi pre navedenog

Ne brinite SRBIJA NIKADA NEĆE PROPASTI!
Zato prvo i osnovno - JURIŠ NA SRPKINJE!
 
Svi Srbi sveta, moraju dati svoj doprinos za slobodu Srbije. To ce biti dug prema svojim precima, koji su za danasnje generacije, ne tako davno zbog nas ginuli.
Imali smo bake i deke nalik na Bogove, po postenju, milosti, radu i prastanju. Bili su svetosavci, hriscani, mucenici na svojoj zemlji, koju su krvlju branili. Nisu bili pecalbari, niti levicari. Verovali su u vrednosti stvorene postenim radom, a ne lopovlukom pomodarnih judeo-komunistickih lenstina, probisveta, prodavaca magle kao najskupljeg demoNkratskog smeca.

Nasa Srbija, majka svih Srba sveta je prodata od istih probisveta. Scenarijo su pravili hazard-cionisti rasuti diljem sveta, kako bi ga sto bolje pljackali. Glavni cenrti su im London, Pariz, Moskva, Berlin, Vasinkton, Njujork, koje su ih u svojim levicarskim revolucijama osvojili i porobili. Danas, Moskva nije ruska prestonica, kao sto ni Beograd nije srpska metropola? Njima vladaju judeo-masonske fukare, koje su preko komunista kao srpskih izdajnika dovedeni iz belog sveta, da nas drze kao obicno roblje, a k`o bajagi u ime neke "demokratije" i "ljudskih prava" za sve cigane sveta, arnaute, ustase, talibane, na srpskoj zemlji, samo ne za Srbe. Primer okupacionog logora je Kosovo i Metohija, gde se Srbi drze u getu, u sred Evrope i njene takozvane civilizacije.

Srbi, potomci slavnih predaka moramo svi na okup. Srbija nam je najskuplja zenica oka, koja nam je okupirana domacim i stranim hohstaplerima, pljackasima, satanistima koji nam ruse crkve i Boga, uspostavljajuci surovu diktaturu demoNkratskog proletarijata.
Beskrupulozni lopovi su nas opljackali, i nase zemlje prodali. Sve su nam oteli, da bi nas opet vratili turcima i arnautima na robovanje, i to dobrovoljno nasom voljom u ime sionske planetarne demoNkratije.

Mi, sinovi svetog nam Lazara, to necemo dozvoliti. Okupimo se i odlucno im recimo: napolje iz nase kuce, napolje iz nase zemlje! Pljackase i tajkune moramo pohapsiti, a njihovu pljackasku imovinu, vratiti mladima da se zaposle i zive pristojnim zivotom kao ljudi.
Kosovo i Metohija srpska je svetinja! Tu nema ni pogodbe, ni bilo kakve nagodbe! Niko nema pravo da prodaje srpske svetinje! Nema te funkcije koja moze da pregovara, jer je svaka stopa nas zemlje, natopljena krvlju nasih predaka.
Zato se okupimo oko SPASIOCA SRBIJE, koji ce uvesti red u zemlji, i konacno je osloboditi i ujediniti sa drugim srpskim zemljama.

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...

SPASIOCI SRBIJE
Srpski NACIONAL-SAVEZNICI
 
Господо Спасиоци, видим да озбиљност и студиозност провејава из овог памфлета, па вас молим да нам објасните структуру Ваше организације као и програм исте, да знам да ли да изразим симпатију или антипатију према Вашем покрету. Захваљујем.
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Arhandjel, zar neznas da su srpski naucnici do sada napravili pola atomskih bombi u svetu, za druge, samo ne za sebe?
Dolaskom nas, srpski inzenjeri ce stvoriti jos jace tajno ubojito atomsko,hemijsko i biolsko naoruzanje, bolje od svih drzava u svetu, koje ga danas imaju.
Gospodo Spasioci, mene sada zanima kakav je to vaš spas. Postoji jedna poslovica koja glasi:
"Ako neko počini nasilje, to će mu se vratiti istom merom."
Mislite o tome.
 
drvasic:
Jesi li ti kad vid`o đoku Balaševića? Nemoj biti siguran u ono što on priča kad ga ne znaš.
Kleo se u Tita i partiju u svoje vreme.

I Zdravko Čolić i lepa Brena...
A pogotovo se Zdravko potrudio koliko ga grlo nosi u onoj "Titovim putem"
Tad se dobiju simpatije i mož se snimi nova ploča...
Bolje i gramofonska ploča nego li betonska na Golom Otoku.

U ime svih nas iz 50 i neke
Na zakletvu Titu ja speeevooo sam stih...
Ne pominjem prošlost ni bitke daleke
Izvinite, zaboravih stiiiiih...
 
Шон:
Господо Спасиоци, видим да озбиљност и студиозност провејава из овог памфлета, па вас молим да нам објасните структуру Ваше организације као и програм исте, да знам да ли да изразим симпатију или антипатију према Вашем покрету. Захваљујем.

Ma bez brige, ovo može da se obriše.
Samo ne znam zašto to ne rade?
Jednom glupo napisano većina nas dalje preskače.
Onda, valjda, promene nickove i stil...
Nekako me sve ovo podseća na Trgove u starom rimskom carstvu kad se skupe "umne glave" pa prodaju maglu.
Najbolju sliku o ovome možete steći ako pogledate film "Žitije Brajanovo" od Monti Pajtonovaca...
Jel, bunardžije i religije i struje unutar istih...
 
@DRVASIC

Jao zaboravih da Vas pitam:
A šta sam ja mogao kao dete kad se na biologiji, matematici, muzičkom i srpskom ispirao mozak o Titu.
O ostalim predmetima da ne pričam?
Sećam se da sam zbog neke glupe priče morao 4 školska časa i veliki odmor da čučim u prašnjavom ćošku.
Znate ono za svinjsku glavu?
Ja samo rekao da nije znao da kuva, deca se smejala a učiteljica me izvredjala i zvala posle roditelje...
Sreo sam je pre par meseci, i reč po reč je podsećao...
Pljunuo sam je za taj prašnjavi ćošak i za vredjanja.
Gde detetu da ispiraš mozak...
A tog Tita sam video samo u čitanci...
 
Strvino bas me interesuje ima li neceg konstruktivnog u tvojim recima ili samo znas da blatis ono sto drugi pisu.Nisam u toku,je li to neka nova razonoda?Pretpostavljam da nemas sta drugo da radis,da tako ubijas dosadu,ali sta sad...
Sto se tice Programa i Organizacije,dragi "sone",bas ce neko da ti kaze kako i sta,cisto da bi ga lakse provalili...Svasta...
ccc...
 
Поштовани Господине Никсон. Мој проблем је у томе што верујем људима. Али да ме преваре могу само једанпут. Господа која се изјашњавају као Спасиоци по мени су неуротичари са шизофреним карактеристикама. Како објаснити позиве на убиства, а потом се такође позивати на Мир и то Божији. Њихово је да ли желе да придобију присталице, моје је да их питам, њихово је да одговоре. У оба случаја одговор ћемо добити, дали нам га они или не.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top