Ribe u horoskopu

Deco moja draga, auuuuu sto ste se ulenjili....:zper:
Posto me dugo nije bilo na temi, pomislih da sam propustila bar 1000 postova, a ono ni cele 2 strane....:hahaha:
'Ajde malo da se aktiviramo...
Ljubac od mame :cmok2:
 
Deco moja draga, auuuuu sto ste se ulenjili....:zper:
Posto me dugo nije bilo na temi, pomislih da sam propustila bar 1000 postova, a ono ni cele 2 strane....:hahaha:
'Ajde malo da se aktiviramo...
Ljubac od mame :cmok2:

A tebe nema pa nema!?
Pravis kolace?
E, a jel moze za nekoliko njih vrednih i neumornih i ...
da skratim,
jel moze da "padne" jedna strudla...
recimo sa makom? :)

A, bogami i za okrepljivanje ovih u Devici pod Saturnom
a i tvojim opozitnim Ribama? :rtfm:
 
'' Tebi, Ribo, dajem najteži zadatak. Od tebe tražim da sakupiš sav ljudski bol i vratiš
ga meni. Tvoje suze treba na kraju da budu Moje suze
. Bol koji ćeš upiti je posledica
čovekovog nerazumevanja Moje Ideje, ali ti treba da mu pružiš saosećanje da bi mogao
ponovo pokušati. Za ovaj najteži zadatak dajem ti najveći dar. Ti ćeš biti jedino od Moje
dvanaestoro dece koje će Me razumeti. Ali, ovaj dar razumevanja je tvoj, Ribo, jer kada
pokušaš da ga proširiš među ljudima, oni neće slušati."


:( :( :(... a tako je.......
 
A sta bi se ovde moglo reci??

astrow2at02hp668908603-1.gif
 
i treba vas ubiti :whistling:

šalim se, ja sam ok sa jednom ribom samo zbog toga što mu je jači podznak, a isti nam je podznak - lav. :)

Znam ja to svima smo dobri kad treba nesto da se pomogne da se uradi da stavimo rame za plakanje, a nas i nas bol niko nikad ne razume. :sad2:

Tesko je ziveti u takvome svetu gde uvek maksimalno dajes sebe, a nikada ti se to ne vrati ili jos gore kad pocnu da se izivljavaju nad tvojom nesrecom.To me izludjuje. :(

Ovo je jedan jako okrutan i bezobrazan i vrlo sebican svet.Niko nikome nije vazan svako bih svakog udario, upropastio, sklonio, sutnuo, zgnjecio, razbio ili nedaj boze ubio samo niko nikoga nebi poljubio, pomazio sa njim ljubav podelio.To je ono najgore sto su svi na svetu sakrili srce negde duboko u sebi i vise ga nisakim ne dele.Tuzan je i jadan takav zivot kad su proklete pare pomutile mozak ljudima pa vise ne znaju ni sta rade ni kako se ponasaju i gaze svakog ko im zasmeta imalo.Bez ljubavi nam nema srece, radosti, napretka, uspeha, dobrocinstva nema cak ni prijateljstva.A mi smo se pretvorili u robove novca vise nije ni on nama potreban nego sve vise mi njemu zivi dokaz da je dobar sluga nadmasio svog rdjavoga gazdu.

GADI MI SE OVAKAV ZIVOT I OVAKVI LJUDI :(:(
 
Poslednja izmena:
tipična riba, kao da slušam njega. :lol:
ne brini, nije sve tako crno, nadje se poneka svetla tačka u svemu ;)

A sta ti znaci to tipicna riba???? Dali se to odnosi na sve ljude koji pokazuju svoja osecanja????Jesmo li mi to losi zbog toga???? Traba li da precutkujemo istinu u sebi i da lazemo ceo svet????? :dontunderstand:

Daj prosvetli me molim te. :think:

Samo bih dodao i ovo da je ovakav tvoj odgovor upravo potvrdio u kakvom hladnom i materijalnom svetu zivimo.
 
ne nego se sve tipične ribe samo žale i ništa drugo i ne umeju.
niko vas ni na šta ne tera pa ni na prećutkivanje bilo čega.
pozvani ste da razgovarate o bilo čemu kao i svi ostali stanovnici ove planete.
 
nije to površno poznavanje riba, stvarno nisam znala da ste znak koji je toliko pesimističan, pa nema.
jeste vi i dobri i pošteni, ali stvarno niste jedini sa problemima i mogli biste nekad i da se ne stavljate
isključivo na mesto žrtve i nekoga ko je u životu doživeo veliku nepravdu itd.
svi imamo svoje bitke i načine da se izborimo u životu, a vi i kad se borite i kad ne samo kukate i sve
su drugi nepravedni i jedino ste vi oštećeni, kao da drugima samo sunce sija non stop.
 
nije to površno poznavanje riba, stvarno nisam znala da ste znak koji je toliko pesimističan, pa nema.
jeste vi i dobri i pošteni, ali stvarno niste jedini sa problemima i mogli biste nekad i da se ne stavljate
isključivo na mesto žrtve i nekoga ko je u životu doživeo veliku nepravdu itd.
svi imamo svoje bitke i načine da se izborimo u životu, a vi i kad se borite i kad ne samo kukate i sve
su drugi nepravedni i jedino ste vi oštećeni, kao da drugima samo sunce sija non stop.

Ja moram prvo da ti kazem da su mi kvalitetni tvoji odgovori.U pocetku je delovalo kao u smislu " ma oni su bljak bezite od njih" medjutim sada vidim da stvari imaju jaku pozadinu i svaka cast.:hvala:

Da to si u pravu za zrtve ali otkricu ti malu tajnu svih riba, a to je da na taj nacin mi BEZIMO od problema.To je veliki minus nas znam ali nam je tako "lakse".E sad pitanje da li zaista i jeste jel sam se par puta debelo tako u zivotu opekao.
 
hvala, a dosta dobro sam upoznala ribe samo posmatrajući ponašanje mog dečka.
u suštini vaše srce ima ona koja zna da se majčinski i prijateljski postavi prema vama,
pruži vam i više nego dovoljno nežnosti i ljubavi.
tek kad se osetite malo sigurnije u vezi u stanju ste sve od sebe da date i volite najviše na svetu,
da rizikujete sve samo zbog voljene osobe.
u suštini su ribe dobri ljudi i ne umeju da lažu (bar ja kao blizanac znam da prepoznam kad lažu ;) )
 

Back
Top