Uzbudjuje ga kasljanje???

thinkerbell

Početnik
Poruka
7
hmm, da, ne znam ni sama kako tacno da pocnem...
uglavnom, evo ukratko - ovih dana sam nesto prehladjena i dosta kasljem....
i onda je moj decko iskoristio priliku da mi kaze kako ga kasljanje generalno strasno uzbudjuje... otprilike nije bitno ko kaslje, bitno je da se kaslje, gusi, sta vec...

meni se sve skupa ucinilo krajnje neobicno, narocito posto sam se i licno uverila kako ga i koliko moje kasljanje uzbudilo, pa me zanima sta vi mislite o tome. da li ste nekad culi za tako nesto? mozda i druge uzbudjuje nesto slicno, pa se ja samo nepotrebno brinem...
 
јапанци праве "еротске" филмове где жени (обученој) сат времена поправљају зубе... Узбуђује зар не? :lol: Тако да се беспотребно бринеш 8)
 
Prvo sam pomislio da te tip zeza... :lol:
Ko zna... aj da si rekla uzdahe ili neke zvukove al kasalj...:roll:
Ja se obicno sklonim 3 metra dalje kad neko kaslje... :lol: Mozda je neki sadista pa voli da gleda ljude u nevolji... :lol: U svakom slucaju cudno... bar meni...
 
thinkerbell:
hmm, da, ne znam ni sama kako tacno da pocnem...
uglavnom, evo ukratko - ovih dana sam nesto prehladjena i dosta kasljem....
i onda je moj decko iskoristio priliku da mi kaze kako ga kasljanje generalno strasno uzbudjuje... otprilike nije bitno ko kaslje, bitno je da se kaslje, gusi, sta vec...

meni se sve skupa ucinilo krajnje neobicno, narocito posto sam se i licno uverila kako ga i koliko moje kasljanje uzbudilo, pa me zanima sta vi mislite o tome. da li ste nekad culi za tako nesto? mozda i druge uzbudjuje nesto slicno, pa se ja samo nepotrebno brinem...


Koji bolid!!!!
 
kocicm:
јапанци праве "еротске" филмове где жени (обученој) сат времена поправљају зубе... Узбуђује зар не? :lol: Тако да се беспотребно бринеш 8)

hahha pridruzi se na ***** temi na ZHK : )))))

poshto sam aj autoritet ovde.....mislim.....ako ne poslusash.....letece obe glave

:IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII idem
 
da mu dam moj broj pa ono kad ustanem ujutru posle notji s pljugama i mislima da mu ujutru ripam na fon ne bi li ga stimulisao?...mogu i da mu poshljem uzorak sputuma chisto ako se lozhi i na to
ok pa mislim meni je drvetje skroz sexy i da su neka druga vremena ne bih morao da se krijem kada guram penis u duplju neke breze...ovako osudjen na nerazumevanje daleko od ljudi...provodim svoje mizerne dane...
 
sinnke:
Bolje i kasljanje nego prdenje.

c008.gif
 
thinkerbell:
hmm, da, ne znam ni sama kako tacno da pocnem...
uglavnom, evo ukratko - ovih dana sam nesto prehladjena i dosta kasljem....
i onda je moj decko iskoristio priliku da mi kaze kako ga kasljanje generalno strasno uzbudjuje... otprilike nije bitno ko kaslje, bitno je da se kaslje, gusi, sta vec...

meni se sve skupa ucinilo krajnje neobicno, narocito posto sam se i licno uverila kako ga i koliko moje kasljanje uzbudilo, pa me zanima sta vi mislite o tome. da li ste nekad culi za tako nesto? mozda i druge uzbudjuje nesto slicno, pa se ja samo nepotrebno brinem...

Pa dobro sta sad,....Ima nas svakakvih :roll: decko se pali kad neko kaslje,.....
Zivela Tolerancija!!! :lol:
 

Back
Top