Svekrve...neicrpna tema

Ja sam odrasla uz dve bake-tatinu mamu koja je ko sta radila komandovala, kritikovala i gledala sebe i maminu koja zeta i snaju voli i mazi koliko svoju decu.
Imala sam dakle direktan primer korektnog i nicim izazvanog nekorektnog ponasanja te iste umem da prepoznam.
U tom smislu moja svekrva kod mene ima minus zato sto maltretira svoje dete a ne zato sto joj je leva obrva kriva.
Ja tesko da cu svoje dete da drndam.

Могуће. То ће се тек видети... Све је то ствар тачке гледишта.
 
:D ma ova moja je odustala definitivno....posto je bilo dete upitanju i njeno mesanje i bezobrazluk, sada dobija dete i vise nego sto voli (a ne voli bas mnogo) i mirna je ko bubica....lako je bilo ebavati u teoriji ali kada je trebalo da se pokaze na delu videla je da to nije ni malo lako....
 
Njena snaja sa njom ne ni ne prica. I to od par dana posle svadbe. :)


pa moras nam nakucati pikanteriju, da ne bi snajka bila isprozivana za naj osobu na svetu
kako je uspela da ne prica sa njoim, jel i muz prekinuo komunikaciju, ili se vidjaju samo bez nje?
jednoj je sveki na svadbi ispred kume gurnula svog starog svedoka, i nije uspela tek tako da ne prica
 
moja je sad smislila da joj je mrsko da dolazi do nas da vidja dete i ocekuje da joj se malo malo ide na noge....aha, kako da ne, s obzirom na 8 sati rada, ispit, kucu, dvoje dece, trcacu joj na noge jer je njoj tako lakse....ici cemo kada svima odgovara.....
 
Ko za svekrvu nema moju tetku, taj ne zna sta je zla svekrva.
Tako da, ukoliko mislite da je vasa najgora, znajte da postoji jos gora.

..da nam nije ista tetka:eek:
...znaci strasno, ja bi je da je meni svekrva odrobijala, a moja snaja cuti i bez pogovora radi dan danas sve sto ova zeli,
i unisti svoje zdravlje i sve zbog babe od 85 godina...samnom ne prica jer sam joj skresala da je ova luda sto je trpi, eto tako...:manikir:
 

Back
Top